statistici,rapoarte si discuti - YAKUZA vs LOL

  • Autor subiect DeletedUser28412
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28412

quz0r spui ca le dai celor din LOL o mana de ajutor dar am vazut pe statistici ca le`ati luat 2 sate pe cine ajutati pana la umra sau nici tu nu sti:)))?
 

DeletedUser28412

sunt gresite contra YAKUZEi iar te bagi in seama nu ai alta treaba?
 

DeletedUser28412

ai vazut ce a spus adminul daca nu ai rapoarte statisti sau ceva legate de YAKUZA sau de LOL...tineti gura inchisa:)
 

DeletedUser26258

Side 1:
Tribes: YAKUZA
Players:

Side 2:
Tribes: LOL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 169
Tabăra 2: 259
Diferență: 90

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 13
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 324,266
Tabăra 2: 602,633
Diferență: 278,367

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,443
Tabăra 2: 42,701
Diferență: 26,258

image.php
 

DeletedUser

Ehe...LOL se impune,pe cerebel o stiu de pe l13 ...se pricepe :) !
 

quz0r

member
Scor reacție
144
ai vazut ce a spus adminul daca nu ai rapoarte statisti sau ceva legate de YAKUZA sau de LOL...tineti gura inchisa:)

Cine a spus?
Cand am spus simpatie,asta inseamna ajutor neconditionat.Atunci eram alergic la culoarea rosie.Asa imi explic si eu innobilarea acelor 2 Ferme.Cu timpul,s-a transformat in Mov..imi mai incalzesc ochii pe harta.

Te-ai uitat la statisticile contra Yakuza?:)

Apropos,uitati ca facem si noi treaba..

Side 1:
Tribes: Potop
Players:

Side 2:
Tribes: NOI B K ~S W~ ~STD~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,468
Tabăra 2: 0
Diferență: 41,468

image.php
 

DeletedUser

O sa mai las topicul deschis o zi-doua. In cazul in care se va continua la fel, il voi inchide.

Ultima sansa de a-l tine deschis, postati la subiect: statistici,rapoarte si discuti - YAKUZA vs LOL

 

DeletedUser

Yakuza astia sunt buni? Sunt tot aia slabuti de pe celelalte lumi sau aici au de gand sa faca treaba buna?:confused:
 

DeletedUser

Yakuza astia sunt buni? Sunt tot aia slabuti de pe celelalte lumi sau aici au de gand sa faca treaba buna?:confused:

Tot aia slabuti sunt:))
Nu ai vazut si tu pe aici ce "exemplare" au in trib,cica nu sunt bune statisticile de pe tw-stats,e stricat:))
 

DeletedUser28412

bogdane am vazut pe aici ca a zis celle ca vrei sa te retragi dar cum se face ca inca mai joci si pe lumea asta...cine e slabul acum?


quz0r faceti treaba cu triburi de mana a 3 a:))))?

si inca ceva ARMADA de pe l8 a fost acum o luna YAKUZA asa ca eu nu stiu care e slabutul dar mai discutam peste cateva luni atunci sa va vad:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

cu triburi de mana a 3a, face treaba buna, le duce in top20 , le face triburi de prima mana. Pe cand tu nu ai cu ce sa te lauzi. Numai cu numarul vostru mult prea mare :p

Si da, iar ma bag in seama =)) :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
bogdane am vazut pe aici ca a zis celle ca vrei sa te retragi dar cum se face ca inca mai joci si pe lumea asta...cine e slabul acum?


quz0r faceti treaba cu triburi de mana a 3 a:))))?

si inca ceva ARMADA de pe l8 a fost acum o luna YAKUZA asa ca eu nu stiu care e slabutul dar mai discutam peste cateva luni atunci sa va vad:)))

NiDy astăzi la ora 23:58
vreau si eu sa fiu in tribul vostru,se poate????


Tine-ti ma dulaii in cotet..
 

DeletedUser

bogdane am vazut pe aici ca a zis celle ca vrei sa te retragi dar cum se face ca inca mai joci si pe lumea asta...cine e slabul acum?


quz0r faceti treaba cu triburi de mana a 3 a:))))?

si inca ceva ARMADA de pe l8 a fost acum o luna YAKUZA asa ca eu nu stiu care e slabutul dar mai discutam peste cateva luni atunci sa va vad:)))

Ma copile tu chiar suferi rau cu capul,iti recomand sa te duci la doctor ca spui numai prostii.

Ce legatura are daca ma retrag sau nu si cin e slabul(dontre cine numai tu stii).

Sper sa nu imi iau un warn din cauza ta,mai bine inchideti topicul decat sa vedeti tot felul de exemplare pe forum care sunt "in plus" pe aici.:rolleyes:
 

DeletedUser28412

mah adult noob ce esti taci din gura ai ajuns la marigine eu inca nu asa ca mai ai de invatat:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus