Stiri Degeaba 06 - Razboaie de Uzura

mauLLL

member
Scor reacție
0
Iar te bagi in seama ca musca , I-am zis la urs sa-ti dea doua labe , dar cred ca a uitat ,

Ti-ai luat arfe si figuri si vorbesti si aiurea , ai uitat de cuka ? ma rog ... sunteti mari vedete acum si cu fite si gaze , tocmai de aceea am parasit anturajul de "vedete" prea snobi ... :)

Spor la aparat :)
Cine-i cuka? si unde am jucat noi de mi-ai dat meditatii? ca asa de vorbit e usor..
 

i am groot

member
Scor reacție
0
Ti-ai luat arfe si figuri si vorbesti si aiurea , ai uitat de cuka ? ma rog ... sunteti mari vedete acum si cu fite si gaze , tocmai de aceea am parasit anturajul de "vedete" prea snobi ... :)

Spor la aparat :)



tu ai parasit anturajul vedetelor ? ori aia si-au gasit alt clown ? :))) cica spor la aparat



101Pro PlayerRS0059.600562.446



rezultatele tale la agresor in 18 zile :)))
 
Scor reacție
0
A batut si azi un vânt...Cred ca tot Pain ul este academia de suporți a DK daca este sa ne luam dupa vărul @i am groot



nu este tot painul, dar daca vrei iti postam aici cateva zeci de sate luate gratis cu deff in spate si tot ce trebuie :) fara astfel de conturi si petarde care sa de-a backstab ce realizari aveti in toti acesti anisori pe aici ? cam nimic, ati fost academia dt iar acum aveti o lume castigata unde va dat rs numele sa apareti si voi insfarsit ca trib solo castigand o lume care la fel a fost nevoie de backstab
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
nu este tot painul, dar daca vrei iti postam aici cateva zeci de sate luate gratis cu deff in spate si tot ce trebuie :) fara astfel de conturi si petarde care sa de-a backstab ce realizari aveti in toti acesti anisori pe aici ? cam nimic, ati fost academia dt iar acum aveti o lume castigata unde va dat rs numele sa apareti si voi insfarsit ca trib solo castigand o lume care la fel a fost nevoie de backstab

Pai hotarativa ma pana la urma sunt aia din RS buni sau slabi? ca acum ceva posturi ati zis ca nu-s buni de nimic
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
nu este tot painul, dar daca vrei iti postam aici cateva zeci de sate luate gratis cu deff in spate si tot ce trebuie :) fara astfel de conturi si petarde care sa de-a backstab ce realizari aveti in toti acesti anisori pe aici ? cam nimic, ati fost academia dt iar acum aveti o lume castigata unde va dat rs numele sa apareti si voi insfarsit ca trib solo castigand o lume care la fel a fost nevoie de backstab

Ba prajitule, tu joci pe lumea asta? Nu te vad pe nicaieri pe harta, mai taci drq din gura aia de martafoi de tastatura, ca de pe 76 ne tot dai cu fruntea-n buric aiurea, dute bate-ti covoarele degeaba si scuteste-ne de idiotenile tale de doi bani, hai sictir!
 
Scor reacție
0
vii sa mi bati si mie covoarele? eu nu vreau degeaba, iti dau un leut ca la sarakii, hai 2 leuti ca sa nu mai plingi ca un milogel pe aici.
 
Scor reacție
0
te am vazut si pe tine in actiune dimineata :)) aproape era sa ai primul sat pe granita, doar ca tu ai luat toata banana, nu doar aroma :))
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
Ce sa fac daca la mine nu a fost cedare :))

Apropo nu prea exista "granita"... se muta la fiecare organizat deci momentan ne luam internele din Pain
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Din 7 propoziții 4 sunt despre 76...felicitari pentru lumea aia.dar sa mai lasam 76 odata ca ma inebuniti cu ea.daca au pierdut acolo nu inseamna ca sunt prosti sau noobi asa cum tot aud si chiar si mie mi sa spus ca sunt.poate ca sunt dar momentan tot jucator ma numesc.si toti avem cate o zi mai proasta sau toti avem viata.familie nu ne arde mereu sa jucam

Respecta inamicul chiar daca pierzi sau castigi si jocul va fi mai placut.din cauza lui castigi sau pierzi
 
Scor reacție
0
Din 7 propoziții 4 sunt despre 76...felicitari pentru lumea aia.dar sa mai lasam 76 odata ca ma inebuniti cu ea.daca au pierdut acolo nu inseamna ca sunt prosti sau noobi asa cum tot aud si chiar si mie mi sa spus ca sunt.poate ca sunt dar momentan tot jucator ma numesc.si toti avem cate o zi mai proasta sau toti avem viata.familie nu ne arde mereu sa jucam

Respecta inamicul chiar daca pierzi sau castigi si jocul va fi mai placut.din cauza lui castigi sau pierzi
Fara scandal nu e funny..e ca atunci cand vrei sa te joci ceva: daca nu doare, nu e amuzant.
 
Scor reacție
0
Hagi 2021. "ca sa fie bine ca sa nu fie rau".

e ciudat ca tu vorbesti despre a respecta pe cineva...
Spearr frate, pe smurf nu e sickoss, confunzi contu..iti zic doar pt ca pe contu asta e un om f ok si care nu s a certat cu 2 persoane de pe .ro pana acum:)..in schimb da, sickoss a fost cu el pe cont la inceputul L76, dar nu mai acuza omu degeaba.
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
Spearr frate, pe smurf nu e sickoss, confunzi contu..iti zic doar pt ca pe contu asta e un om f ok si care nu s a certat cu 2 persoane de pe .ro pana acum:)..in schimb da, sickoss a fost cu el pe cont la inceputul L76, dar nu mai acuza omu degeaba.
Nu confunda ma..da a fost sickoss pe contu asta dar nu mai e.nu mai joaca.(cel putin pe acest cont)
 
Sus