Statistici razboi GTC-A,=GTC= VS. Mast3r,Master,SPELL,~NG~A.

DeletedUser5970

Nu inteleg ce rost mai avea detaliul in care spui ca MIR e atacat masiv de gtc dupa ce ai facut acest interesant scenariu dar in fine, fiecare cu ce-l roade mai tare.
... si nu mai inteleg de ce trebuie neaparat ca iesirea la restaurant sa fie legata de niste atacuri dar in fine, fiecare cum digera mai bine mancarea...
 

DeletedUser

Gabi eu inteleg ca tu nu intelegi multe---daca tu crezi ca m-ai luat peste picior cu chestia cu digeratul mancarii sa stii ca te inseli. Subtilitati sa stii ca ti-am mai articulat in decursul timpului, unele nici nu le-ai "digerat" inca, insa sa stii ca nu tin sa continui cu tine pentru ca nu vreau sa ne impotmolim in mocirla din care observ ca nu se vrea sa se iasa de pe acest forum. Gandeste liber si mai cugeta si tu din cand in cand la cat de liber gandesti!
 

DeletedUser5970

Vroiam doar sa spun ca mi se pare grav ca visezi consumatie la restaurant pe seama unor atacuri dar in fine, fiecare cu limitele normalitatii in care e prins
 

DeletedUser

ce profund...limitele normalitatii in care este prins...ai stat mult pana ai legat aceste cuvinte?!
 

DeletedUser

Deci MIR iese din discutie ca el e atacat acuma
ok, vedem intre 1 si 15 cu atacurile
cu restaurantul pass, nu de alta dar e departe de mine
 

DeletedUser

si o intrebare
ce facem cu atacurile ignorate ca alea nu apar pe print screen:(
 

DeletedUser8697

am ajuns si eu pe faimosul "extern".. am mai fost odata cand am citit interviurile, atunci a fost interesant, acum insa prea multe jigniri pt gustul meu si deci nu voi mai reveni..

totusi daca tot am postat tin sa-mi exprim parerea referitor la doua subiecte deschise de voi:

1 atacuri: voi pariati cate strangeti, noi pariem cate din ele radem.. din pacate harta imi este putin in dezavantaj, dar in ceea ce ma priveste voi face totul sa rad maximum posibil..

2 intalnire: ar fi interesant (evident simpla fara chestii cu atacuri, pot face eu cinste daca asta e o problema), de ce nu? in plus poate va intelegeti sa eliminati conturile moarte, ca-s prea multe, iar apoi daca vreti razboi, un 20 vs 20 activi cu toate satele ar fi mai interesant si mult mai transparent.. voi stiti, eu unul as inchide harta, daca ar fi dupa mine..

in rest, respect =GTC= si noi sa fim sanatosi ca asta e cel mai important!

iar daca ma intrebati de Master, Master pt mine e cam ca muzica de Champions League.. evident unii nu vor intelege asta..
 

DeletedUser5970

Asta incercam si eu sa spun, de ce atatea detalii, cu atacuri inainte si cu numaratori, cand se poate stabili foarte bine o ora, un local si o data pt o intalnire de genul.
 

DeletedUser

da, tu semeni putin cu messi, cum el ia la misto fotbalul, asa iei si tu la misto triburile... asta e discriminare... esti prea valoroasa pt noi :rolleyes:
Spre binele tau, incearca sa nu mai deschizi gura... stii tu, inlaturi orice dubiu (e un sfat)

ține-ți sfaturile pentru tine, oricum le dai degeaba :)

Îmi aduc aminte când mă băteam cu gasti2008 pe hartă, la fel mă jignea el și unii dintre colegii lui, exact cum faceți voi acum :)

Concluzia? Acum suntem colegi la bine și la greu, exact cum și voi sunteți colegi cu unii dintre foștii dușmani.

Dacă ați realiza că e vorba de un joc, ați putea probabil să realizați și că jignirile nu-și au rostul :)

Dar pt. asta trebuie ceva neuroni,nu?

Cum se face că eu nu am practicat atacul la persoană decât provocată? Oare ce spune asta despre voi?

TOT :)


Asta incercam si eu sa spun, de ce atatea detalii, cu atacuri inainte si cu numaratori, cand se poate stabili foarte bine o ora, un local si o data pt o intalnire de genul.

la care să refuzați participarea, cum ați mai făcut-o și în trecut, inclusiv la întâlnirea din februarie? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tind sa cred deja ca si pe extern va tineti pe "sitter", acelasi tip de a se exprima, tu cu cgal ati facut iar noi ne incaltam invers :D si cine se da jucator mare in fraza ta ? cat de penibil :D blondo!

Zau de stiu bancul cu elefantul, baga xeni

Banc:
Intrebare: Ce ii faci unui elefant cand se caca in desert?
Raspuns: Loc!

Blonda e blonda...nu se prinde :)))
 

DeletedUser5970

Sub dunga aia e semnatura si m-ai citat pe mine ? ce onoare :D draguta semnatura
da` nu trebuia sa fie o dunga rosie ? :p
 

DeletedUser

sa inteleg ca pariul de ieri n-are catare?! Pai atunci hai sa ne intalnim asa cum se intampla si pe alte lumi. Hai sa fixam o data in care sa ne vedem cat mai multi si sa ne deconectam si noi , chiar daca suntem adversari pe joc, in realitate suntem romani cu totii si putem vorbi aceeasi limba! Se pot uita sicanarile de pe joc, si acolo bem o bere, un suc, vorbim de diferite lucruri, etc...La urma nasul mare (l-am numit pe MIR !) plateste masa! -glumesc, bineinteles! Decei ce spuneti ? Ne vedem? O punem de-o intalnire la toti cei care vor si pot de pe L4?
Sa nu cumva sa va asteptati ca de ex d-l comi sa doreasca , pt ca el mereu a refuzat din start orice intalnire-nu inteleg de ce oricum. Dar asa cum GTC-ul s-a intalnit in februarie si printre GTC-isti au fost si cativa din Master, asa cred ca acum se pit vedea mult mai multi si de la voi si de la noi.
 

DeletedUser5970

Gasti ai gresit o din start, vii cu invitatia dar pe urma, romanii fiind, vorbind aceeasi limba, uitand de sicanarile din jos si scriind cu gandul la un suc sau o bere, ti-ai adus aminte ca trebuie sa te legi de cineva, de dragul de a insiropa postul tau.

Mai bine ne strangem si o dam parte in parte, la final se numara vanataile, cei care au mai putine, platesc spitalizarea celorlalti, ah ? senzatii
 

DeletedUser5970

la care să refuzați participarea, cum ați mai făcut-o și în trecut, inclusiv la întâlnirea din februarie? :)

poate ca nu ne plac intalnirile cu curvele (oameni cu 2 fetze), nu facem acte de caritate facand lumea fericita prin prezenta.
 

DeletedUser

Daca veniti prin Resita eu ma intalnesc cu voi.....vorbesc foarte serios.
Nu conteaza din ce trib :)
 

DeletedUser

poate ca nu ne plac intalnirile cu curvele (oameni cu 2 fetze), nu facem acte de caritate facand lumea fericita prin prezenta.

Stai linistit ca n-ai fost invitat, un om ca tine nu se invita. Au fost invitati altii, pe tine te chemam doar daca vrei sa stai face to face cu cei pe care i-ai tradat asa usor da ma indoiesc ca te tine sa le explici de ce si cum si cu ce tupeu te-ai pus tu sa-i ataci pe cei pe care i-ai numit prieteni.
 

DeletedUser5970

Cu acelasi tupeu te afisezi :D baietel, nu ti-o fi un pic jena ca tocmai tu sa vorbesti de tradare?
Si de cand tradarea se rezuma in a ramane in tribul de-o viata, refuzand sa-i urmezi pe ceilalti ? :D
Avocatul poporului :rolleyes:
 

DeletedUser

poate ca nu ne plac intalnirile cu curvele (oameni cu 2 fetze), nu facem acte de caritate facand lumea fericita prin prezenta.

nici nu mă așteptam la altceva din partea ta, decât la un limbaj trivial și la un motiv pentru care unii de la voi refuză întâlnirile face to face :))

have a life, treziți-vă la realitate ..
 

DeletedUser5970

e na, ce vrei sa zici cu have a life? exista viata dincolo de ziduri ?
Mi se pare normal sa vrei sa te intalnesti cu un om cu care iti face placere, unul care a dovedit ca merita sa-i acorzi atentia.

V-ati tot manjit cu noroi si acuma cereti sa facem o poza impreuna, ma scuzi, stimabila, cu toate ca esti superba in felul tau dar stii, cam strici poza :eek:
 
Sus