Statistica L50

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser13059

sa iti fac o programare la ORL ? :D vad ca stai prost cu auzul si poate imi aduci si mie aminte cand am avut eu co-player


loooooooooool tu esti I M M O R T U ala care ai luat bataie pe unde ne-am intalnit ? :))) adica L32 te gasesc la istoricu lumii , L42 la fel ... aici urmeaza ... adica acuma faci tam tam pe extern iar dupa iar nu te mai vad , daca stiam ca esti tu nu imi pierdeam vremea sa te bag in seama ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47427

Eu zic ca esti foarte generos cu alea 2 saptamani...

sa iti fac o programare la ORL ? :D vad ca stai prost cu auzul si poate imi aduci si mie aminte cand am avut eu co-player


loooooooooool tu esti I M M O R T U ala care ai luat bataie pe unde ne-am intalnit ? :))) adica L32 te gasesc la istoricu lumii , L42 la fel ... aici urmeaza ... adica acuma faci tam tam pe extern iar dupa iar nu te mai vad , daca stiam ca esti tu nu imi pierdeam vremea sa te bag in seama ...

Cred ca esti orbete =))
ai vazut punctajul ? 26-32 pct?
 

DeletedUser13059

Cu acest cont da , doar ca stie toata lumea cu ce cont ai jucat ... adica tentstiva de joc ... la fel cum o sa fie si aici unde esti bun de crescut sate pentru altii . Multe multumiri


Apropo . Ai uitat ca pe 42 ai spus ca Îți sunt un fel de tata spiritual ?:)) acuma nu știu de ce ai spus ăsta dar ti-am zis ca nu vreau un așa titlu și ca Mi-ar fi rușine cu tine . Drept urmare toată lumea a fost de aceiași părere referitor la tine ..
 

DeletedUser20519

ursule, lasa-l...ca jucatori ca el isi fac conturi noi pe fiecare lume, ca sa nu zica lumea cat de nub este cand ii innobilat )))
 

DeletedUser13059

fri3nds immortu L32 - http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&id=2186014 (la istoricu lumii)

je L32 - http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&id=51771 (castigata)

fri3nds immortu L42 - http://ro.twstats.com/ro42/index.php?page=player&id=1617907 (la istoricu lumii)

je L42 - http://ro.twstats.com/ro42/index.php?page=player&id=28265 (castigata)


2 lumi pe unde ne-am intalnit ai dat FAIL ! iar acuma imi apari cu aere ca raman 2 saptamani pe aici :) vezi ca mai sunt 13 zile , eu zic sa te grabesti sa fiu scos altfel vin spre tine si iar o sa dispari ca printr-o minune de pe extern iar pe L51 trebuie sa iti faci alt cont de unde sa rupi harta in doua ... ca si recomandare pentru un nume nou iti pot recomanda simplu " F A I L - N O O B - K I D "
 

DeletedUser47427

Cu acest cont da , doar ca stie toata lumea cu ce cont ai jucat ... adica tentstiva de joc ... la fel cum o sa fie si aici unde esti bun de crescut sate pentru altii . Multe multumiri


Apropo . Ai uitat ca pe 42 ai spus ca Îți sunt un fel de tata spiritual ?:)) acuma nu știu de ce ai spus ăsta dar ti-am zis ca nu vreau un așa titlu și ca Mi-ar fi rușine cu tine . Drept urmare toată lumea a fost de aceiași părere referitor la tine ..


Ce am zis eu ma ??=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cred ca ma confuzi bai jucator de duzina ce esti :))))))))
Auzi la el =))
Te bag confa sa-mi canti Jaga-Jaga , ce zici ?

Puteai sa te interesezi:


http://ro.twstats.com/ro27/index.php?page=player&id=491864

http://ro.twstats.com/ro8/index.php?page=player&id=473286
 

DeletedUser13059

Pana si colegii tai confirma ca esti doar un clown , deci stai jos linistit , tot repetent ramai la acest joc ...
 

DeletedUser47427

Tu esti cu capul!

Ce legatura am eu cu Sorewhy sau Crazynoob?!=))
 

DeletedUser47427

normal ca dupa ce iti iei bataie peste tot nu ai legatura dar asta este ceva normal la tine :D




sunt jucator doar de skype , din pacate pe harta nu mai am decat 12 zile de rezistat , atat zice marele prezicator immortulus



N-am nicio sansa cu tine =)))))))))))))))
Bine , e ca tine eu sunt ala =))
 

DeletedUser38023

@fri3nds immortal:
Nu stiu cine esti si oricum e irelevant, dar puteai sa iti gasesti si tu altul mai bun caruia sa ii plagiezi nickul si profilul si, in numele caruia, sa ceri parole, puncte premium si sa recrutezi oameni pentru lumea speciala.. Crede-ma, e total neprofitabil si lipsit imaginatie sa te dai drept eu..

Pentru cei care au fost abordati de fri3nds immortal in numele meu:
Eu nu mai joc triburile, deci nu am nevoie nici de pp-uri, nici de recruti, si nici nu o sa deranjez pe nimeni cu nicio cerere de niciun fel.. Ne mai auzim in anul 2048! :)
 

DeletedUser20103

@fri3nds immortal:
Nu stiu cine esti si oricum e irelevant, dar puteai sa iti gasesti si tu altul mai bun caruia sa ii plagiezi nickul si profilul si, in numele caruia, sa ceri parole, puncte premium si sa recrutezi oameni pentru lumea speciala.. Crede-ma, e total neprofitabil si lipsit imaginatie sa te dai drept eu..

Pentru cei care au fost abordati de fri3nds immortal in numele meu:
Eu nu mai joc triburile, deci nu am nevoie nici de pp-uri, nici de recruti, si nici nu o sa deranjez pe nimeni cu nicio cerere de niciun fel.. Ne mai auzim in anul 2048! :)

Doar nu crezi ca cineva sanatos la cap a luat in seama clownul care s-a dat drept tu..eu am vrut sa postez, dar mi-a zis Cristina ca nu se merita sa iau ban pt asa ceva. Cu alte cuvinte: pana-n anul 2048 pot sa faca ce vror pe joc..nu se pune.
 

DeletedUser47427

@fri3nds immortal:
Nu stiu cine esti si oricum e irelevant, dar puteai sa iti gasesti si tu altul mai bun caruia sa ii plagiezi nickul si profilul si, in numele caruia, sa ceri parole, puncte premium si sa recrutezi oameni pentru lumea speciala.. Crede-ma, e total neprofitabil si lipsit imaginatie sa te dai drept eu..

Pentru cei care au fost abordati de fri3nds immortal in numele meu:
Eu nu mai joc triburile, deci nu am nevoie nici de pp-uri, nici de recruti, si nici nu o sa deranjez pe nimeni cu nicio cerere de niciun fel.. Ne mai auzim in anul 2048! :)

Ce ABEREZI pe aici baai capatanosule ?!

Stim cu totii ca nick-ul "Immortal" iti este consacrat .. dar asta nu inseamnca ca daca apare careva cu un nume asemanator nu inseamna ca se da drept tine.

Am cerut parole?? - ASTEPT DOVADA
Puncte premium - Iti dau contul sa te uiti la Puncte LOG ?!
Recrutez oameni - N-am jucat pe speciala decat o singura data si atunci mi-am bagat ceva in ea
recrutez oameni , SERIOS? Pe bune ? Du-te ba de unde ai venit tu si cu toti mascaricii care isi bat joc de tine
Pleaca trepadusule de aici!
 

DeletedUser38023

Sigur? Ca am informatii despre cel care mi-a furat nick-ul pe skype.. Dupa ce te-am tras de urechi ti-ai si schimbat poza de profil..

Uite ce stiu despre cel care mi-a furat nick-ul:
1. Are 3 clase si se chinuie de 2 ani sa o faca pe a 4-a.
2. Nu are bani de paine si de puncte premium.
3. Nu are prieteni si are nevoie de o noua identitate care sa ii permita asta.
4. Cerseste.
5. E bou.

Din motivele enumerate mai sus, te-am confundat.. Daca nu esti tu, imi cer miliarde de scuze :))
 

DeletedUser44519

Ce ABEREZI pe aici baai capatanosule ?!

Stim cu totii ca nick-ul "Immortal" iti este consacrat .. dar asta nu inseamnca ca daca apare careva cu un nume asemanator nu inseamna ca se da drept tine.

Am cerut parole?? - ASTEPT DOVADA
Puncte premium - Iti dau contul sa te uiti la Puncte LOG ?!
Recrutez oameni - N-am jucat pe speciala decat o singura data si atunci mi-am bagat ceva in ea
recrutez oameni , SERIOS? Pe bune ? Du-te ba de unde ai venit tu si cu toti mascaricii care isi bat joc de tine
Pleaca trepadusule de aici!

Sickosse nu stiu ce sa zic..dar cam multa lume spune treaba asta :(..mai stii cand te dadeai puyut de pe lumea 1? alta data te dadeai altu:((...acuma nu stiu daca e adevarat..doar umbla vorba :-"
 
Sus