Stergere de cont

DeletedUser

Am vrut sa sterg contul pe L9 si nu pot pt ca-mi zice ca nu am bagat parola care trebuie.Intrebarea este daca ma loghez la joc cu o parola ,oare care o fi parola cu care dau stergere de cont???Ca sa sterg contul cand vreau eu nu cand vrea alti.

Cu respect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

parola cu care te-ai inregistrat,este si parola cu care dai stergere cont
 

DeletedUser

Daca ai dat parola ta la alta persoana posibil ca aceasta sa fii schimbat parola.

Daca nu-ti mai amintesti parola o poti recupera Aici - Scriind acolo mailul pe care ai inregistrat contul si numele contului tau.
 

DeletedUser7556

Am vrut sa sterg contul pe L9 si nu pot pt ca-mi zice ca nu am bagat parola care trebuie.Intrebarea este daca ma loghez la joc cu o parola ,ore care o fi parola cu care dau stergere de cont???Ca sa sterg contul cand vreau eu nu cand vrea alti.

Cu respect.

Pai parola cu care stergi contul este parola cu care te-ai logat pe acea lume! Iar daca nu iti mai ti minte parola poti cere una noua de aici! http://www.triburile.ro/lost_pw.php :p
 

DeletedUser

Repet

1.nu am dat parola nimanui
2.din moment ce ma loghez cu parola la joc dc nu o accepta si la stergere de cont.deci este bug si cu asta am incheiat.sper ca cine are ochi sa vada.
 

DeletedUser

Deci cineva ti-a spart parola ... nu este bug intelege-ma in momentul de fata nu prea sunt buguri... cere parola prin mail ..
 

DeletedUser

Eu cu tero iam dat linkul cu parola uitata si el parca nici nu a vazut ce am postat noi..
 

DeletedUser

1.nu am dat parola nimanui
2.din moment ce ma loghez cu parola la joc dc nu o accepta si la stergere de cont.deci este bug si cu asta am incheiat.sper ca cine are ochi sa vada.

imi pare rau sa te anunt, dar adminilor nu le trebuie parola ta ca sa iti intre pe cont, daca asta ai vrut sa insinuezi ;)
 

DeletedUser

ok

am rezolvat problema,am schimbat parola .


probabil bugul ramane in cookie la broserul firefox,se pare ca daca ai cookie in pc de la triburile poti scrie orice parola si te poti loga pe cont.insa la stergere cont pe o lume nu mai functioneaza.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus