Statistici L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28264

Parte 1:
Triburi: SPAM!
Parte 2:
Triburi: AT

Timeframe: 24/03/2011 00:00:00la07/02/2012 12:44:17

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,265
Tabăra 2: 646
Diferență: 1,619

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,019,777
Tabăra 2: 6,471,059
Diferență: 16,548,718

chart


Era Phoenix Bird pregatit sa pierdeti 1000 sate in razboiul cu SPAM!. Daca nu i-a mai aratat nimeni o statistica, a uitat sa va opreasca din pierdut sate ....
 

DeletedUser

Sa inteleg ca noi facem statistici fara sa jucam ? sau ce vrei sa spui ?

Mariana..nu e chiar asa..nu poti sa te bazezi pe o statistica..de sate luate de la inactivi..si stii de ce???pentru ca la sfarsit..nu vor mai ramane decat cei activi..se strange latul...si atunci vom vedea rezultatul..
 

DeletedUser8140

Mariana..nu e chiar asa..nu poti sa te bazezi pe o statistica..de sate luate de la inactivi..si stii de ce???pentru ca la sfarsit..nu vor mai ramane decat cei activi..se strange latul...si atunci vom vedea rezultatul..

te minti singur :) voi tot strangeti latul si tot pierdeti sat...la voi toti care pierd sate sunt inactivi sau nu stiu sa joace :)) da-o drq de treaba...iar voi luati sate de la noi unde toti playerii sunt activi...in viziunea voastra nu?

Daca e sa o luam dupa judecata voastra, care ziceti ca in spam sunt 5-10 jucatori activi atunci inseamna ca voi suntem prea slabi si prea varza daca tot pierdeti atatea sate...nici 30% din spam nu-si bate capul cu AT daca ai observat...spam are si alte granite, se extinde in toate directiile, nu doar la voi in sud...voi vreti toata atentia, nu se poate, n-o s-o aveti, strangeti latul ca imediat va innobileaza Lycans si Rai

niste exemple:

badicu: in at e activ...nu poti sa zici ca e cont mort, joaca omul
minciuna24: idem, era vestitul danyela1234 la un moment pe cont =)) comic jucator :))
tedyi: vai capul ei, daca ar putea innobila sate in k12 sigur le-ar innobila, cat de imprastiata e, norocul ei ca altfel pierdea mai multe sate...si ea e activa, bate gura pe forumul ala a vostru de n-ai treaba
trutzu: si asta zici ca e inactiv? mie imi pare activ
tetrix: si asta e activ, si asta e zmeu...

n-are rost sa mai pun si altii, de la jucatorii astia s-au luat 80 de sate de la inceputul lunii februarie, daca nu crezi intra pe twstats

http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=24572&type=lose&newtribe=2223&pn=4 mergi spre pagina 1 sa vezi ;))

deci MYTH BUSTED! nu tine faza ca luam de la inactivi, sunteti voi prin definitie mai slabi, si daca la aia le ziceti inactivi, inactivii ce mai sunt?

stiu raspunsul :)) spioni, tradatori :)) dati-i afara si retrageti-le sprijinul macar :)


zi-mi unde am gresit aici :D i dare u
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28264

Mariana..nu e chiar asa..nu poti sa te bazezi pe o statistica..de sate luate de la inactivi..si stii de ce???pentru ca la sfarsit..nu vor mai ramane decat cei activi..se strange latul...si atunci vom vedea rezultatul..

Sa inteleg ca AT este un trib de inactivi ?
Crezi ca satele de la inactivi sunt mai putin folositoare? Si inamicii invinsi crezi ca i-am facut pe inactivi ?

fl9isj.jpg
 

DeletedUser29130

...

sa faceti o lista cu cei din AT care n'au pierdut niciun sat in fatza noastra , poate asa aflam si noi care's activii la ei :)))

P.S. mai kingule , ia zii , si manu01 a fost inactiv ? rofl :)
 

DeletedUser

De mult n-am fost pe aici dar... feţe cunoscute =)) Uite, o ghicitoare: Este aici pe pagina asta unul care, dacă SPAM ar fi avut statistică negativă cu AT, era deja în AT. Ghici ciupercă cine-i :rolleyes:
 

DeletedUser29130

era unu pe aici care scria biblii pt SFS :))) ce mare conducator se mai dadea ...
 

DeletedUser28264

E aici pe pagina unul care mai degraba ar baga capul in pamant de rusine, decat sa comenteze. Asta ca sa nu scriu mai multe. Sau oare crapa de ciuda cand vede statisticile SPAM!-ului, si "amintirile il chinuiesc" ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

JaDe =))))) .... cum se discuta cate ceva ... hop apare JaDe . Nu vorbi tu de plecari ... Cum ti`am distrus shusta cu WWiZZ cum ti`ai luat lopatica si ai disparut . Pana la urma te intelegem toti ... nu erai capabil sa conduci un trib ( strategii , planuri , control si respect fata de colegi .. la tine este 0 ) .
 

DeletedUser28264

Mi se rupe (inima după voi) :( Şi da, mor de ruşine :/ :))

Nimic nou, tot timpul ti s-a rupt (inima) de ceilalti si de trib. Tot ce conta erai tu si contul tau.

Am gresit, cu mici exceptii ... mult prea mici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte bine ai punctat Mariana, mereu am ţinut extrem de mult la mine şi la contul meu. Adică, să mor eu dacă era ceva mai important decât contul meu :x :x =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus