Stiri Degeaba 04 - Linistea dinaintea furtunii

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Nu stiu cine s a milogit, sunt convins ca ni i ursu nu s a milogit, dar probabil asa e acum, daca vrei sa te aliezi cu cineva, te milogesti...pai inseamna ca si voi v ati milogit de rs sa va ajute sa inchidetino lume cu numele vostru ca aveti lumi inchise doar in aliante...ca sfat, lumea inchisa solo se inchide cap coada, nu ca gasesti niste fraieri sa cedeze nume si top si gata, ai inchis cu numele tau..mai luati lectii.
Cauta-ma in privat daca vrei mesajele lui urs, avem lumi inchise doar in aliante pentru ca spre deosebire de 80% din jocul acesta noi ne am tinut cuvantul dat de fiecare data.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
Iar ai aparut clovnule?Ai dreptate, v-ati jucat 2 luni,dar pe extern,70 de pagini de aberatii si jigniri. :oops:
 
Scor reacție
0
Iar ai aparut clovnule?Ai dreptate, v-ati jucat 2 luni,dar pe extern,70 de pagini de aberatii si jigniri. :oops:
Eu vad ca tu jignesti, nu vad unde am jignit eu..hary, pt unu care ia ban pt scripturi, iar cand iti dadeam tinte pe 68 atacai la 3 ore distanta de ora organizatului,mai bine taci
 

hary10

member
Scor reacție
1
Eu vad ca tu jignesti, nu vad unde am jignit eu..hary, pt unu care ia ban pt scripturi, iar cand iti dadeam tinte pe 68 atacai la 3 ore distanta de ora organizatului,mai bine taci
Pe lumea aia puteam ataca si la 24 de ore distanta,tot luam sat,cam atat de slaba a fost ,probabil cea mai slaba lume din istoria serverului romanesc. :eek:
Nu te-a jignit nimeni,asta inseamna clovn,dar se pare ca tu nu stii sensul cuvintelor.
"CLOVN, clovni, s. m. Artist de circ, care stîrnește rîsul prin îmbrăcămintea, poznele și caraghioslîcurile sale"
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Pe lumea aia puteam ataca si la 24 de ore distanta,tot luam sat,cam atat de slaba a fost ,probabil cea mai slaba lume din istoria serverului romanesc. :eek:


Atunci, daca nu te am jignit pe tine, nu am jignit nici macar dk, ce treaba ai cu mine? Eu in afara de rs nu vad sa fi zis ceva aiurea de dk sau de cineva de acolo:)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Atunci, daca nu te am jignit pe tine, nu am jignit nici macar dk, ce treaba ai cu mine? Eu in afara de rs nu vad sa fi zis ceva aiurea de dk sau de cineva de acolo:)
Nu am nimic cu tine,dar vad ca tot aberezi cand defapt ar trebui sa iti vezi de treaba ta,lucrurile sunt simple,DK si-a castigat razboiul,RS si-a castigat razboiul.
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Watchere...poti sa ma urasti, poti sa ma injuri, dar adevarul despre tine pe jocul asta e ca intotdeauna vei avea mai multe postari pe extern decat inamici invinsi pe harta...renunta fratelo,lasa i pe cei care chiar joaca sa dea pronosticuri de castigare a lumii, din ce trib or fii ei, RS DK DTW Pain...nu conteaza..oricine, dar nu tu...
 

Deleted User - 743804713

Watcher: vorbesti doar din aberatii si te convingi singur de realitatea falsa doar ca sa nu te doara la ego cea adevarata... adevarul este relativ, dar ceea ce debitezi tu este mult pe langa ceea ce s-a intamplat. Iti creezi o imagine si minti atat de des incat ai inceput sa iti crezi singur minciunile. stie toata lumea cum s-au intamplat lucrurile, nu trebuie sa demonstrezi nimic pe extern legat de lumile anterioare. probabil vei lua in deradere ceea ce am scris, dar macar un semn de intrebare ar trebui sa iti puna.. m-as multumi si cu atat. faptul ca mentionezi dk, rs, dtw, green s.a.m.d. si actiunile din trecut nu te fac decat sa pari ca esti un “clovn”. treci peste si lasa frustrarile si rautatile deoparte. asta in cazul in care a mai ramas pic de umanitate in tine .. ca in rest vad ca esti doar o gramada de frustrari si vise trecute..
 
Scor reacție
0
Watchere...poti sa ma urasti, poti sa ma injuri, dar adevarul despre tine pe jocul asta e ca intotdeauna vei avea mai multe postari pe extern decat inamici invinsi pe harta...renunta fratelo,lasa i pe cei care chiar joaca sa dea pronosticuri de castigare a lumii, din ce trib or fii ei, RS DK DTW Pain...nu conteaza..oricine, dar nu tu...
N am nici o treaba cu tine, pe mine ma amuza totusi faptul ca pe 78 inainte sa dispari imi spuneai ca mi faci rost de sate in granita daca vreau sa joc ca stii ce pot, iar acum ca nu joc nimic pe harta..iar faptu ca i ai spus ursului niste minciuni cum ca am vorbit eu cu el de familia ta, crede ma, pur si simplu nu vreau sa port macar vreo discutie cu tine. Minti prea mult, te contrazici prea mult.bafta pe mai departe, cu tine chiar nu vreau sa mai am vreo discutie vreodata.
 
Scor reacție
0
Watcher: vorbesti doar din aberatii si te convingi singur de realitatea falsa doar ca sa nu te doara la ego cea adevarata... adevarul este relativ, dar ceea ce debitezi tu este mult pe langa ceea ce s-a intamplat. Iti creezi o imagine si minti atat de des incat ai inceput sa iti crezi singur minciunile. stie toata lumea cum s-au intamplat lucrurile, nu trebuie sa demonstrezi nimic pe extern legat de lumile anterioare. probabil vei lua in deradere ceea ce am scris, dar macar un semn de intrebare ar trebui sa iti puna.. m-as multumi si cu atat. faptul ca mentionezi dk, rs, dtw, green s.a.m.d. si actiunile din trecut nu te fac decat sa pari ca esti un “clovn”. treci peste si lasa frustrarile si rautatile deoparte. asta in cazul in care a mai ramas pic de umanitate in tine .. ca in rest vad ca esti doar o gramada de frustrari si vise trecute..
Cumetre, mai citeste o data si vezi care s aia de aduc in discutie l76 mereu pe aici
 

Deleted User - 743804713

nu cred ca ne cunoastem atat de bine sa o tii in “cumetre” cu mine. peste tot unde sunt posturi pe forum, intri si tu si iti spui frustrarile si faci aluzii la lumile anterioare. pastreaza-ti decenta si onoarea
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
N am nici o treaba cu tine, pe mine ma amuza totusi faptul ca pe 78 inainte sa dispari imi spuneai ca mi faci rost de sate in granita daca vreau sa joc ca stii ce pot, iar acum ca nu joc nimic pe harta..iar faptu ca i ai spus ursului niste minciuni cum ca am vorbit eu cu el de familia ta, crede ma, pur si simplu nu vreau sa port macar vreo discutie cu tine. Minti prea mult, te contrazici prea mult.bafta pe mai departe, cu tine chiar nu vreau sa mai am vreo discutie vreodata.


Mai am o singura dorinta,incearca macar intr-o postare...intr-o fu..ing postare sa nu pomenesti de alte lumi, sa nu inventezi porcarii.Bafta in lumea ta imaginara!
 
Scor reacție
0
nu cred ca ne cunoastem atat de bine sa o tii in “cumetre” cu mine. peste tot unde sunt posturi pe forum, intri si tu si iti spui frustrarile si faci aluzii la lumile anterioare. pastreaza-ti decenta si onoarea
Cum ti am zis, mai verifica o data , cat despre decenta si onoare, am avutnsi decenta dar si onoarea sa felicit dk si rs pentru castigarea L76 , ca nu am aceiasi apreciere in mod egal pt ambele triburi si pur si simplu ii desconsider pe rs, cred ca e dreptul meu sa fac asta:))
 

Deleted User - 743804713

nu zice nimeni ca trebuie sa apreciezi ambele triburi in mod egal. una spun eu si alta intelegi tu. vad ca ceilalti inteleg ce exprim eu aici, tu esti singurul care are receptorii in alta parte. regandeste strategia. ai avut decenta si onoarea la final? hmm.. deci ce e in timpul jocului nu conteaza si nu trebuie luat cu vederea si toate jocurile de culise pe care le-ati facut? daca asta nu conteaza, atunci sa nu conteze nici la altii. noaptea mintii
 

iLegend

member
Scor reacție
0
Nu suntem in pozitia voastra de pe 76, acolo voi aveati pna pe o granita, noi avem razboi cu dk pe una..iar legat de voi, e doar o chestiune de timp pana picati...nu stiu daca razboiul cu dk o sa il castigam, dar stiu sigur ca o sa stergem pe jos cu voi...pana atunci, bafta la circulare

Tu crezi ceea ce zici ? Din prima zi a lume aveti doar granita cu noi si nu aveti ce sa ne faceti si tu stergi cu noi pe jos ? referitor la 2 granite , adu-ti aminte cum arata harta acuma 1 luna cand aveai nwo in k45 . slabi mai sunteti si cand va vad pe aici ce "mari jucatori" va credeti , imi vine sa vomit
 

mauLLL

member
Scor reacție
0
RS pana acum sta mai bine decat noi doar la circularele trimise in tribul advers :))))) cum internam 3 inactivi si 2 spioni, gataa, uitati ce fac nenotocutii din pain, veniti repede la noi, ca noi terminam lumile cu 70 de academii (nu precizati ca sunt fortati sa cedeze satele la final cui decide mesagerul) dar chiar va rog, daca aveti spioni si conturi bagate pe la noi, chiar va rog sa vi le luati inapoi
 
Sus