STING...urmare din lumea 5

  • Autor subiect Miguel2u4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ne-am intors si noi...mai bine pozitionati, mai uniti, poate un pic mai intelepti dupa o lume 5 dezastru pentru bunul simt.
Speram sa facem o figura frumoasa cu membri putini dar uniti.
Alaturi de prietenii din CHEMP si de amici din lumea 4, speram sa avem parte de un joc, un pic mai lipsit de atata ura si proasta crestere.
Suntem pozitionati in N-V pe k 43, k 33 si k 34...aviz celor interesati.
Suntem, am fost si vom ramane un trib in care distractia si prietenia care ne leaga, conteaza mai mult decat punctele voastre si luptele efemere;)...dar asta nu inseamna ca incet, incet nu invatam si noi sa le facem cum trebuie:p
Va asteptam cu drag intrebarile !
Urez multa bafta tuturor jucatorilor si un joc cat mai fair-play.
 

DeletedUser

sa speram ca pe lumea asta o sa facem figura frumoasa. noi ne-am reluat vechile obiceiuri proaste (vrem sa ocupam locu' unu la inamici invinsi :D). noi ne bucuram ca ne-ati contactat sa facem alianta, ca inca mai aveti incredere in noi (pe 5 am cam dat-o in bara, acu' suntem mai hotarati).
vechile aliante se mentin, mai ales ca este greu sa gasesti aliati buni. noi avem doar patru aliante (toate cu amici vechi de pe 4 si 5). o sa incercam sa le onoram in continuare. asa cum putem noi.
merci inca o data maistre ca ne consideri prieteni. cel mai important lucru. ca ne pricepem sau nu la joc este mai putin important, macar pierdem sau castigam onorabil si cu zambetul pe buze.
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere nu ati dat-o in bara nici pe 5...doar ca 5...a fost din start un mare esec....mai avem pana sa facem si noi servere cu limita de membri la 40, 60, 80 ca pe .net.
Toata stima pentru timpul cat ai activat in 5:cool:
 

DeletedUser

Toata lumea face aliante...familii....hai sa facem si noi: ADUNAREA GENERALA A BETIVILOR LUMII 6...atunci o sa fie vai de ei:D
 

DeletedUser

adunarea generala a betivilor de pe L6 exista deja: CHEMP
Baietii daca joaca bine beti, mi-e groaza sa ma gandesc cum joaca treji!
Sau atunci dati cu clickdreapta-n-clickstanga?:D:D:D:D
Eu va ofer cafeaua ca remediu pentru mahmureala de a doua zi...si un bat cu bila rosie pentru intrinsecu
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere nu ati dat-o in bara nici pe 5...doar ca 5...a fost din start un mare esec....mai avem pana sa facem si noi servere cu limita de membri la 40, 60, 80 ca pe .net.
Toata stima pentru timpul cat ai activat in 5:cool:


Exista o asfel de lume.Se numeste L2.

Limita de membri in trib=80:D
 

DeletedUser

adunarea generala a betivilor de pe L6 exista deja: CHEMP
Baietii daca joaca bine beti, mi-e groaza sa ma gandesc cum joaca treji!
Sau atunci dati cu clickdreapta-n-clickstanga?:D:D:D:D
Eu va ofer cafeaua ca remediu pentru mahmureala de a doua zi...si un bat cu bila rosie pentru intrinsecu

Te rog frumos...adica noi nu "estem" betivi?:D
Nu ai vrea sa vezi cum arata forumul la noi:))) Zici ca e BAR NON-STOP:)))
 

DeletedUser

Te rog frumos...adica noi nu "estem" betivi?:D
Nu ai vrea sa vezi cum arata forumul la noi:))) Zici ca e BAR NON-STOP:)))

ce n-as da sa-l vad:D:D:D:D daca seamana cu cel din CHEMP, cred ca pentru sanatatea creierului meu nu vreau sa-l vad ;)
gata cu offtopicu, va trebui sa-mi dau singura warn
 

DeletedUser

Vai..dar a fi betiv in STING e o necesitate :)..din post in posta dai de o sticla :)) Pana si Emblema tribului e sugestiva :D
 

DeletedUser

Merci Snoopsulica;)
Deja TRACIA vrea sa ne elimine pentru ca nu a reusit sa ne recruteze sau sa ne farmeze:)))
Avem un betiv mai al dracu'...nu vrea sa fie ferma nici de i-ai lua sticla de la gura:))) desi e de 2 ori mai mic in puncte ca atacatoru':))

P.S.: Snoops, o reimprospatare de memorie...ne stim din Lumea 1:p
 

DeletedUser

Pff, ia uite ce-am descoperit fara sa vreau. Am dat search sa gasesc tribul STING (vroiam sa citesc si eu profilul) si din greseala am scris la jucatori:

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
5647 Vesting TROIA 666 1 666
8072 Vestingg TROIA 591 1 591
 

DeletedUser

Pff, ia uite ce-am descoperit fara sa vreau. Am dat search sa gasesc tribul STING (vroiam sa citesc si eu profilul) si din greseala am scris la jucatori:

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
5647 Vesting TROIA 666 1 666
8072 Vestingg TROIA 591 1 591

baga un ticket maistre catre admini.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus