Statistici razboi GTC-A,=GTC= VS. Mast3r,Master,SPELL,~NG~A.

DeletedUser

aaa nu e bine, noi trebuia sa ne certam......:D
gasti...nimic???? sau esti prea ocupat?:D
Ma bucur sa aud ca imi simtiti lipsa, insa nu stiu de ce dar vad ca nu prea am cu cine intra in polemici, si decat sa intru sa privesc la cafelele puse de paharnicul sef bogdy, mai bine stau si intru sitter ba pe la unul , ba pe la altul, si incep sa arunc cu gloante in repere rosii. Altfel de ocupat sunt ocupat pentru ca au inceput sa zboare albinele(bine acum le incurca rau vantul) si acest lucru e un lucru important pentru mine. Ce-i naspa e ca rapita se prezinta intr-un mod jalnic anul acesta . Oricum sper sa fie bine. Astept provocari adevarate din partea oricui pentru a intra in discutii adevarate. Ca suntem la statistici pot spune ca a devenit echilibrata statistica oarecum, chiar daca masterul are ceva in plus, insa in curand nivelul adrenalinei se va ridica. Asteptati sa terminam cu mihaita68, si pe urma sa aveti pregatite granitele ca venim ca tavalucul peste master!!! Spun ca sa pregatiti granita , ca pe cei din mijloc n-aveti ce le face. Poate unii isi mai aduc aminte de cazuri gen fanescu!! Acum poate si voi ne veti surprinde cu un astfel de caz!!!-dar n-as prea crede!
 

DeletedUser37773

birrrr...revenire in fortza:D
eu sunt la granitza, dar sper ca nu ma prindeti in concediu...nu de alta, dar sa nu las placerea la alti colegi...:)
zici ca se termina "bunavecinatatea"?:p
legat de afacerea ta...acolo iti doresc succes, ca asa dai o bere cind vin la Bucuresti:)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: =GTC=, GTC-A
Parte 2:
Triburi: Mast3r, Master, ~NG~A.

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,481
Tabăra 2: 7,359
Diferență: 7,122

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,292
Tabăra 2: 887
Diferență: 405

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 140,576,878
Tabăra 2: 67,118,032
Diferență: 73,458,846

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,066,600
Tabăra 2: 8,228,416
Diferență: 5,838,184

chart
 

DeletedUser5970

Dar a crescut in ochii mei
n-a scazut, nu scade, nu o sa scada
 

DeletedUser

Dar a crescut in ochii mei
n-a scazut, nu scade, nu o sa scada

Zi-se fantoma ce-a parasit tribul zicand ca-si sterge contul din cauza colegilor :)). Poate data viitoare cuvantul tau e pe bune si cand zici ceva chiar faci ... da ma cam indoiesc.
 

DeletedUser5970

Ce-mi place, usor de anticipat cgale :D
Special pentru tine am scris ceva, stiam ca o sa apari. V-am pupat din mers
 

DeletedUser5970

Si nu stiu de ce am impresia dar cred ca te-ai simtit mai superior fata de mine dupa ce ai postat mesajul asta :p din cauza jocului ? Think about it ;)
 

DeletedUser

S-a intors psihologul fantoma :). Nu prea stii tu mare lucru, ai demonstratat-o de multe ori da e bine ca inca mai sunt deastia ca tine pe joc, ne mai amuzam si noi. Acu ai crescut in ochii mei, iti voi sustine promovarea din academie in tribul mare :))))))))))))))) ... daca te mai vor colegii binenteles =))))))))))
 

DeletedUser5970

Colegii mei au avut dreptate tot timpul, tocmai de aceea e contul in academie. Nu ma mai regaseam in joc si era pacat sa-i incurc cu prezenta dar sa-ti spun un secret - si in seara asta daca revin, toti imi vor saluta revenirea, stiu ce am lasat acolo, am lasat OAMENI! (chiar si o parte din colegii tai de trib, se vor bucura ;) )

Si prin extrem, daca nu ma vor ei, ma vrea magia "sa intru in gtc si sa ne razbunam pe Master" :rolleyes:

Salutari colegilor, mereu superiori!
 

DeletedUser

Daaa, colegii tai aveau mare dreptate, vorbe goale stii sa scoti din tine, cancan stii sa faci pe forum, povesti cu superiori ai in cap, dar cam la atat se rezuma posibilitatile tale. Nu te-ai mai regasit in joc, asta e cea mai buna poanta din ultima vreme, cu deastea in curand o sa-l dam uitarii pe Spaiker si ne vom aduce aminte doar de Fantoma Superioara :D (poate postam si mesajele alea siropoase cu sters contu pentru binele tribului sa vedem daca acolo te regasesti :)).

PS: esti dorit ce mai ... toti te vrem.
 

DeletedUser5970

Cam demn de laudat daca cineva reuseste sa mobilizeze 200 de persoane din vorbe goale, nu crezi ?
Posteaza ce vrei, tu singur o sa te amuzi insirand n paranteze dupa un egal, nu o sa intelegeti niciodata cum sta treaba in Master, d'asta si vorba Semper Superiores;)
Si da, la ce punctaj am avut dupa atatia ani pe l4, eu niciodata nu m-am regasit in jocul asta. Mi-au placut doar vorbele goale, cancanul si povestile

Raspunde-mi la asta: de ce oamenii tai si-au facut un al doilea cont pentru a putea ramane la discutii cu Masterii, pe forumul pe care tribul =GTC= l-a parasit ? Si-au dat seama de calitatea membrilor Master, si-au dat seama ca dincolo de diplomatiile triburilor, exista ceva frumos dar e greu pt astia ca tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cauza calitatii unor membrii s-a desfiintat acel forum, calitate pe care tu si conducatorii tai n-ati fost in stare sa o tineti sub control. Fiecare poate sa faca ce vrea, daca vor se pot si muta in Master daca sunt atat de convinsi de calitatea membrilor, eu nu tin pe nimeni cu forta, L4 a murit de multa vreme, e doar o chestiune de timp sa se intample unele chestii ca nu mai e fun-ul de alta data. Problema cu matale nu e ca ai reusit sa mobilizezi 200 de oameni (desi n-ati avut atatia niciodata activi), problema e ca ii mobilizezi si dupa ii lasi balta, asta vede lumea la tine, asta ai facut tot timpul, asta te face pe tine superior tuturor :).
 

DeletedUser5970

L4 a murit din cauza lacomiei tale, din cauza balariilor cu inchiderea lumii si din cauza altor fantezii sado masochiste avute de tine si de fomei care-ti sunt alaturi, vesnic pe ciclu.
Ai cumva ca tema o caracterizare a lui GabbY-Ghost de tot insisti pe tema mea ? Decat sa-i incurc si sa le fac rau, mai bine i-am lasat balta, nu crezi ? (si asta pt ca niciodata n-am avut impresii de mare conducator precum altii, e important sa stii si cand sa te opresti)
Putin imi pasa de incercarile tale de a ma pune intr-o lumina proasta pe forumul asta de doi bani (cu tot respectul pentru moderatori)

Te las sa-ti iei portia, cu asta te hranesti :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bravo fantomo, ai refulat in stilul caracteristic atunci cand ramai fara argumente ca sa-ti sustii o idee. La fel faceai de fiecare data nu doar la adresa noastra cat si la adresa propriilor colegi. Mistocar ai fost, mistocar ai ramas, nimic nu s-a schimbat in doi ani de zile. L4 a murit pentru ca unii care chiar aveau putere in Master n-au fost capabili sa-ti inchida gura definitiv si sa-ti arate ca locul tau e la marginea hartii.
 

DeletedUser

Îl poate ajuta o fomee veșnic la ciclu, să citez pe marele superior :)

Ontopic, noi țintim spre închiderea lumii 4, voi? Aaa, vreți să ieșiți la pensie jucând triburi? Super tare :D
 

DeletedUser5970

Bravo fantomo, ai refulat in stilul caracteristic atunci cand ramai fara argumente ca sa-ti sustii o idee. La fel faceai de fiecare data nu doar la adresa noastra cat si la adresa propriilor colegi. Mistocar ai fost, mistocar ai ramas, nimic nu s-a schimbat in doi ani de zile. L4 a murit pentru ca unii care chiar aveau putere in Master n-au fost capabili sa-ti inchida gura definitiv si sa-ti arate ca locul tau e la marginea hartii.

Nu s-a schimbat si nici nu o sa se schimbe. Mistocar sunt doar cu cei care au luat la misto, bunul simt pe l4, prin actiunile pe care le-ati pus in aplicare, in umbra unor idei fanteziste, pentru ca voi, tintiti spre ceva :rolleyes:

L4 a murit din cauza Master ? hihi, l4 o sa moara in cazul in care nu o sa mai fie Master, pentru ca nu vor mai fi oameni, in joc, vor ramane doar boti, sangerand :eek:
 
Sus