Statistici ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fantastic , luati sate de la toti noobi , singurul player bun de la care ati luat sate e - tw - , atat .

restul de la deastia mici si noobi .

noi cand a fost am luat de la unu mare de la voi si anume georgybosss , dupa care de la wandd si cei din k44 de la a.irinel .. e o diferenta parca.

voi cand ati dat in blu , ati luat , 0 ? =))

uha asta o aud de cand sunt pe triburi:ati luat sate de la n00bi.Pai daca sunt n000bi de ce-l mai tii in trib???? N00bul ala cand dai organizat ataca??? N000bul ala cand ii ceri aparare trimite???
E naspa sa vezi asemenea statistica ,dar hai sa ne vedem lungul nasucului :D:D:D
B-Sea nu are elita , dar care sunt , dau clasa la toti din TW.Am vazut ambele tabere ce pot :D:D:D
cat despre wandda nu comenta daca nu stii , daca era la butoane luai o mare teapa , dar cum lumea mai are si lume reala , cum are familie , uite ca se p;;a pe ele sate.
 

DeletedUser26528

Daca si -tw- e bun atunci de ce-l vorbesti pe la spate si-l faci de rahat in fata altora pe conferinte s.a. :)))))))))))))))))


O adunatura de incepatori ..asta sunteti :)))))))))))))))))))))

Ps. salut pletuş !
 

DeletedUser2821

Daca si -tw- e bun atunci de ce-l vorbesti pe la spate si-l faci de rahat in fata altora pe conferinte s.a. :)))))))))))))))))


O adunatura de incepatori ..asta sunteti :)))))))))))))))))))))

Ps. salut pletuş !

ha ha ha =))

Cand l-am vorbit eu pe -tw- pe la spate :O !?

Asta e inventat , - tw - imi e la fel de prieten ca si blu sau bdm !

sk3rk0n - stai linistit b-sea au maxim 5-10 playeri buni , dar nu dau clasa la aia buni din T W , sunt cam tot la fel poate chiar sub .

Am zis eu de wandda ? wandda e unu din aia 5-10 de la voi care chiar stiu de jocul asta .

Apropo , tu ce nick mai ai ? ca asa au unii placerea de a se ascunde , pff .

Mefisto. , incepatori ?

Mefisto cred ca joc de mai multi ani acest joc decat vreo 90% din tribul tau , asa ca nu stiu de unde si pana unde incepatori , dar ma rog atata te duce capul atata zici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

O sa primeasca -tw- mesajele cu tine atunci cand va fi timpul sa destramam TW-ul ... momentan imi place teroarea asta prin care treceti de cateva saptamani , si disperarile de prin mesaje cum ar fi "toata lumea sa atace mefisto" sau "atacati wandda ca a revenit" bla bla bla :)))))))))))))))


Aaa si am si uitat sa-ti zic ... atacul acela pe blueangel care sa soldat fara trimiterea nobililor dar cu majoritatea satelor golite , din cauza certurilor cu heruvimii (din cate-mi amintesc) , Pentru asta va numiti voi "pro" ? ....

Umilitor mod de a-mi da o replica :))))))) , mai bine inchide-ti pliscu si accepta-ti realitatea

MIşela absolută

Inamici învinşi: 16.361.493 (119.)

Ruşinicăăăăăă !
 

DeletedUser2821

O sa primeasca -tw- mesajele cu tine atunci cand va fi timpul sa destramam TW-ul ... momentan imi place teroarea asta prin care treceti de cateva saptamani , si disperarile de prin mesaje cum ar fi "toata lumea sa atace mefisto" sau "atacati wandda ca a revenit" bla bla bla :)))))))))))))))


Aaa si am si uitat sa-ti zic ... atacul acela pe blueangel care sa soldat fara trimiterea nobililor dar cu majoritatea satelor golite , din cauza certurilor cu heruvimii (din cate-mi amintesc) , Pentru asta va numiti voi "pro" ? ....

Umilitor mod de a-mi da o replica :))))))) , mai bine inchide-ti pliscu si accepta-ti realitatea

MIşela absolută

Inamici învinşi: 16.361.493 (119.)

Ruşinicăăăăăă !


sa le primeasca , nu stiu despre ce e vorba si ce am zis , probabil o tampenie sau ceva interpretabil , stie el parerea mea despre el , din mesajele directe , eu sunt foarte direct .
Disperari in mesaje , da sigur...

Atacul pe blu de acum cateva zile intreab-o pe mirifca roxi .

La voi arta inseamna sa aveti 1000 de sate 800 in centru si sa tot atacati de acolo un player si dupa sa dati nobili pe el de aproape ?

asta e marea arta a triburilor ? pff , se vede ce super player esti !

Sa iti explic deci , arta de a juca triburile consta si in atacuri , dar ce faceti voi nu e arta , arta ar fi sa atacati sa ajunga in 1 minut 1000 de full-uri , da atunci ar fi arta !

Arta in aprare e ce v-a facut blu cand l-ati atacat .

Eu sunt defensiv , si tot va iau sate cu cateva sate de atac ( prea putine pentru nivelul asta a jocului ) !
 

DeletedUser

sa le primeasca , nu stiu despre ce e vorba si ce am zis , probabil o tampenie sau ceva interpretabil , stie el parerea mea despre el , din mesajele directe , eu sunt foarte direct .
Disperari in mesaje , da sigur...

Atacul pe blu de acum cateva zile intreab-o pe mirifca roxi .

La voi arta inseamna sa aveti 1000 de sate 800 in centru si sa tot atacati de acolo un player si dupa sa dati nobili pe el de aproape ?

asta e marea arta a triburilor ? pff , se vede ce super player esti !

Sa iti explic deci , arta de a juca triburile consta si in atacuri , dar ce faceti voi nu e arta , arta ar fi sa atacati sa ajunga in 1 minut 1000 de full-uri , da atunci ar fi arta !

Arta in aprare e ce v-a facut blu cand l-ati atacat .

Eu sunt defensiv , si tot va iau sate cu cateva sate de atac ( prea putine pentru nivelul asta a jocului ) !

Aici faci o mare greseala.Care e prob ca ataca din mij??? De ce sa rupa atacul din granita cand pot ataca din spate si din fata sa va toace???CU atacul asta dezastru cum zici tu , vad ca va zdrobesc :D:D deci cum e bine???Scoti niste scz pe care nici tu nu le crezi....
Defensiv????? Ma faci sa rad , 134 Michelle2007 6,79 Mio. asta numesti tu juc defensiv??? :D:D:D
Agresor: 2 wandda 97,92 Mio.21 wandda 33,79 Mio.....cu tot atacul lui se pare ca sta super.Nu joaca ca tine din 2007 , deci e n000b :D:D:D
 

DeletedUser26528

Cand o sa ma ataci tu pe mine , wandda , claudia , dragos sau alti jucatori cu o anume experienta si timp pentru joc si o sa ne iei sate (cateva pagini in tw-stats) atunci o sa te recunosc ca jucator , dar acel moment nu se va intampla asa ca no mai arde aiurea ...

Ne putem coordona atat incat sa ajunga toate fulurile fake-urile si nobilii in mai putin de 1 minut numai ca stii ce ..? ,

Chiar nu e necesar sa facem asta cand tintele noastre nu stiu sa faca un dodge MACAR ! , asa ca scuteste-ma . Poate pe alta lume unde vom da de altii mai solizi in gandire si joc o so facem si pe asta


Si oricum mişelo , daca erati voi acei jucatori de care zici tu , nu ne-ati fi lasat sa crestem atata de milioane de puncte si ne-ati fi declarat razboi inca din inceput . Nu sa tremurati de frica ca aliati , pana cand gasiti o adunatura de oi sa ne declarati razboi :)))))))))))))))))))
 

DeletedUser2821

Cand o sa ma ataci tu pe mine , wandda , claudia , dragos sau alti jucatori cu o anume experienta si timp pentru joc si o sa ne iei sate (cateva pagini in tw-stats) atunci o sa te recunosc ca jucator , dar acel moment nu se va intampla asa ca no mai arde aiurea ...

Ne putem coordona atat incat sa ajunga toate fulurile fake-urile si nobilii in mai putin de 1 minut numai ca stii ce ..? ,

Chiar nu e necesar sa facem asta cand tintele noastre nu stiu sa faca un dodge MACAR ! , asa ca scuteste-ma . Poate pe alta lume unde vom da de altii mai solizi in gandire si joc o so facem si pe asta


Si oricum mişelo , daca erati voi acei jucatori de care zici tu , nu ne-ati fi lasat sa crestem atata de milioane de puncte si ne-ati fi declarat razboi inca din inceput . Nu sa tremurati de frica ca aliati , pana cand gasiti o adunatura de oi sa ne declarati razboi :)))))))))))))))))))

Devii nesimtit , dar asta e daca asa te-au educat printii , ia vorbeste ma cu albert , nu am vorbit cu el din prima zi , sau el cu mine , sa avem alianta ?

Te bagi aiurea in seama , ai ajuns si tu conducator si ai deschis pliscul .

Auzi , cand o sa aveti tupeul de a fi in granita o sa va atac , doar nu vreti sa va trimit atacuri de la 50 de ore nu ?

Vad ca pe lista ta de playeri meseriasi nu se afla niste playeri mai buni ca aia si de 2 ori mai vechi de genul farao sau say yes smoke , eh , asa e , cand se vede baiatul mare si incepe sa abereze .


Aici faci o mare greseala.Care e prob ca ataca din mij??? De ce sa rupa atacul din granita cand pot ataca din spate si din fata sa va toace???CU atacul asta dezastru cum zici tu , vad ca va zdrobesc :D:D deci cum e bine???Scoti niste scz pe care nici tu nu le crezi....
Defensiv????? Ma faci sa rad , 134 Michelle2007 6,79 Mio. asta numesti tu juc defensiv??? :D:D:D
Agresor: 2 wandda 97,92 Mio.21 wandda 33,79 Mio.....cu tot atacul lui se pare ca sta super.Nu joaca ca tine din 2007 , deci e n000b :D:D:D

tu esti fan b-sea presupun :)) .

Stii jucator defensiv e ala de baga sprijin la trib nu ala de tine trupele acasa sa sparga nuke-uri de la cat mai multi , dar scuze , probabil joci de jumate de an , de unde dracu sa stii tu asa ceva .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

s-a suparat miselica si vrea sa para duuurr :))))))))))))

Stiu ca-ti place sa-mi copiezi vorbele , stiu ca ai vrea sa fii ca mine ... dar imi pare rau sa te anunt ca nu-ti iese mai xerox :)))))))


Vrei sa stii adevarul ? ... ca ai fost si inca esti marioneta b-sea ? :)))))) neaaa ... ar fi prea nasol sa aflii ca n-am mai avea de cine rade ...

E trist faptul ca avem prea putine sate pe granita si tocmai din cauza asta ai tu pliscul asa de larg deschis de ti-ar incapea si o ...ceva acolo daca ar fii :))))))))
 

DeletedUser

Devii nesimtit , dar asta e daca asa te-au educat printii , ia vorbeste ma cu albert , nu am vorbit cu el din prima zi , sau el cu mine , sa avem alianta ?

Te bagi aiurea in seama , ai ajuns si tu conducator si ai deschis pliscul .

Auzi , cand o sa aveti tupeul de a fi in granita o sa va atac , doar nu vreti sa va trimit atacuri de la 50 de ore nu ?

Vad ca pe lista ta de playeri meseriasi nu se afla niste playeri mai buni ca aia si de 2 ori mai vechi de genul farao sau say yes smoke , eh , asa e , cand se vede baiatul mare si incepe sa abereze .
.

Vezi ca incepi tu sa aberezi ...Esti prea sigur pe tine si crezi n000bi pe toti.Dar hai sa ti zic **:pana acum de tine am auzit si am vazut activitatea ta doar pe forum.Pe joc??? Esti jucatorul care se bate cu propriul trib.Sa punem niste statistici??? Michellino vs. T W sau tribul anterior??? :D:D:D:D


tu esti fan b-sea presupun :)) .

Stii jucator defensiv e ala de baga sprijin la trib nu ala de tine trupele acasa sa sparga nuke-uri de la cat mai multi , dar scuze , probabil joci de jumate de an , de unde dracu sa stii tu asa ceva


NU.Am jucat si cu ei si contra lor.Dar din comentariile tale vad ca nu stii altceva decat sa zici:Joci de jum an, esti n00b.Tu daca joci de 3 ani care e prob??? Este unj joc , daca vrei sa-l joci nu-ti trebuie mai mult de doua luni.Trebuie doar sa-l joci cu , chef si sa ai timp(ceea ce ai tu:timp din belsug)
 

DeletedUser

lasa-i...
tocmai discutiile alea fac rating ....
mie personal imi place sa vad asemenea polemici...

Sper sa invinga B-sea...si cat mai repede, restul e can can.
:))
 

DeletedUser26528

Si eu sper ...



Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 755
Tabăra 2: 349
Diferență: 406

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,046,956
Tabăra 2: 3,411,923
Diferență: 4,635,033

chart
 

DeletedUser26528

Oficial tribul TW ia o pauza de la inobilari ...:))))))

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 9
Diferență: 109

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,287,654
Tabăra 2: 87,810
Diferență: 1,199,844

chart
 

DeletedUser26528

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,579
Tabăra 2: 1,217
Diferență: 1,362

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26,341,419
Tabăra 2: 12,126,665
Diferență: 14,214,754

chart
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,323
Tabăra 2: 614
Diferență: 709

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 305
Tabăra 2: 293
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,645,881
Tabăra 2: 5,177,597
Diferență: 7,468,284

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,342,492
Tabăra 2: 2,960,404
Diferență: 382,088

chart



Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 95
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 614,622
Tabăra 2: 876,159
Diferență: 261,537

chart


Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 32
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 376,995
Tabăra 2: 256,593
Diferență: 120,402

chart
 

DeletedUser16039

Neasteptat de stransa ... Noi pierdem intr`o zona si recuperam in alta. Si tot asa ...
 

DeletedUser26528

Adevarat ! , destul de stransa lupta ....

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: T W
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 255
Tabăra 2: 75
Diferență: 180

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,690,461
Tabăra 2: 690,198
Diferență: 2,000,263

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus