DeletedUser29651
te salut frina! iti dau dreptate pt ce zici, dar imi pare rau k nu ai mai putut juca, poate era alt rezultat
felicitari b-sea!
mult atac mai aveti
felicitari b-sea!
mult atac mai aveti
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notă: This feature may not be available in some browsers.
daca nu stii de ce mai vorbesti prietene? nu am jucat in EW.. am fost liderul EW.. si am avut aliati doar cei ce luptau impotriva b-sea.. noi chiar am avut curaj sa o facem.. voi.. nu comentam.. si pt cultura ta generala.. nu am renuntat.. maaaaarele nostru "lider" (intemeietorul).. sebav... ne-a tradat de frica b-sea..de acolo am pornit pe alte cai.. impreuna cu lethal.. noi am fost ultima aparare pt ARMADA.. cand s-au predat si ei.. noi am ajutat ce a mai ramas sa lupte.. si am continuat in Lethal.. si inca am fi pe campul de lupta daca alex ashadu si speedy nu ar fi renuntat.. tineam doar noi 4 un intreg trib pe loc.. dupa ce au renuntat ei.. singur nu am mai rezistat.. si aia a fost.. dar na.. ce frumos e sa comentezi cand habar nu ai pe ce lume esti..