stergere cont

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca cineva si-a sters contul, armata va ramane pe satele respectivului care vor fi de barbari sau va disparea?
 

DeletedUser

daca dai stergere cont.... in cit timp satele devin de barbari?
 

DeletedUser

daca dai stergere cont.... in cit timp satele devin de barbari?
cred ca in 5 zile





mai am eu o intrebare

am cucerit si eu un sat si scrie akolo asa:

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate

cimitir (741|578) K57 1194 1241 170 0 145 1165 0 0 0 0 0 0


ce se intampla cu acele trupe ale aparatotului?
pt ca nu pot sa le retrag in satul pe care l-am cucerit
ele raman in acel sat in care sunt? Daca da dc pentru ca nu mai apartin niciunui sat si acel sat pe care sunt are ferma full?
sau dispat pur si simplu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca ceva... conducerea tribului poate vedea daca tu ai dat sau nu stergere cont?
 

DeletedUser

Nu, nu poate vedea asta.Vei aparea ca un jucator inactiv pana in ziua in care satele tale se vor face de barbari.
 

DeletedUser

mai am eu o situatie de intrebat



daca dau stergere cont si am trupe trimise ca sprijin de pe un sat pe un alt sat al meu, acele trupe raman unde sunt, dispar sau se intorc in satul mama?
dar si satul mama fiind tot de barbari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai am eu o situatie de intrebat



daca dau stergere cont si am trupe trimise ca sprijin de pe un sat pe un alt sat al meu, acele trupe raman unde sunt, dispar sau se intorc in satul mama?
dar si satul mama fiind tot de barbari


Daca dai stergere cont -> satul de vine de barbari,dar trupele nu se intorc inapoi in satul de origine,ci raman in satul in care au fost trimise ca sprijin :)
 

DeletedUser

Dispar odata cu cucerirea satului din care era sprijin

Nu dispar!

Mi s-a intamplat mie pe Lumea 3 ca un coleg sa imi dea tot sprijinul lui,iar apoi a dat stergere cont.Trupele primite ca sprijin au ramas in satul meu.
 

DeletedUser

daca cuceresti un sat iar trupele sunt in sprijin in alt sat, dupa cucerire trupele dispar
 

DeletedUser

Nu dispar!

Mi s-a intamplat mie pe Lumea 3 ca un coleg sa imi dea tot sprijinul lui,iar apoi a dat stergere cont.Trupele primite ca sprijin au ramas in satul meu.

Trupele dispar cand satul respectivului se transforma in sat de barbar. Satul nu se transforma direct in sat de barbar imediat dupa stergerea contului ci dureaza 5 zile fara contul premium activat sau dupa 5 zile de la terminarea contului premium.
 

DeletedUser

1. pune-ti acelea-si intrebari la infinit
2. cand satul dispare , dispar si trupele
3. s-a mai pus intrebarea ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus