SR vs. WWIZZ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Totul era perfect,era o zi calduroasa de iarna in care tocmai ma pregateam sa ma duc sa inot in lacul din apropiere,cand m-am gandit sa intru pe triburile sa vad daca am vreun Ion caruia sa ii urez la multi ani sau care sa imi dea de baut.nici nu am intrat bine si printre tonele de scrisori de la fani am observat una mai aparte,una care stralucea mai mult decat celelalte,mai mult decat oricare plic pe care l-am vazut vreodata,era de la nimeni altul decat idolul meu,maretul gangster,care i-ar fi facut de ras pe unii ca Tony Montana,Michael Corleone sau Sam Rothstein(daca ar fi trait in aceasi perioada de timp cu ei "of course"),nimeni altul decat gangsterul Ray.dintr-o data uimit ca s-a obosit atata(atata efort.. ),da el in persoana,dau sa citesc titlul si anume "Buna dimineata soare"....Atunci,cu multa frica dau sa deschid mesajul fara sa ma grabesc deloc,fiind foarte precaut.prima oara m-am gandit ca ar vrea sa ii fac statuie,insa cand il deschid citesc cu stupoare urmatoarele:

Gangster Ray în data de 07.01. la ora 14:30
Buna Ziua,

Avand in vedere buna colaborare din ultima vreme noi vrem sa va uram inainte de toate [mai bine mai tarziu decat niciodata] LA MULTI ANI!

In acelasi timp ne inchinam la maretul vostru trib si ne rugam de marele vostru conducator sa ne treaca la diplomatie in sectiunea Dusmani.

Va multumesc!
Salutari din partea fostilor membrii [ally][M~K][/ally].
TRIBUL [ally]WWizz[/ally].





....imediat am facut strangere in cartier si le-am zis la toti sa aduca tot ce au,topoare spade lancii absolut orice.imediat dupa aceea a inceput razboiul.
primele 48 de ore ale razboiului ne-au prins oarecum nepregatiti


Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la09/01/2010 14:30:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 51
Diferență: 17

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 352,363
Tabăra 2: 520,949
Diferență: 168,586

image.php


ei luand absolut orice le statea in cale chiar si copiii noi reusind doar mici cuceriri.

in clipa imediat urmatoare maretul ray isi paraseste cartierul fiind dezamagit pe mareata claponel(al claponel pentru cunosti) pentru faptul ca primise de la wwizz doar o alee neasfaltata in cartier pe cand fantazia si cosovo aveau sosele mari si masini "bengoase".
in acel moment noi am inceput sa profitam si sa intoarcem razboiul si statistica lui.

Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la16/01/2010 10:30:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 183
Tabăra 2: 138
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,768,285
Tabăra 2: 1,308,529
Diferență: 459,756

image.php


intre timp magnificul ray a revenit in wwizz,probabil a primit o alee in plus,si au inceput cu adevarat ofensiva impotriva noastra,cu sute de atacuri,insa fara efect.vazand ca lucrurile le scapa de sub control au inceput sa isi decapiteze proprii membri ca sa nu o mai facem noi,si au trecut la amenintari scrise marca fantazia(care 100% a invatat la oxford sau cambridge) destul de greu de deslușit mai ales datorita faptului ca sunt scrise intr-o limba necunoscuta noua.


cam asa a inceput povestea de iubire dintre SR si WWIZZ

vom reveni cu alte statistici.chiar daca ne sunt bune chiar daca ne sunt rele cred ca SR le-a luat intro saptamana mai multe sate decat a reusit oricare alt trib in minim 2 luni.noi nu avem nimic de demonstrat,noi nu amenintam noi nu ne trezim la 4-5 dimineata doar ca sa mai luam un sat pentru ca in timpul zilei e "grele",noi nu stim ce inseamna est doar fantazia stie noua nu ne trebuiesc spioni in wwizz ca sa cautam lista cu innobilari interne.noi stim doar ca suntem un grup de prieteni care stim ca daca ai 350 de sate nu trebuie sa ataci cu spada ca si curatare,sau daca ai 250 de sate nu ataci cu mai multi nobili odata.over and out cu drag jwst.
 

DeletedUser1647

Hai ca asta chiar mi-a placut. :)) Bravo...

