Statistici razboi GTC-A,=GTC= VS. Mast3r,Master,SPELL,~NG~A.

DeletedUser39519

12.03.
23:50 Tribul are acum ca inamic pe Mast3r.
12.03.
23:50 Tribul are acum ca inamic pe Master.
12.03.
23:37 Tribul Master a declarat război împotriva tribului.

nu a trecut nici o luna de la inceperea razboiului :)
 

DeletedUser

Si eu trebuia sa ghicesc in stele? nimeni nu mai zice nimic pe forum.....eu nu vad forumul vostru intern,iar voi fugiti de mine :(
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
05.03.
18:47 Tribul a încheiat relaţiile cu GTC-A.
05.03.
18:46 Tribul a încheiat relaţiile cu =GTC=.

De aici s-a rupt tot dupa mn.
 

DeletedUser

Si eu trebuia sa ghicesc in stele? nimeni nu mai zice nimic pe forum.....eu nu vad forumul vostru intern,iar voi fugiti de mine :(

Ramo, nu ne pasioneaza statistica acestui conflict, nu inca. Sa se simta ei "Sempre Superiores", noi avem alte teluri, alte planuri si nu coincid cu ce vrea Master.
 
Ultima editare de un moderator:

Gugu Mugu

member
Scor reacție
0
Inca nu sunt sugestive statisticile.Majoritatea satelor sunt cuceriri impotriva "conturilor", sau e vorba de sate aflate in mijlocul zonei "inamice".Asta e valabil pentru ambele tabere.Mai e mult pana o sa putem vorbi de statistici "pe bune".Deocamdata fiecare tabara a dat tinte celeilalte tabere, pentru a se ocupa fiecare in liniste de blindarea viitoarei granite.
 

DeletedUser

Nu trebuie neaparat sa fie sugestive,vreau sa fie aici puse sa pot si eu urmarii ce faceti!


Dupa 1 luna


Parte 1:
Triburi: =GTC=, GTC-A
Parte 2:
Triburi: Master, Mast3r, SPELL, ~NG~A.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,714
Tabăra 2: 2,366
Diferență: 652

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:


Tabăra 1: 17,426,017
Tabăra 2: 24,270,189
Diferență: 6,844,172

chart


Harta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: GTC-A, =GTC=
Parte 2:
Triburi: Mast3r, Master

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 324
Tabăra 2: 138
Diferență: 186

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,603,217
Tabăra 2: 1,414,464
Diferență: 2,188,753

chart
 

DeletedUser37773

da Ramo...e statistica...dar e facuta de noi...:)
nu ne dezicem de nimic...:p

cgal
noi avem alte teluri, alte planuri si nu coincid cu ce vrea Master.
corect! nici nu credeam altfel:D
 

DeletedUser

Nu-mi asum meritul pt statistica...eu doar am postat-o.
Tot ce se intampla pe harta voi faceti,dar cum vreti sa pastrati totul pe intern iar eu nu am acces acolo,va urmaresc si eu cum pot. Daca va deranjeaza imi cer scuze,dar nu voi sterge sau inchide topicul.
 

DeletedUser37773

corect Ramo, nici nu am vrut sa insinuez ca tu ai face statistica...:)
 

DeletedUser

da Ramo...e statistica...dar e facuta de noi...:)
nu ne dezicem de nimic...:p


corect! nici nu credeam altfel:D

tu ai vreun scop ? au vreun tel in afara de a sta pe harta si a te uita ce se intampla in stanga si in dreapta ? eu am declarat din prima zi ce vreau sa obtin, se stie, e public, nimeni nu contesta si nu are ce sa reproseze, pot doar sa ne stea in cale si cam atat.
 

DeletedUser

mai vorbeste si tu cu altii, nu prea bate poza cu mireasa
public? tu si cu marius aţi ştiut , deci nu e public, nu e din prima zi:D
 

DeletedUser

mai vorbeste si tu cu altii, nu prea bate poza cu mireasa
public? tu si cu marius aţi ştiut , deci nu e public, nu e din prima zi:D

tu esti complet pe langa, cred ca in afara de cafele nu prea iti bati capul cu multe. daca nu stii documenteaza-te ca doar asa va laudati ca in democratia minunata in care traiti le stiti pe toate si decideti impreuna ... ce sa-i faci, fiecare cu noruletul lui, al tau insa e sus rau.
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D sunt pe treaba mea , nu avea tu grija
insa aici... indiferent de cată documentatie ma trimiţi tu sa fac, in doar 12 ore , voi doi aţi demonstrat ca nu stie stanga ce face dreapta si e vorba despre voi , nu despre noi,
o poza face cat 1000 de cuvinte, si de ieri si pana azi poza s-a conturat perfect:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Eh, ramai tu la poza ta atunci, be happy ca ai descoperit adevarul absolut :).
 

DeletedUser37773

cgal
tu ai vreun scop ? au vreun tel in afara de a sta pe harta si a te uita ce se intampla in stanga si in dreapta ? eu am declarat din prima zi ce vreau sa obtin, se stie, e public, nimeni nu contesta si nu are ce sa reproseze, pot doar sa ne stea in cale si cam atat.

nu prea am inteles, sau ai fost prea subtil pentru mine:p
eu daca am vreun scop?...clar....si nu e nicio subtilitate aici...:D
daca iar incepi cu inchiderea lumii si evolutia proietului armada...:D waw....super interensat:D
de stat in cale, inca n-ai vazut nimic si nu e vorba de statistica aici, nu te grabii...exista timp pentru toti si toate..:D
 

DeletedUser

sa tot avem timp, din pacate timpul asta nu prea-l mai are lumea ca inainte :). daca tu ai timp esti norocos, altii nu cred ca sunt la fel de norocosi.
 

DeletedUser37773

nu stiu ce sa zic...timp am, nu cit ar trebui pentru joc, asta trebuie sa recunosc...
ce sa facem?...cica e secolul vitezei, dar eu cred ca e secolul stresului.....asa ca eu zic sa fim rabdatori si nu incrincenati, ce sa fac?....sunt banatean, poate nu ca ardelenii, dar tot mai "batrineste" ca stil...:)

aaa nu e bine, noi trebuia sa ne certam......:D
gasti...nimic???? sau esti prea ocupat?:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus