Statistica L50

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser13059

@fri3nds immortal:
Nu stiu cine esti si oricum e irelevant, dar puteai sa iti gasesti si tu altul mai bun caruia sa ii plagiezi nickul si profilul si, in numele caruia, sa ceri parole, puncte premium si sa recrutezi oameni pentru lumea speciala.. Crede-ma, e total neprofitabil si lipsit imaginatie sa te dai drept eu..

Pentru cei care au fost abordati de fri3nds immortal in numele meu:
Eu nu mai joc triburile, deci nu am nevoie nici de pp-uri, nici de recruti, si nici nu o sa deranjez pe nimeni cu nicio cerere de niciun fel.. Ne mai auzim in anul 2048! :)

N-am nicio sansa cu tine =)))))))))))))))
Bine , e ca tine eu sunt ala =))




uite aici confirmarea :))) esti un fel de ANONYMOUS la cate conturi si personaje te-ai crezut pe aici : ))) acuma vad ca ai scos si poza cu Inbz , esti caterinca oricum :)) si iar ciuca batailor




Sickosse nu stiu ce sa zic..dar cam multa lume spune treaba asta :(..mai stii cand te dadeai puyut de pe lumea 1? alta data te dadeai altu:((...acuma nu stiu daca e adevarat..doar umbla vorba :-"


da da da da :)))))))) asta ii adevarat pe o lume anterioara erau in acelasi trib (CIRC) si daca au schimbat 2 mesaje inseamna ca avea dreptul sa spuna ca este puyut :) acuma daca nu il stiam pe puyut de 6-7 ani mai zicea, dar asa chiar a fost penibil :)) si a mai facut el odata ceva faza penibila i-am oferit un cont pe L1 de 4-5 k sate (mariusradu) iar dupa saptamana a vrut sa il vanda la dusmani ceea ce sa si intamplat defapt dar sa anuntat proprietarul si abia am recuperat contu ca pe L30 sa dau iar de el unde eram cu alt nume si nu stia cine sunt si din vorba in vorba imi povestea el mie ce cont mare avea pe L1 (cel care la primit de la mine si la vandut la dusmani) si ca sa il invit in trib , etc etc ... iar ca raspuns a primit invitatie la margine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47673

Nu mă pot abţine să nu remarc cea mai frumoasă evoluţie a unui trib pe lumea 50. Este vorba de un trib istoric-Ibidem care apare mereu pe serverul românesc (un grup de cercetători susţin că e generat de server precum barbarii) Observaţi în imaginea de mai jos simetria sublimă.

Screenshot_1.png

Cum poţi obţine o imagine falică în statistică?Găsim răspunsul în textul de profil al tribului: te tragi de pielea scumpică din dotare.

Screenshot_2.png

Reţineţi că acest magnific tablou a fost realizat în doar 3 zile de quz0r, singur, singurel cu mânuţele lui dibace. Abia aştept un nou episod din quz0riada pe l56.
 

DeletedUser47673

De ce razi?Crezi că nu apare pe lumea 56?. Stă ce stă şi când vede că nu îl mai pomeneşte nimeni… Poooc!!! Scoate sigla Ibidem din buzunar (o poartă la el ca pe o iconiţă sfinţită) şi spurcă din nou câte un Ibidem pe hartă.
 

DeletedUser47673

Te înşeli!Zealot e întemeietorul Maze,el se ocupă cu stategia tribului şi e normal să fie şi purtătorul de cuvânt.
 

DeletedUser13059

Însuşiri
Numele tribului: ~Night Wolves~
Prescurtare: ~NW~
Număr de membri: 5

:))) dupa ce va certati pe conferint acuma se lasa cu concedieri ... inca putin si mai apar 2-3 "familii"
 

DeletedUser13059

tu crezi ca cineva baga in seama toti noobi gen bizantic ? care se crede cel mai bun de pe .ro ? :))
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
De ce razi?Crezi că nu apare pe lumea 56?. Stă ce stă şi când vede că nu îl mai pomeneşte nimeni… Poooc!!! Scoate sigla Ibidem din buzunar (o poartă la el ca pe o iconiţă sfinţită) şi spurcă din nou câte un Ibidem pe hartă.

Rad ca sa nu plang. Si cand ma gandesc ca eu l`am sustinut ... dar na`, mai gresim in viata :)
 

DeletedUser47559

ma da' mult mai vorbiti si pe harta nimic,maze joaca singuri...
 

DeletedUser47645

ma da' mult mai vorbiti si pe harta nimic,maze joaca singuri...

Maze au trupa,in timp ce restul triburilor ne chinuim sa strangem o trupa...e aproape evident ca in proportie de 85% Maze va inchide aceasta lume...dar nah macar incercam si altii sa jucam:)
 

DeletedUser46661

Erau unele voci la voi care nu dadeau nici o sansa altui trib inafara de o.s & pawms & restul familiilor .. pacat :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

Erau unele voci la voi care nu dadea nici o sansa altui trib inafara de o.s & pawms & restul familiilor .. pacat :(

Multe se pot intampla pe harta,nimeni nu pleaca invingator..trebuie sa existe fair play..pot castiga si aceste triburi..poate castiga si maze (au cele mai mari sanse)...dar ne jucam si noi..si nu inteleg inca o data,de unde si pana unde pawns..
 

DeletedUser13059

pawns momentan ii academie , adica cel putin un TRIB nu isi da afara 5-10 oameni sa ii inobileze vecinii iar eu care i-am dat afara sa nu am voie la satele x sau y pentru ca sunt in zona "aliatilor"
 

DeletedUser47645

Parte 1:
Triburi: NSFW, NSFW-A, Pawns., TTS
Parte 2:
Triburi: N.W.O, BGF, ~NW~

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 333
Tabăra 2: 155
Diferență: 178

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 6
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,505,174
Tabăra 2: 656,395
Diferență: 848,779

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300,766
Tabăra 2: 33,657
Diferență: 267,109

chart




Legenda spune ca unii plang si acum :)
 

DeletedUser47559

Ce ABEREZI pe aici baai capatanosule ?!

Stim cu totii ca nick-ul "Immortal" iti este consacrat .. dar asta nu inseamnca ca daca apare careva cu un nume asemanator nu inseamna ca se da drept tine.

Am cerut parole?? - ASTEPT DOVADA
Puncte premium - Iti dau contul sa te uiti la Puncte LOG ?!
Recrutez oameni - N-am jucat pe speciala decat o singura data si atunci mi-am bagat ceva in ea
recrutez oameni , SERIOS? Pe bune ? Du-te ba de unde ai venit tu si cu toti mascaricii care isi bat joc de tine
Pleaca trepadusule de aici!

dupa ce te-am innobilat pe speciala 8 te rugai de mine sa te iau pe cont,desi fusesei la dusmani si nu am avut legatura vreodata...a ba da,doar odata...cand te-am innobilat:))
 

DeletedUser47673

Eu aştept faza în care Sikkos aka totcumânamădescurk aka immortal fri3nds se crede Jizăs.Poate avem noroc şi nu tot "învie" după 14 zile.:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:
Sus