Statistica L50

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser47523

bre tu suferi de ceva? Startul in Sud-Est e vizibil castigat de MAZE. Dar pe parcurs multe triburi se vor dezvolta si vor pune probleme. Se va lupta de la egal la egal.

p.s. Probabil te afli si tu in K55 si esti cam disperat ca nu ai vri-o sansa. Dai inceput nou in alta directie

Nu am cum sa am "vri-o" sansa contra sutele,miile de pp-uri
 

DeletedUser47559

Nu am cum sa am "vri-o" sansa contra sutele,miile de pp-uri


si fara pp-uri nu aveai nicio sansa stai linistit,tu vezi ce jucatori sunt acolo,care pe speciale(unde nu sunt facilitati premium) au facut legea mai mereu
asa ca lasati scuzele astea,intradevar si-au creat un avantaj dar tot nu avea nimeni sanse in zona
 

DeletedUser40036

daca triburile din acea zona au sange in instalatie,atunci au sanse sa puna probleme maze-ului.poate nu sa ii scoata din joc,dar sa ii incurce destul incat sa se ridice uun trib competitiv pentru maze.daca nu ii poti bate,macar incurca-i.pe principiul acesta sa mearga triburile vecine cu maze:)))
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
daca triburile din acea zona au sange in instalatie,atunci au sanse sa puna probleme maze-ului.poate nu sa ii scoata din joc,dar sa ii incurce destul incat sa se ridice uun trib competitiv pentru maze.daca nu ii poti bate,macar incurca-i.pe principiul acesta sa mearga triburile vecine cu maze:)))

Gen Raymond Reddington daca nu a putut lua sate la organizat,macar a trimis atacuri sa incurce,pe principiul oricum nu iau :D:D
 

DeletedUser10188

Gen "Raymond Reddington" sate cucerite 26, sate pierdute 4, da' asta-i poveste pentru L47...du-te si sufera acolo, nu aici :D

si oricum, te lauzi degeba, ca ai avut sitter, n-ai facut nimic :D
 

DeletedUser40036

Gen Raymond Reddington daca nu a putut lua sate la organizat,macar a trimis atacuri sa incurce,pe principiul oricum nu iau :D:D

am 26-4 scor in razboiul cu fame,cum a zis n00b.si...am incurcat?ti-am blocat apararea in sate,iar alti colegi au luat sate usor din fame?uneori faci sacrificii pentru binele tribului.si eu daca pierd 50 de fulluri la tine fara sa clintesc un nivel zid iar nw ia 100 de sate din fame,sunt mai mult decat incantat sa imi sacrific fullurile.
PS:daca doresti sa comentezi despre l47,avem forumul l47.aici e l50.ti-am raspuns acum ca sa stii,o alta postare despre l47 nu fac aici.nu imi duc rivalitatile de la o lume la alta.stiu sa joc impotriva lui X pe o lume,iar pe urmatoarea sa joc alaturi de respectivul.mult succes pe l50!:)
 

DeletedUser45675

si fara pp-uri nu aveai nicio sansa stai linistit,tu vezi ce jucatori sunt acolo,care pe speciale(unde nu sunt facilitati premium) au facut legea mai mereu
asa ca lasati scuzele astea,intradevar si-au creat un avantaj dar tot nu avea nimeni sanse in zona

ai exagerat si tu putine:))
 

DeletedUser13059

cresteti satele numa si luati barbare de 30 pct bonus daca daca se poate sa le ridicati si alea frumusel pe la 9k pe cand facem si noi astia mai batrani nobilii sa avem ce lua
 

DeletedUser20519

Care parte ar trebui laudata?cea cu 6k puncte si 3000 resurse farmate ieri de exemplu..sau cea cu 6k puncte si 38 de sate jefuite ieri?niste realizari fantastice .macar astia din Maze baga PP dar sunt si jucatori..pe cand baiatu baga doar pp.

A aparut pe extern ca ciupearca dupa ploaie :D Daca tot nu-i lauda nimeni(ca nu au de ce), sa se laude singur )))
Jucatorii din MAZE, chiar daca au bagat pp-uri, stiu si sa joace, farmeaza tot...nu ca altii baga doar pp-uri si nu stiu sa faca un split.
hanuman pe L49 cu 8 sate a fost innobilat de un jucator cu un singur sat..."mare jucator" :D
 

DeletedUser13059

sa nu zici ca ma scoti tu ... eu zic sa faci cat mai multi nobili ca sa imi iei toate satele , altfel si peste 2 saptamani si peste 100 zile tot aici o sa fiu
 
Sus