O singura greseala, am iesit din cauza altui personaj care nu stie [nu stia] sa vorbeasca civilizat.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la18/01/2010 10:24:14

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 191
Tabăra 2: 155
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,844,448
Tabăra 2: 1,474,180
Diferență: 370,268

image.php


de cand nu mai e alexander16 in wwizz pierdem vizibil teren,dar noi continuam sa ii luam satele oricum

Side 1:
Tribes:
Players: alexander16

Side 2:
Tribes: SR
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la18/01/2010 10:24:14

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 102
Diferență: 102

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 952,528
Diferență: 952,528

image.php




desi parca nu mai avem acelasi spor datorita faptului ca s-a schimbat culoarea.
oricum in momentul in care se va intoarce statistica sunt sigur ca o sa apara si colindatorii sa va ureze "succesuri" si felicitari :))

ray vroiam sa iti laud "odraslele" din fostul mk ca sunt mult peste cei din wwizz dar dupa ce boghin a atacat acelasi sat gol de 5 ori ,si a vazut ca am dat de fiecare data la recuperare si el tot mai incerca...m-am razgandit.singurul pe care o sa il felicit pentru felul in care joaca este laur81,l-as fi felicitat si pe geolpau daca ar fi luat macar 1/4 din satele alea ziua si nu dimineata la 4-5.

jimmy sa nu uiti sa ii spui ca e bazata pe o poveste reala povestea :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la20/01/2010 22:32:42

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203
Tabăra 2: 181
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,973,184
Tabăra 2: 1,699,329
Diferență: 273,855

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 14:30:00la23/01/2010 12:09:02

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 214
Tabăra 2: 194
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,080,461
Tabăra 2: 1,843,083
Diferență: 237,378

image.php
 

DeletedUser9858

:p:p:pauzi amice nu stiu ce inactivi de la wizz ati gasit voi dar daca ei va iau in serios avend in vedere ca au aproape juma de harta o sa iti plangi de mila vreo 2 saptamni :p:p:p:p
oricum cat nu te baga in sema bucurate si tu si tribul tau si luati cat mai multi:D
 

DeletedUser

:p:p:pauzi amice nu stiu ce inactivi de la wizz ati gasit voi dar daca ei va iau in serios avend in vedere ca au aproape juma de harta o sa iti plangi de mila vreo 2 saptamni :p:p:p:p
oricum cat nu te baga in sema bucurate si tu si tribul tau si luati cat mai multi:D


nu ma baga in "sema" ?
a dracu inactivi ce le mai place sa atace cu cate 2 nobili odata si cu spada..

de aia au romanii din wwizz stelutele alea in dreptul numelui ca sa vada lumea ca sunt activi.
ala care a plecat acum in thor e foarte activ in vorbire din cate am observat.
ia-ti inactivii pe care iau concediat de aici:

Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: alexander16 NaShul al III-lea alex good

Timeframe: 07/01/2010 00:00:00la25/01/2010 01:13:11

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 2
Diferență: 190

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,719,363
Tabăra 2: 21,892
Diferență: 1,697,471

image.php




Side 1:
Tribes: SR
Players:

Side 2:
Tribes: WWIZZ
Players:

Timeframe: 07/01/2010 00:00:00la25/01/2010 01:13:11

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 226
Tabăra 2: 211
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,200,828
Tabăra 2: 2,023,509
Diferență: 177,319

image.php


eu inca mai astept sa ma "distruga" cei care mi-au promis dar vad ca tot ma evita..si ca sa stii si tu am o granita cu cativa jucatori din wwizz..vreo 3-4 dar vad ca nu se inghesuie niciunul ca macar sa sufle...oare or fi toti inactivi?daca da cum de imi scriu sa nu ii atac,sau ca or sa ma "distruga"?..fiecare dupa preferinte si dupa varsta..mai zicea cineva din wwizz ca trebuiesc verificati toti odata pe saptamana..dar voi ii controlati pe aia care nu stiu da 2 atacuri?
smiley cand o sa ai o granita atat de mare cu un trib precum wwizz(sunt aproape dubli ca punctaj si sate fata de urmatorii deci ..) si o sa ai razboi cu ei atunci sa comentezi pana atunci ciocu` mic si joc de glezne in directia opusa.
si inca ceva cand o sa ai acolo ..cateva putine sute de atacuri in cateva minute cum a avut azi un coleg si o sa pierzi doar un sat(si ala recuperat..) atunci o sa iti permit sa te bagi in seama cu mine pentru ca atunci o sa imi demonstrezi ca stii sa faci mai mult decat sa comentezi degeaba ,pana atunci stai in banca ta si continua seria de innobilat intern ca a trecut de mult pacea de sarbatori.

si daca ai fi citit topicul atent ai fi vazut ca noi nu avem nevoie de spioni la ei pentru lista de innobilari interne.
 

DeletedUser

am o intrebare..persoanele de la care ati laut sate erau active?
SIncer la valaorea wwizz nu mi se pare ceva normal sa piarda asa usor jucatori sate
 

DeletedUser

deci eu iis tiu rpea bine de pe alte lumi,pe voi nu va stiu,insa ma intreb cum au ajus acei jucatori in Wwizz
 

DeletedUser

:))..ma amuzati

exact ce am scris in postul anterior..vezi statisticile wwizz contra ATC ca sa vezi ce valoare au :))



te crezi vreun zeu tu ?
daca intri intr-un razboi cu un trib si nici nu sti ca sunteti dusmani ce ai vrea sa se intample? in primul rand la granita cu atc pana acum cateva zile erau maxim 10 jucatori si aia sa zic asa " vai de ei " , mai vedem in timp ce se va intampla dupa ce ne mai mutam si cu sr fi fara griji ca se vor intoarce invers statisticile , am avut jucatori intre ei si nu i-am sprijinit inainte de razboi din pacate.
 

DeletedUser

Sti care e partea misto la faptul ca vizitez forumul din cand in cand ca mai gasesc oameni ca tine care se lauda cu tribul lor, si sti care e partea buna pentru mine, ca incep sa ma supar repede, o sa imi fac si eu loc la granita cat de curand ca vad ca suferiti de grandoare si oricum ma cam plictiseam da stai sa mai scap de niste examene, intre timp va dau voie sa ma atacati daca aveti cu ce.
 

DeletedUser

pai stii ce nu inteleg eu...voi ne declarati razboi..si tot pe voi va prindem nepregatiti..interesant
 

DeletedUser

Sti care e partea misto la faptul ca vizitez forumul din cand in cand ca mai gasesc oameni ca tine care se lauda cu tribul lor, si sti care e partea buna pentru mine, ca incep sa ma supar repede, o sa imi fac si eu loc la granita cat de curand ca vad ca suferiti de grandoare si oricum ma cam plictiseam da stai sa mai scap de niste examene, intre timp va dau voie sa ma atacati daca aveti cu ce.

sa imi zici si mie care e topicul ala ca eu nu l-am gasit..si sincer l-am cautat..:(..adevarul e ca oricum ar trebui sa taci din gura.si sa nu-mi zici ca din gemina/=fb= ai plecat de plictiseala si nu de frica tribului in care esti acum.
te crezi vreun zeu tu ?
daca intri intr-un razboi cu un trib si nici nu sti ca sunteti dusmani ce ai vrea sa se intample? in primul rand la granita cu atc pana acum cateva zile erau maxim 10 jucatori si aia sa zic asa " vai de ei " , mai vedem in timp ce se va intampla dupa ce ne mai mutam si cu sr fi fara griji ca se vor intoarce invers statisticile , am avut jucatori intre ei si nu i-am sprijinit inainte de razboi din pacate.

numai cauta motive n-am zis eu ca o sa castige sr razboiul,am zis doar ca v-am luat mai multe sate intr-o saptamana decat orice alt trib.cat despre ATC doar nuanta de rosu era diferita inainte..
 

DeletedUser

bine,bravo voua, o sa va luam si noi intr-o saptamana voua mai multe decat le-am luat oricui :)),cu atc nu e asa,au inceput sa dea in noi ei si acolo erau foarte putini jucatori veniti din avalon cred.
 

DeletedUser

Sti care e partea misto la faptul ca vizitez forumul din cand in cand ca mai gasesc oameni ca tine care se lauda cu tribul lor, si sti care e partea buna pentru mine, ca incep sa ma supar repede, o sa imi fac si eu loc la granita cat de curand ca vad ca suferiti de grandoare si oricum ma cam plictiseam da stai sa mai scap de niste examene, intre timp va dau voie sa ma atacati daca aveti cu ce.

era sa uit..(cu riscul unui warn)..corigentele se dau in vara/toamna daca alea le numesti tu examene..ca mi-e greu sa cred ca tu ca student nu stii sa folosesti unele verbe uzitate(a fi;a sti) asa cum ar trebui..imi pare rau ca a trebuit sa iti zic lucrul acesta(banuiesc ca ti l-au zis si altii dar tu batman batman) dar tu ai zis sa te atacam asa ca am trecut la fapte :eek:
intre timp ai grija cu granita aia sa nu fugi prin thor de data aceasta.



bine,bravo voua, o sa va luam si noi intr-o saptamana voua mai multe decat le-am luat oricui :)),cu atc nu e asa,au inceput sa dea in noi ei si acolo erau foarte putini jucatori veniti din avalon cred.

nu are sr sate cate ati luat voi intern maxim intro saptamana deci pica incercarea asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus