Statistici razboi GTC-A,=GTC= VS. Mast3r,Master,SPELL,~NG~A.

DeletedUser

Forum mort, lume in hibernare, conturi abandonate....pacat.

asta ai vrut, asta ai primit xeni :D

O lume moarta

Ziceti merci masterilor c-a sters jumate de GTC conturile, ca altfel erati in galeata plina cu apa..

PS. Dupa razboi, multi viteji se-arata...

Buna intrebarea. :)

Parerea mea:
daca liderii din GTC nu renuntau la joc + daca anumiti playeri din GTC nu-si tradau tribul (lucru ce se intampla chiar si acum) + daca master nu ar fi fost ajutat de DiViN si Raflo, statisticile ar fi aratat altfel.



Te inseli. GTC n-o sa mai rupa nimic. Posibil sa si dispara ca trib. A fost si inca mai este sapat din interior de catre jucatori cu drepturi de conducere.

f corect

Si daca coana YARA YANA nu trada GTC-ul doar pentru a spama pe un forum comun cu masteru, alta era situatia

Mizerabil..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Mortii cu mortii, vii cu vii... daca vreti sa le aprindeti o lumanare celor din =GTC= sa va faceti topic separat, ei nu mai exista de mult
 

DeletedUser

Mortii cu mortii, vii cu vii... daca vreti sa le aprindeti o lumanare celor din =GTC= sa va faceti topic separat, ei nu mai exista de mult

Mai amice fantomel , hai ca tie iti zic de acum caspi(de la fantoma casper)
Mai caspi mai , cand DEF a intrat la Master si master a urcat pe locul 1 GTC n-a zis nimic , dar cand Armada a intrat la GTC si GTC a devenit nr1 , asa de multe ati scos pe gura ca ati fi meritat un ban pentru cel putin 2 ani , dar avand adminii , ce rost are??
cine e mai tare , jucatorul sau cel ce face regulile?? sa fim seriosi , nu vi se pare ciudat ca dintr-o data o gramada de conturi din GTC au disparut???

Si daca coana YARA YANA nu trada GTC-ul doar pentru a spama pe un forum comun cu masteru, alta era situatia

Mizerabil..

L-a tradat si inca il tradeaza , cine neaga asta e un mare mincinos , au ajuns sa aiba puterea niste oameni de nimic , singurul din conducere care spun eu ca merita sa fie acolo e RahanStely ...
 

DeletedUser

Da, rahan e singuru corect de-acolo
Ma mir cum de n-au executat-o pe coana yara cea tradatoare =))

patetic, s-ajungi sa-ti tradezi colegii dupa 3 ani de joc pt a spama si flirta pe un forum

Disgusting, cum spune englezu..
 

DeletedUser

E greu, detine prea multe conturi si nu i se poate intampla nimic. E un fel de teague in miniatura. De ce in miniatura? Pentru ca e greu s-o egaleze vreodata cineva. :)
 

DeletedUser

mihaelap - in sfarsit a priceput si ea cine e masteru =))

NU DAU EXPLICATII PENTRU PLECAREA MEA DIN TRIBUL MASTER CONTROLATI-VA LA CAP SI IN SPECIAL CONTROLATI-VA COLEGII CARE AU INVATAT RECENT CE FACE TASTA DELETE ,REGRET CA MI-AM PIERDUT TIMPUL SI NERVII CU SPRIJIN PERSOANELOR CARE NU MERITA,ASTA IMI E MULTUMIREA PENTRU NOPTIILE NEDORMITE......MULTUMESC MASTER! JENANT A AJUNS TRIBUL....SEMPER CE?! HAI LASATI-O BALTA.


si e foarte tare profilul lui the patriot, super adevaruri acolo

nu prea inteleg de ce i-a fost sters postul de aici, nu era nimic vulgar acolo..

dar deh, traim in Romania....
 

DeletedUser4838

Nu am mai intrat pe jocul asta de ani de zile. Zilele trecute am primit un mail.
Acum ma uitam sa vad cu s-a terminat lumea 4.

Un rezultat neasteptat as zice: Master si GTC in finala. Au fost triburi mai puternice decat cele 2, dar cei mai persistenti si rabdatori au ramas la sfarsit.
GTC a facut ce trebuia sa faca demult: sa dea stergere de cont.

Ma bucur ca am renuntat la momentul potrivit.

Felicitari Master!
 

DeletedUser

Copchii fara viitor, sa joci atatia ANI ȘI ANI jocu asta, câtă pierdere de timp :))

Salut Ovidiu, subscriu :)
 

DeletedUser

Nu am mai intrat pe jocul asta de ani de zile. Zilele trecute am primit un mail.
Acum ma uitam sa vad cu s-a terminat lumea 4.

Un rezultat neasteptat as zice: Master si GTC in finala. Au fost triburi mai puternice decat cele 2, dar cei mai persistenti si rabdatori au ramas la sfarsit.
GTC a facut ce trebuia sa faca demult: sa dea stergere de cont.

Ma bucur ca am renuntat la momentul potrivit.

Felicitari Master!

A dat stergere cont din cauza abuzurilor adminilor ei au drepturi depline si fac ce vor ei " de ce sa fim cinstiti , noi suntem admini , nu-i nimeni ca noi , daca in viata reala suntem niste n00bi macar aici sa fim mari si tari"(nu e valabil pentru toti adminii , unii sunt chiar de treaba)
Daca nu era asta , Master mai exista doar in povestiri...



Stiti bancul ala cu elefantul in desert cand se c***?

E cam acelasi lucru si cu topicul asta....a venit blonda....faceti loc!


Iar pentru gal...ai uitat de unde ai plecacat? Erai ajutor de conducator in a 2 academie a tribului Mason....parca asa era nu?(Respect pentru jubei.....persoana cu cap la vremea aia)

Tribul mare: Masson
Prima academie: HAR
A 2-a academie: gTc...

Toata lumea "batrana" de pe L4 stie ca gTc a supt masonii pana ia exterminant, si dinafara si din interior....unu nu a mai ramas...v-au protejat...iar voi i-ati injunghiat.

Asa ati facut si acum 2 ani...erati in mijloc si nu aveati unde sa va dezvoltati...erati cum se zice in centrul rah******...dar noi v-am garantat ca puteti sta linistiti in partea asta, ceea ce v-a dat o sansa sa va canalizati spre S-V la inceput.

Asa ca, galule...salutari de la alt nivel...pomana s-a terminat.

Si nu uita: ciocu mic si joc de glezne tu...ca fara cei doi salahori: jeani si basti...erati zero, si tu si tribul tau.

Si ce daca , voi nu ati supt alte triburi , iar mai ales pe DEF , acum spuneti ca i-ati invins , insa ei au ales sa vina la voi , sunt putini care stiu ce s-a intamplat cu adevarat , si deaceea profitati de asta ...
Macar GTC a fost un trib , nu ca si alte .... (Master nu poate fi numit trib , s-a nascut din fuziunea a cel putin 10 triburi)

Banc:
Intrebare: Ce ii faci unui elefant cand se caca in desert?
Raspuns: Loc!

Blonda e blonda...nu se prinde :)))

Cred ca mi-am pierdut simtul umorului , pentru ca nici acum dupa o lunga perioada de timp , nu m-am prins de bancul asta ... insa m-am prins de faptul ca adminii pot injura pe extern , daca e asa ... eu de ce nu am avut voie sa fac aceea parodie de Master? Iar cand cei din Master au cerut ca GTC sa nu mai existe pe extern , voi doar l-ati mutat la arhiva.
Dar cred ca degeaba am scris din urmatoarele motive:
1)Imi pun mintea cu copii de 6 ani , ca ajung si eu la mintea lor , si nu vreau asta . Copilasii aia din Master nu stiu de ce se mai streseaza? oricum adminii fac toata treaba.
2)Postul meu o sa fie sters din simplul motiv ca spun ceva de Master , desi nu am spus nimic ce sa incalce regulamentul . Sau daca am citat ce a zis un admin primesc ban . Poate primesc si eu vreo 3 luni .
In rest , No End , dati bataie , si asa conducerea va sapa . Master , puteti incepe sa dati stergere cont . Scuze , nu puteti , sunteti tinuti cu parola . Daca am juca doar cei activi ar fi cam 100 No End(puteam pune 130 , cati sunt in trib , dar ii las pe Masteri sa se bucure si ei putin) vs 10-20 din Master...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Na ca ai luat ban. Altadata sa mai scrii de rau de master.
Totusi, nu ca mine, 2 luni consecutive. ;)


Cu ceva timp in urma, un jucator de frunte din master imi povestea cum, pe L27, daca nu ma insel, avand un fost lider master ca sitter la el, fara sa se prezinte, il injura pe un jucator advers cum ii venea la gura. De ce? Il atacase ala si el nu suporta, deh! el era jucator master de pe alta lume. :) Normal, intre amicul meu si respectivul fost lider a aparut ruptura la putin timp dupa aceea.
In ultima perioada cativa jucatori master au parasit tribul. Toti, fara deosebire (inclusiv o femeie, Mihaela), au fost facuti in toate felurile de asa zisii lideri master. Astia sunt liderii master, jucatori ce nu stiu sa piarda, dar nici sa castige in mod corect. Cu putin timp in urma un alt jucator master imi marturisea ca el nu poate sa joace fara 3-4 conturi, ca asa ii place lui si nici nu considera asta un lucru rau. Daca faci o socoteala simpla constati ca master e compus doar din cativa jucatori activi si restul conturi tinute pe sitting si cu parola. Pot ei sa nege cat or vrea, asta e adevarul. Toti cei ce au plecat din master scarbiti de atitudinea lor stiau ce conturi sunt si cui apartin.

Cu cateva zile in urma ne-am trezit cu aceste mesaje:
Data Eveniment
sep 06
02:57
Tribul Master a refuzat oferta de pace.
sep 06
02:47
Tribul Master a propus pacea.
sep 05
12:14
Tribul a retras oferta de pace către Master.
sep 05
02:05
Tribul Master a propus pacea.


Concluzia e clara, astia nu stiu unii de altii. :) Sunt cativa, vreo 2-3, nu mai multi, ce iau decizii importante functie de scaunul avut ziua sau, dupa cum se vede, in miezul noptii. Zici ca e trib condus de pustani de 8-10 ani, asa de bine se inteleg ei, isi dau unuia altuia cu tesla in ...genunchi. :D


Cat despre statistici, vreau sa va povestesc despre un act marsav facut de tribul prietenilor, tribul superiorilor. Ati ghicit, tot de master e vorba (da, Codrut, cu litera mica, altfel nu merita sa fac referire la el, nu e trib, e jucaria unor pustani imaturi ce-si bat joc de toata lumea, inclusiv de tine, ca rabzi mizeriile lor - si stii la ce ma refer, la discutiile pe care le-am purtat noi)
Deci, Alex , adica expurtucontabil, om invatat si inteligent, a lasat pentru un timp triburile pentru a se dedica vietii reale, acolo unde, din cate am inteles, are doua masterate.
El era pe sitter iar raflo il ataca la greu. Satele defensive le avea trimise omul pe granita, sa-i sustina pe vitejii tribului, iar el pierdea sate la greu. Numai in perioada in care era gimmylove moon era sitter la Alex (din data de 23.07.2012 la ora 21:43 pana pe 04.08.2012 ora 23:25) acesta a pierdut 83 de sate!!! Individul facea pe niznaiul si se mira ca Alex pierde sate, insa despre satele pierdute cat timp era el sitter nu pomenea niciun cuvant. Ma rog, acelasi tipar, mincinos din master.
Bun. Noi am sesizat ca Alex pierde sate si am venit cu ideea sa-l aducem in DiViN, pentru a stopa atacurile, avand alianta cu Raflo. Contul ne-a fost cedat si am inceput demersul pentru a opri atacurile. Initial am fost intelesi, insa si in Raflo se gasea o piaza rea care nu a vrut sub nicio forma. Intr-un final a inteles ca e contra tuturor si a renuntat sa-l mai atace.
Si uite asa am reusit sa-l salvam pe Alex dupa ce a fost aruncat ca o carpa numai si numai sa nu le strice lor, superiorilor, statistica. Vai de capul vostru!
Mai mult, pentru a creste in statistici, acelasi mare lider de la rasarit, pe numele lui gimmylove moon, a dat ordin unor anonimi din trib, sa-l atace pe Alex. Cand am vazut ca e atacat de master nu mi-a venit sa cred. Atat conteaza un jucator pentru master, satele lui, punctajul lui si nimic altceva. Trebuie sa fie ei in top, sa le gadile orgoliul. Cautati la profilul acestor lideri sa vedeti cum ei dau citatele altor jucatori ce ii lauda...tot pe ei, ati ghicit! Paranoia se numeste, sau cultul personalitatii! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

nu stiam de ce miroase a handel, revenise patriotu.
Cu cine te certi fratioare
 

DeletedUser

Cu cateva zile in urma ne-am trezit cu aceste mesaje:
Data Eveniment
sep 06
02:57
Tribul Master a refuzat oferta de pace.
sep 06
02:47
Tribul Master a propus pacea.
sep 05
12:14
Tribul a retras oferta de pace către Master.
sep 05
02:05
Tribul Master a propus pacea.

sincer? de unde naiba (sorry pr. naiba) ai scos chestiile astea? la noi la privire de ansamblu nu apare asa ceva... din simplul motiv ca sunt inventate... in primul rand ca dupa "Tribul Master a propus pacea." nu avea cum sa urmeze un mesaj de genul celui postat de tine, ci eventual un mesaj de genul Tribul DiViN a refuzat oferta de pace... la fel si in al doilea caz... cum sa refuze master o oferta de pace facuta tot de master? mister total... :D
 

DeletedUser16450

Mai amice fantomel , hai ca tie iti zic de acum caspi(de la fantoma casper)
Mai caspi mai , cand DEF a intrat la Master si master a urcat pe locul 1 GTC n-a zis nimic , dar cand Armada a intrat la GTC si GTC a devenit nr1 , asa de multe ati scos pe gura ca ati fi meritat un ban pentru cel putin 2 ani , dar avand adminii , ce rost are??
cine e mai tare , jucatorul sau cel ce face regulile?? sa fim seriosi , nu vi se pare ciudat ca dintr-o data o gramada de conturi din GTC au disparut???



L-a tradat si inca il tradeaza , cine neaga asta e un mare mincinos , au ajuns sa aiba puterea niste oameni de nimic , singurul din conducere care spun eu ca merita sa fie acolo e RahanStely ...

m-am reinregistrat aici doar ca sa raspund la pasajul de mai sus.
A fi pe un forum cu adversarii nu inseamna tradare, stimabililor. Nici macar a juca pe alte lumi cu unii dintre adversari nu inseamna tradare. Ca sa stiti asta. A, chiar. Sa va mai spun o poanta dragutza: 2 oameni au fost pe forumul comun cu Masterul. Eu si... RahanStely. :)) Istetilor. SI ca sa aveti idee, forumul ala a fost unul chiar dragut, de fapt continuarea a ceva ce a fost aici. Jocul triburile nu se rezuma doar la ura intre triburi. Daca in atatia ani nu ati invatzat asta, pacat.

BTW: Patriotule, no comment. De la tine aveam pretentii.
 
Sus