Standard

DeletedUser

poate va fi bine dar nu va exista asa ceva decat pe speed . de ce ? pai unde ar mai fi castigul inno , la loteriile din germania ?
Ar putea fi considerata o lume de test! Oricum, asa cum am mai spus, insa postul mi-a fost sters de rakanishu, dar nu stiu de ce; acea lume ar putea avea limita de un an! Cu viteza 1,6 iar trupele 1 sau 0,625!

In aceasta lume nu totul se rezuma la bani! Nici macar la germani!
 

DeletedUser

incearca sa vezi lucrurile si dpdv al inno si ai sa vezi ca singura posibilitate e cum zice raka . tu avand firma ta ai investi in ceva ce nu iti va aduce profit dar iti va aduce pierderi ( personal , salarii , impozite , taxe , echipamente samd ) ?

In aceasta lume nu totul se rezuma la bani! Nici macar la germani!

cand conduci o companie care trebuie sa realizeze o CA cat mai buna nu ( prea ) faci concesii . stii tu cumva ca a mai facut inno vreodata concesii ? pp-ul moca pentru 2 zile de sarbatori e = zero . altceva ?
 

DeletedUser

Hai ma Florine, tu tii cu ursul?
Banii vin din reclame! Plus ca la ce profit are INNO, aceasta lume ar putea fi considerata un fel de cadou dat utilizatorilor!
Eu am increderea ca o astfel de lume o sa inceapa! :)
Craciun fericit tuturor!!!

Va pupa tata Carrier!
 

DeletedUser39591

Poate sa se faca un sondaj pe toate lumile daca lumea doreste asa lume?
 

DeletedUser

Hai ma Florine, tu tii cu ursul?
Banii vin din reclame! Plus ca la ce profit are INNO, aceasta lume ar putea fi considerata un fel de cadou dat utilizatorilor!
Eu am increderea ca o astfel de lume o sa inceapa! :)
Craciun fericit tuturor!!!

Va pupa tata Carrier!

nu tin cu ursu bre deloc , constat o realitate
 

DeletedUser

Nu stiu ce ne rezerva viitorul, tocmai de aceea viata este palpitanta, asteptand clipa urmatoare cu surprizele ei, iar eu in aceasta seara trec peste toate cele cate le am in suflet si doresc fericire si zambet pe fetele tuturor jucatorilor de triburi, fie ei prieteni sau dusmani!
Sa fiti fericiti si voiosi!
Va pupa Marcel!


P.S: Maine-s rupt!
 

DeletedUser

poate va fi bine dar nu va exista asa ceva decat pe speed . de ce ? pai unde ar mai fi castigul inno , la loteriile din germania ?

pe speed 1870 am jucat asa , imi cumparasem CP de 3 minute , si cand s-a facut fix , am intrat in joc , insa ... nu aveam CP , jucam pe speed , dar aveam aceleasi meniuri si alte beneficii ca si unul fara CP...a fost ciudat , dar nu s-a simtit lipsa CP , deci , spun 2 lucruri:

1)Sigur va fi pe speed si va fi de putine ori (2-3 ori) ca sa nu se simta lipsa banilor la INNO , desi ei nu au probleme cu bani
2)un mare PRO
 

DeletedUser40250

Deci o lume legend cu versiune 1.1 :eek: Cati crezi ca rezista?

Pai contu premium trebuie,fiindca venituri le trebuie ca sa tina hostu,daca joaca careva cs/samp/wow jocuri multiplayer,iti trebuie (exemplu) 25 euro pentru a tine 1 host+forum si asta pe luna,sa nu ma intelegeti gresit NU folosesc Cont-Premium
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ce host bre? Crezi ca un server de triburi pe care intra mii de jucatori poate fi comparat cu un server de CS?

Ca sa tii o lume de joc cu atatia jucatori, cu un numar imens de comenzi si tot felul de balarii , iti trebuie un server independent, foarte performant, care costa cateva mii bune de euro :))
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Un PRO pentru voi, pt ca sunt anti-CP de cand ma stiu. Eu nu mai am vreme de jucat, dar ma rog pt voi sa prindeti o astfel de lume.
Salutari.
 

DeletedUser

pro , dar sa dureze maxim o luna daca va fi implementata pe speed si viteza server-ului sa fie minim 2 iar cea a trupelor 1 :)
 

DeletedUser

Revin! Sterg praful de pe acest post!
Putem avea asa ceva? O lume curata? :)

Pace voua!

P.S: Inca traiesc! ;)
 

DeletedUser

E de-a dreptul un vis frumos ca vreti voi :))
Iti dai seama sa dai farmuri in modul clasic? Atacuri la fel...fara asistenti de farmare...scripturi..etc..etc..
P.S. PRO
 

DeletedUser21711

hmmm... din cate am inteles, voi vreti ca jucatorii sa joace in mod egal intre ei. Adica, toti fara CP.

Eu va inteleg pe voi, dar va ganditi cand aveti peste 10-20 de sate? Ce mai faceti ? de unde scoateti taleri recrutari etc.?
Va zic eu... va apuca batranetea calculand numarul de trupe care trebuie sa le introduceti....

Daca tot vreti sa faceti o lume in care jucatorii sa fie egali.

O lume numai cu CP. In care toti sa aiba numai CP. Nu invers, pentru ca atunci ar ajunge o lume "moarta".
 
Sus