statistici,rapoarte si discuti - YAKUZA vs LOL

  • Autor subiect DeletedUser28412
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28412

ce visezi tu acolo?a fost ferma noastra a celor din -YKZ- asa ca lasa-o mai moale:)))
 

DeletedUser

tatachia laso mai usor cu externu ca vad ca te depasesc satele de barbari!!!:p
 

DeletedUser

ce visezi tu acolo?a fost ferma noastra a celor din -YKZ- asa ca lasa-o mai moale:)))

daca tot iti place sa postezi rapoarte , o sa postam si noi toate fermele facute de clovnu in Yakuza , ca dupa aia l-ati trimis la margine e partea a 2-a ( asta daca voi l-ati trimis ) , dar avem rapoarte care demonstreaza ca a facut cel putin 5 victime printre voi , concluzia : 5-1 pt noi si in cazul asta
 

DeletedUser28412

:))degaba ai puncte daca nu ai armata;)

era 5-1 daca si lua cele 5 ferme visate de tine:)))


Foloseste functia Editeaza te rog
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
tatachia,taci omule.
Daca erai Yakuzan,da aveai dreptul sa aburesti lumea cu rapoarte.
Dar nu te lauda cu rapoartele sau armata alora din yakuza.
Nu vezi ca esti pion de centura?
Stai la baliverne in academie,si le iei apararea..
 

DeletedUser28412

iar se baga asta in seama...ai tu vreo treaba cu YAKUZA sau LOL si nu stiu eu?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Sunt jucator corect fata de amandoua triburile.
Dar imi dau seama de diferenta.
 

DeletedUser28412

mai bine ai face diferente intre tribul tau si cu ale dusmanilor.
 

DeletedUser11852

dar tu de ce nu iti vezi lungul nasului?
fa comparatie intre tribul tau si celelalte, si fata de toate iesi in pierdere. Si totusi...nu taci!

Apropos de "inamicii tai invinsi", cu care te laudai in raport cu mine acum cateva zile...ai prins de 2-3 ori sate de atac si te dai tare in barci? Mai bine uita-te la satul tau, mai mic decat barbarele de langa mine...iti garantez ca tu nu ai fi contat de mult pe harta langa jucatorii langa care sunt eu ;) in schimb iti permiti sa faci comparatii.
 

DeletedUser

mai bine ai face diferente intre tribul tau si cu ale dusmanilor.

Avand in vedere ca consideri ca si statisticile de pe tw.stats sunt "proaste" asa cum zici tu mai bine ai tace si nu te-ai mai face atat de ras pe forumul extern.;);)
 

DeletedUser11852

noi ne facem de ras doar pentru ca bagam un noob in seama. tu esti acela:D
 

DeletedUser

Inca rog moderatori forum ca sa inchida aceasta tema.:)
Pentru ca este mai mult o tema pentru spamat si pentru certat.:D:D:D
 

DeletedUser

Nu voi inchide aceasta tema momentan. Daca o considerati inutila, atunci nu mai postati pe ea. O voi inchide imediat daca cel care a deschis-o imi cere asta.

Daca tot discutati de spam, ar trebui sa stiti ca se pot da si puncte avertizare pentru asta. Incetati cu aceste discutii, aveti ceva de spus la subiect, postati. Nu aveti, nu postati, simplu .

statistici,rapoarte si discuti - YAKUZA vs LOL asta e titlul temei, postati la subiect.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
si tu esti pentru ca ma bagi in seama...NOOBULE....vasy nu sunt ferma.

Vei deveni.

van93 (434|604) K64 2,888 van93 [-YKZ-] sucilea [Potop] 07th September 2009 - 14:34:25

Aveti grija ca va lasam fara sate:)..
Le dam si noi indirect,o mana de ajutor celor din LOL..
 

DeletedUser22388

Daca nu ma insel,acum ceva timp,nu foarte mult,cerebelle a postat ca intre cele 2 triburi este alianta.Asa ca nu ii mai vad rostul

Cerebelle
Senior Member

Adaugă data: 25.02.2008 #188 04.09.2009, 15:01:57 Sus
Am rugat adminii sa inchida acest topic ca nu mai e de actualitate

cu Clowns suntem neutri , iar cu Yakuzza aliati
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus