Stiri Degeaba 04 - Linistea dinaintea furtunii

Scor reacție
0
Tu crezi ceea ce zici ? Din prima zi a lume aveti doar granita cu noi si nu aveti ce sa ne faceti si tu stergi cu noi pe jos ? referitor la 2 granite , adu-ti aminte cum arata harta acuma 1 luna cand aveai nwo in k45 . slabi mai sunteti si cand va vad pe aici ce "mari jucatori" va credeti , imi vine sa vomit
Rabdare, pe voi chiar va rezolvam..asta e o promisiune.
 

Pro Player

member
Scor reacție
0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cu rabdarea asta va DK -ul direct in cap =))) papagal ce pot spune
 
Scor reacție
0
Rabdare, pe voi chiar va rezolvam..asta e o promisiune.

Nici măcar nu joc pe 80 dar am asa un feeling ca iar ramai cu externul. Mai, omule... Învață să joci pe harta, nu prin postări. La final de lume dacă vezi ca nu mai exista RS ca trib de sine stătător atunci sa vi și sa postezi cât de tare da Pain cu harta în cap la RS. Pana atunci tine cont ca statistica arata ca sunteți pe 0 cu sate luate de la noi. În alta ordine de idei: știi ce înseamnă cuvânt dat? Pe 76 nimeni din conducerea activa a RS-ului nu a întrat în tribul câștigător. De ce? Pentru ca de la început de lume am zis ca lăsăm loc celor noi și ca nu umblam după trofee. Când tu sau ursulețul o sa aveți tăria necesara sa faceți asta atunci sa veniți și sa denigrați RS-ul, pana atunci dans din buric și organizate. :)
 
Scor reacție
0
Nici măcar nu joc pe 80 dar am asa un feeling ca iar ramai cu externul. Mai, omule... Învață să joci pe harta, nu prin postări. La final de lume dacă vezi ca nu mai exista RS ca trib de sine stătător atunci sa vi și sa postezi cât de tare da Pain cu harta în cap la RS. Pana atunci tine cont ca statistica arata ca sunteți pe 0 cu sate luate de la noi. În alta ordine de idei: știi ce înseamnă cuvânt dat? Pe 76 nimeni din conducerea activa a RS-ului nu a întrat în tribul câștigător. De ce? Pentru ca de la început de lume am zis ca lăsăm loc celor noi și ca nu umblam după trofee. Când tu sau ursulețul o sa aveți tăria necesara sa faceți asta atunci sa veniți și sa denigrați RS-ul, pana atunci dans din buric și organizate. :)
Ba pleaca ba d aici si lasa ma in pace ca m ai zapacit..te bagi in seama pe unde ma vezi
 

adifok

member
Scor reacție
0
draga fost coleg .DavidBenjamin, stiu ca nu-i treaba mea sa-mi bag nasul in discutiile acestei lumi ca deh, nu joc pe aici, dar tu te iei de DK si uite asa, ca membru din nucleu (cred... cavalere, sunt ma tata?), imi permit sa iti spun cum sta treaba aici, in DK: daca intrebi pe cei care ma stiu, unde joc urmatoarea lume, toti iti vor spune ca in DK si pana acum ceva ani buni, am fost mereu in tabara adversa fata de DK, dar uite ca acum sunt DK... catch my drift?
 

favola

member
Scor reacție
0
draga fost coleg .DavidBenjamin, stiu ca nu-i treaba mea sa-mi bag nasul in discutiile acestei lumi ca deh, nu joc pe aici, dar tu te iei de DK si uite asa, ca membru din nucleu (cred... cavalere, sunt ma tata?), imi permit sa iti spun cum sta treaba aici, in DK: daca intrebi pe cei care ma stiu, unde joc urmatoarea lume, toti iti vor spune ca in DK si pana acum ceva ani buni, am fost mereu in tabara adversa fata de DK, dar uite ca acum sunt DK... catch my drift?

❤ like it
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
S-a deviat cam mult de la subiectul acestui topic, pazitorul zidului tot un prajit a ramas ca si pe 76 si abereaza in continuare pe extern, domnul presedinte benjamin a uitat de unde a plecat si cu cine joaca si se crede mare moralist acuma, rog un admin sa inchida acest topic pe motiv ca unii mananca prea multe dejectii pe aici(nu dau nume sa nu se supere watcher ;) ) si s-ar putea sa le placa prea mult asta si nu e ok.

Seara faina.
 

Zairuu

member
Scor reacție
0
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
.nu inteleg ce rost are sa nu recunoasteti treaba asta, ati jucat inteligent pentru voi, nimic de zis, dar murdar( voi deja aveati treburile aranjate) ce imi pare sincer rau e ca n av avut alianta cu green de la inceput sa jucam vs voi si rs, sunt convins ca altfel ar fi aratat lumea:)..inca o data nimic de zis ati jucat bine pentru voi, dar nu mai mintiti poporu cu televizoru:))..si la rs s au convins multi de ei, dovada ca acum joaca cu noi( amuzanta treaba)..probabil dupa lumea asta vor mai tot pierde jucatori, pentru ca nici un jucator bun de triburile nu accepta sa i se ia nume, top si sa dea examene pentru locuri in trib:)), iar acum sa si recunoasca la inamici ca ei asteapta sa castige DK razboiul, pentru ca ei nu sunt in stare.
Se pare ca tu ești supărat pe rs ca a oferit posibilitatea ca jucătorii mai mici sa între in tribul final:)) și îți înțeleg frustrarea , pentru tine așa ceva nu e acceptabil. Sa nu mai vorbim de faptul ca , conducerea de acolo nu are un jucător in tribul final , ceea ce la voi nu cred ca putem vorbi despre asta. Și zici ca au trecut jucatori la voi :))) mă faci sa rad , jur. Sa înțeleg ca voi ați acceptat sa le dați cele 5 locuri in tribul final ca sa joace cu voi , pentru ca dacă nu mă înșel asta era cerința:)))
 
Scor reacție
0
draga fost coleg .DavidBenjamin, stiu ca nu-i treaba mea sa-mi bag nasul in discutiile acestei lumi ca deh, nu joc pe aici, dar tu te iei de DK si uite asa, ca membru din nucleu (cred... cavalere, sunt ma tata?), imi permit sa iti spun cum sta treaba aici, in DK: daca intrebi pe cei care ma stiu, unde joc urmatoarea lume, toti iti vor spune ca in DK si pana acum ceva ani buni, am fost mereu in tabara adversa fata de DK, dar uite ca acum sunt DK... catch my drift?

Felicitări xD
 
Scor reacție
0
S-a deviat cam mult de la subiectul acestui topic, pazitorul zidului tot un prajit a ramas ca si pe 76 si abereaza in continuare pe extern, domnul presedinte benjamin a uitat de unde a plecat si cu cine joaca si se crede mare moralist acuma, rog un admin sa inchida acest topic pe motiv ca unii mananca prea multe dejectii pe aici(nu dau nume sa nu se supere watcher ;) ) si s-ar putea sa le placa prea mult asta si nu e ok.

Seara faina.

Tu cine mai esti?:))
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Citesc acest forum de 10 ani de zile (zi la zi) si astazi este prima mea postare , care face referire la Watcher :

DOAMNE CAT ESTI DE PROST !
 
Sus