Statistici ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Nu ...
Daca ma prindeam la timp ca o sa creasca in halul asta , probabil ca alta era soarta , insa acuma nu mai avem ce face , trebuie s ane luptam cat mai putem :) .
 

DeletedUser

Intervin doar să spun că ce strategie abordează B-Sea e fix problema lui. Poate o să ne vezi și cu 200 membri, care este problema ? Îmi știi obiectivul, de ce contești modul de a lucra ? Când ai timp, te aștept pe Y!M să vorbim despre ceva.

Gata, puteți să reveniți la certuri și injurii! Succes!
 

DeletedUser2821

Intervin doar să spun că ce strategie abordează B-Sea e fix problema lui. Poate o să ne vezi și cu 200 membri, care este problema ? Îmi știi obiectivul, de ce contești modul de a lucra ? Când ai timp, te aștept pe Y!M să vorbim despre ceva.

Gata, puteți să reveniți la certuri și injurii! Succes!

Nu , albert , stai linistit , nu contest nimic ...
Si vezi ca ai gresit acolo e fix problema lor nu a lui :p
 

DeletedUser2821

Hm...

Se pare ca am crescut spectaculos de mult in ultima vreme la aparatori , ia sa vedem :)

4 Wild Tribe 253,68 Mio.

Cate full-uri au spart oare b-sea :D ? 2000 ? :) Poate , mai multe :) ?

Si rezultatul destul de dezamagitor pentru ditamai monstrul de trib , parerea mea...

Side 1:
Tribes: WT
Players:

Side 2:
Tribes: B-Sea
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,866
Tabăra 2: 35,289
Diferență: 30,423

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 550
Tabăra 2: 516
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 34,309,615
Tabăra 2: 246,353,786
Diferență: 212,044,171

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,165,710
Tabăra 2: 4,548,232
Diferență: 617,478

image.php


Adica tot un fel de remiza , dupa atatea atacuri :( ? Of of :)


Si totusi , intrebarea este , care este placerea sa te bagi cu triburi de 10 ori mai mici :D ? - asta trebuie sa reflectati la ea :)
 

DeletedUser

Din câte știu toate full-urile date nu au fost urmate de nobili (din ultima vreme mă refer), au fost date din lipsă de ocupație! Referitor la 'monstrul de trib, B-Sea' de la început a avut granițe în toate direcțiile și încă are! Depinde unde se acordă mai multă atenție, acum! La ce te aștepți din partea mea, să împart B-Sea în 3 triburi să nu mai fie atât de mare sau să vă pun să faceți o fuziune a celorlalte triburi care au rămas pe L15 ?

Dacă nu e corect ca B-Sea să lupte cu triburi așa de mici, măriți voi triburile mici! Și oricum, la câți participă la o graniță nu mai e atât de mare B-Sea! N-ai să vezi să atace jucătorii din cealaltă parte a hărții, doar așa din lipsă de ocupație!

Oricum statistica e statistică, felicitări! (Nu sunt ironic!)
 

DeletedUser29651

B-sea vs M.T.

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 55,043
Tabăra 2: 4,819
Diferență: 50,224

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 271
Tabăra 2: 484
Diferență: 213

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 416,432,243
Tabăra 2: 25,940,983
Diferență: 390,491,260

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,231,523
Tabăra 2: 4,426,872
Diferență: 2,195,349

chart


:D;):p:rolleyes::cool:
 

DeletedUser29651

Multumim!;)
Voi dece va-ti lasat? era-ti singuri care a-ti rezistat contra B-sea:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32091

asa asa incurajati-va;)

pai ce a rezistat M.T ca din partea noastra nu au primit nici macar un atac serios:)))

dar va veni si timpul lor,sooooonnnnnnn si atunci sa vedem care rezista...si care mai posteaza statistici pe net;)

bafta multa oricum
 

DeletedUser2821

Replici de doi lei ce sa ceri ... " nu am atacat , nu am facut " , "nu suntem in stare" , astea le cunoastem deja , de fiecare data cand nu atacati 50 , cu 2000-3000 de full-uri , nu aveti succes si chiar si daca atacati asa , cateodata nu aveti succes si atunci apelati la alte metode , stim noi :)) .
" statistici pe net " , wow :O , da tu deobicei pui statisticile offline , nu ? :)
 

DeletedUser32091

haha .....pai stiu ca le cunosti...ca dispare jucator dupa jucator,trib dupa trib...eu iti demonstrez cu fapte,u cu ce??? doar cu gura??

nu apelam la nimic sau mai bine sa vorbesc in numele meu(nu apelez la nimic),doar ca unii jucatori se baga singuri in gura celor de sus,asa ca lasa scuzele de genul...

faptele vor vorbii curand si la mt,gothic acolo..si apoi vom ne vom intalni din nou aici...sa vedem ce mai spui;)

si pana atunci ciocul mic...
 

DeletedUser

da tu mai michelle ce ai facut pana acum?
ca ai condus jucatori foarte buni,care nu au nevoie de sfaturile si de coordonarile tale.
Si de atacat tu ce ai atacat?barbarele? :)) cand v-ati vazut la ananghie imediat ati plecat in tw.
Si daca nu ti se pare corect sa atacam 50 cu 2000 3000 de fulluri,daca atacam cate unul ti se pare corect ca jucatorul atacat sa fie sprijinit de 20 30 de jucatori? :) gandeste si tu putin !;)
 

DeletedUser2821

ha ha .

Jucatori foarte buni , desigur , pentru ca eu doar cu ei pot juca ca lumea.
Eu nu am luat sate de barbari din prima zi de cand joc triburile si pana acuma ! Poate inobilari interne vroiai sa zici asta , da , si nu intru iara in polemica cum si de ce .
In WT eram 20 din care 10 sub 1 mil , deci de unde sprijin de la 30 de oameni sau 20 :)) ?
 

DeletedUser29651

asa asa incurajati-va;)

pai ce a rezistat M.T ca din partea noastra nu au primit nici macar un atac serios:)))

dar va veni si timpul lor,sooooonnnnnnn si atunci sa vedem care rezista...si care mai posteaza statistici pe net;)

bafta multa oricum

separe ca acum au inceput atacurile serioase:)
pe data de 25 iulie 2010 am vrut sa dam cu toti delete la conturi si sa va lasam sa va faceti de cap, dar ne-am trezit peste noapte cu atacuri de la voi si ne-am hotarat sa mai continuam sa ne distram si noi putin:)

bafta si voua!!:)
 

DeletedUser16039

mnehehehe, comicule, ati vrut sa dati toti delete ... cat ati atacat v-ati laudat, acum cand aveti atacuri, vrei sa dati toti delete ...
Hai, succes acolo cu atacurile :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus