"Steluta" Forum Intern

DeletedUser

Sa existe optiune ca in cadrul Forumului Intern sa fie sectiuni la care sa se poata sa nu se adauge semnul de "ceva nou" cand posteaza cineva acolo, alege de Conducere.

Practic.... Sectiunile de Off-Topic care le au 99% din triburi nu intereseaza decat pe unii si totusi toata lumea intra pe forum crezand ca a mai postat cineva ceva important, in schimb sunt 2 tipi care joaca toata noaptea fazan sau cine stie ce.

Pentru mine unul conteaza steluta aia.


Sau... Si mai bine... In josul fiecarei sectiuni langa "Marcheaza ca citite" sau ce mai e pe acolo sa fie si "Oprire notificari" si fiecare sa isi aleaga de ex decat Pagina principala a forumului, cea a Grupei si/sau ce mai il intereseaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Dacă nu cea mai bună, măcar în Top3 sugestii legat de forumul intern. Priceless!!
 

DeletedUser

Daca o intra vreun admin de pe .net sa se uite ca idee ce a zis lumea o sa zica ca suntem toti PRO... E bine si asa...

Sa speram si ca va ajunge unde trebuie propunerea, nu imi stricam "gura" daca stiam ca nu are nici o sansa.
 

DeletedUser5809

Daca o intra vreun admin de pe .net sa se uite ca idee ce a zis lumea o sa zica ca suntem toti PRO... E bine si asa...

Sa speram si ca va ajunge unde trebuie propunerea, nu imi stricam "gura" daca stiam ca nu are nici o sansa.

de ce sa vina un admin de pe .net? Nu e treaba lor sa trimita propunerile mai departe, si de ce de pe .net? Din cate stiu eu doar administratorii pot trimite propunerile,sugestiile la innogames, ei fiind singuri care au contact direct cu ei.
 

DeletedUser431

de ce sa vina un admin de pe .net? Nu e treaba lor sa trimita propunerile mai departe, si de ce de pe .net? Din cate stiu eu doar administratorii pot trimite propunerile,sugestiile la innogames, ei fiind singuri care au contact direct cu ei.

Pai si atunci cum facem sa ajunga propunerea mai departe?
 

DeletedUser

Pai din moment ce s-a postat aici si majoritatea jucatorilor sunt de acord cu propunerea, iar propunerea este si realizabila este suficient ca propunerea sa fie observata de cine trebuie. ;) De obicei toate propunerile astea venite din toate tarile unde exista acest joc care se si pot realiza sunt implementate in joc odata cu aparitia unei versiuni mai noi
E destul de buna propunerea.
 

DeletedUser

Cineva care se ocupa cu studierea propunerilor si transmiterii lor catre echipa care realizeaza imbunatatirile la joc.
 
Sus