statistici,rapoarte si discuti - YAKUZA vs LOL

  • Autor subiect DeletedUser28412
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28412

am spus ca nu sti engleza cand ai scris cuvantul "lusere":)))
si nu il mai scrie in ghilimele ptr a tu ai inventat cuvantul asta:)))
 

DeletedUser

se vede ca nu sti engleza:))

"Silenzio Stampa" sti ce inseamna?

noob de mana a doua ce esti:)


din moment ce prima ta propozitie se refera la limba engleza, automat te duce cu gandul ca "silenzio stampa " ai zice ca e in engleza.

Si toate ca toate, tu din ce coclau ai mai aparut? :rolleyes:
 

DeletedUser28412

fie care intelege ce vrea;)
dar tu cum esti blonda....esti si grea de cap;)


PS.defapt ai fost bruneta si te`ai vopsit blonda ce jenat:)))
 

DeletedUser

Dupa stilul in care vorbesti "blonda" dintre noi categoric nu sunt eu.
Si nu , toata lumea intelege ce am inteles si eu, doar ca tu esti prea ..cum sa spun sa nu te jignesc..noob..sa stii sa scrii corect? da cred ca asta e explicatia dragule.
 

DeletedUser28412

blah,blah,blah
expirat////////////////////////a
ca sa nu te jignesc:)
 

DeletedUser

Inspiratie proprie ai? sau mai degraba, minte ai?
Se pare ca nu m-am inselat cand am afirmat ca ai cu doua clase mai mult ca trenul :rolleyes:
hai du-te plimba un cerc :cool:
 

DeletedUser28412

:)))cica du`te si plimba un cerc:)))
asta joci tu cand nu ai ce face?
 

DeletedUser28412

saracul de tine ca te bagi singur in seama asta ce demostreaza...spune tu ca sa nu spun eu:)))?
 

DeletedUser

tatachia du-te ma si iti cumpara ghiozdanel ca sunt reduceri,fugi repede...

John mai bine inchizi topicul acesta deoarece aici e mai mult SPAM deacat "statistici,rapoarte si discutii- YAKUZA vs LOL"

Vezi mah copile ca inca nu ai invatat sa "vorbeste romaneste" si deja ai inceput tu sa jignesti pe altii.

De unde stii tu ca gabytza17 este blonda,poate sa aiba o poza pusa "la misto",sau cu ce drept te legi tu de altii si spui numai aberatii despre ei?:confused:

Du-te la mamicuta ta sa ne spui ca te-am suparat,mai pune si tu mana pe o carte si mai citeste si cand crezi ca ai studiat destul de mult poti sa vii aici sa ne arati si noua ca ai invatat si tu gramatica limbii romane.


PS:zi-mi si mie cu ce nume joci,nu ai de ce sa te temi,doar am ajuns la margine,ce pot sa iti fac eu?:rolleyes:
 

DeletedUser28412

ce nob esti:)))
bine spus ai ajuns la margine ptr ca nu mai aveai ce face:)))
 

DeletedUser

ce nob esti:)))
bine spus ai ajuns la margine ptr ca nu mai aveai ce face:)))

Ti-am mai spus ca noob faci pe cine vrei din arborele tau genealogic(Asta daca stii ce e ala) si ce treaba are faptul ca am ajuns eu la margine cu faptul ca tu esti incult si needucat?:confused::eek:
 

DeletedUser

taci noob ce esti:))
ai ajuns la marigine gura.

Deja ma scoti din sarite cu prostia....
Ai ajuns la rangul de papagal,repeti aceleasi propozitii demne de un borac cu mucii in nas care habar nu are ce e respectul si nu stie nici macar sa scrie corect si jigneste tot forumul.

PS:ti se pare cumva ca K64 este la marginea hartii,eu doar m-am hotarat sa schimb continentul(cu unul mai jos);)

In curand vei ajunge tu la margine daca imi spui cu ce nume joci;)


 

DeletedUser

Deja se intrece masura 3 pagini daca nu mai mult de off topic cu acest micut specimen :eek: ca altfel nu-l pot numi care incearca sa se faca auzite fermele.:)
Este deja a treia oara cand rog admini sa inchida topicul :rolleyes: deoarece este un topic facut ca sa se certe acesta micuta primata.
Si daca ma voi alege cu o sanctiune pentru ceea ce am spus macar stiu ca spun adevarul.:D


P.S. Nu mai repeta intru-na iar te bagi in seama.
 

DeletedUser

Topic inchis.
Daca initiatorul vrea sa il redeschida sa imi dea un mesaj cu motivele cererii sale.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus