Stirile lumii 12 !

DeletedUser17342

De data asta nu va da gres pentru ca s-a implicat si CRyder. Lumea trebuia sa se imparta o data pana nu se duce naibii cu plictiseala asta generala.
 

DeletedUser

Adica voi CRyder ne'ati salvat pe noi toti de la dezastru general,fara voi CRyder totul s'ar fi naruit...Patetic !
 

DeletedUser

HubaBuba

Plictisitoare actiunile voastre si extrem de previzibile , o tineti doar in fuziuni si diplomatii
ati dat dovada prin alianta pe care ati realizat-o ca va este tema, de TBS si TMH ,
2 triburi distincte, care joaca de la inceputul L12 fara a isi pierde identitatea si care
stiu sa respecte si merg conform unor principii.
Nu va este teama de un nou esec ??
Nu v-ati plictisit , obosit de atatea fuziunii ? eu sincer m-am plictisit sa va vad ca pe niste salcii batute de vant ,
va tot blocati jucatorii sa nu ii atacam ...... dar rabdare salciilor , venim , incet si sigur .
Respectul se castiga in acest joc ...voi nu meritati nimik , numele triburilor vostre nu vor fi retinute de nimeni ,
vor fi uitate in timp deoarece NU AVETI IDENTITATE !

No coment



Side 1:
Tribes: T.B.S
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 286,151
Tabăra 2: 10,591
Diferență: 275,560

image.php

darkfall vezi poate mai gasesti ceva conturi pe la noi sa cumperi :mad: :confused: (100 de lei parca mai trebuie sa dai la tavi pt tavone1983 si la aditza007 :confused::confused: ) asa ca ma bine cumparai HubaBuba de bani aia :D:D:D:D
 

DeletedUser

Ramane de vazut cine ce si cum va castiga,eu nu prea sunt asa de mult pe lumea asta dar Familia T.B.S a dat dovada de curaj,putere ,onoare si nu a dat innapoi!

+noua harta imi place :X

asa de multi dusmani iamiii va astepti pe toti care vor sa danseze sa ma anunte pe privat sa facem niste party:p
 

DeletedUser

grupurile TMH se cam micsoreaza din cauza unora care au dat stergere cont.:(
"Ce naspa suntem inconjurati de sate de barbari"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25042

O noua era a aparut pe Lumea 12.Triburi aliate au devenit dusmani si dusmanii au devenit aliati.
Familia TBS considerand ca Familia TMH nu se implica in razboaiele aliantei a hotarat intr-o seara la un pahar de vorba sa schimbe soarta Lumii 12...Ce sa o mai lungim...Alaturi de familia SCREAM noi,familia TBS am hotarat sa vedem cat de departe poate ajunge nebunia,declarand razboi tuturor celorlalte triburi din aceasta mica lume.

Asadar aliantele sau format,granitele s-au blindat.Fie sa castige cel mai bun:

TBS alaturi de SCREAM vs. Lumea 12

HAVE FUN!!!
 

DeletedUser31760

O noua era a aparut pe Lumea 12.Triburi aliate au devenit dusmani si dusmanii au devenit aliati.
Familia TBS considerand ca Familia TMH nu se implica in razboaiele aliantei a hotarat intr-o seara la un pahar de vorba sa schimbe soarta Lumii 12...Ce sa o mai lungim...Alaturi de familia SCREAM noi,familia TBS am hotarat sa vedem cat de departe poate ajunge nebunia,declarand razboi tuturor celorlalte triburi din aceasta mica lume.

Asadar aliantele sau format,granitele s-au blindat.Fie sa castige cel mai bun:

TBS alaturi de SCREAM vs. Lumea 12

HAVE FUN!!!


Intr-un cuvant TBS alaturi de SCREAM vs. TMH
(PS: era mult mai fain daca ne bateam toate 3 familii...fara nici o alianta, este mai haotic, dar cred ca ar fii fost mai distractiv si atunci s-ar fii vazut cel mai bun).
Bafta!
 

DeletedUser17342

Ori una ori alta TMH iasa de pe harta ca au jucatori noobi care nu stiu sa joace.

Daca ramane Wanted sau LR aia nu inseamna ca sunt TMH.
 

DeletedUser16887

Ori una ori alta TMH iasa de pe harta ca au jucatori noobi care nu stiu sa joace.

Daca ramane Wanted sau LR aia nu inseamna ca sunt TMH.


TMH o sa paraseasca lumea 12 cand or sa decoleze porcii mistreti cu turbo reactoare la brau de pe planeta spre coloniile de pe Uranus !
 

DeletedUser25042

Intr-un cuvant TBS alaturi de SCREAM vs. TMH
(PS: era mult mai fain daca ne bateam toate 3 familii...fara nici o alianta, este mai haotic, dar cred ca ar fii fost mai distractiv si atunci s-ar fii vazut cel mai bun).
Bafta!

Mai momentan suntem:
SCREAM pusi pe Wanted
TBS pusi pe LR

Si TMH incearca sa demonstreze TBS-ului ca mai respira,dar stati sa vedeti cand nu vor mai fi nici LR si nici Wanted,care peste cateva saptamani vor fi desfintati si ghici unde ne vom duce cu totii???!!!Eu personal respect TMH pt forta cu care a trecut peste momentele critice din acest joc dar totodata mie sila de ei pt lenea si neimportanta cu care au tratat familia 13 Negru.
 

DeletedUser

Mai momentan suntem:
SCREAM pusi pe Wanted
TBS pusi pe LR

Si TMH incearca sa demonstreze TBS-ului ca mai respira,dar stati sa vedeti cand nu vor mai fi nici LR si nici Wanted,care peste cateva saptamani vor fi desfintati si ghici unde ne vom duce cu totii???!!!Eu personal respect TMH pt forta cu care a trecut peste momentele critice din acest joc dar totodata mie sila de ei pt lenea si neimportanta cu care au tratat familia 13 Negru.


Si la urma TBS impotriva familiei SCREAM :) oricum ii rupeti pe TMH ,LR si WANTED .TBS+ SCREAM are un plus de 11.000 de sate fata de restul triburilor adunate + pozitia buna pe harta ,avantaj clar pt SCREAM si TBS plus ca TMH e slab .
 

DeletedUser25042

CAnd le-am propus TMH-ului atacuri alaturi de noi pe LR nu am primit nici macar un raport de aceea am decis ca cele mai bune familii sa se alieze impotriva restului triburilor....Apoi dupa ce vom rmane TBS si SCREAM e inevitabil sa nu existe dispute.Ideea e sa colaboram spre un tel comun.
 

DeletedUser17342

pai daca TMH care a fost nu mai e, acuma e condus de oameni care nu stiu sa scrie si probabil nici sa citeasca. atunci ce sa mai zici de principii. TMH a fost mamutul care a rezistat cel mai mult pe l12 :)
 

DeletedUser25042

NU poti compara TMH-ul lui crocodilullucky cu TMH lui nicusim care joaca 2 pe acelai cont si nu se inteleg nici macar intre ei..CA sa nu mai zic de sosad care saracul l-a descris CRAZY...Singurul care mai scoate camasa TMH este MisterA si mai era vaii dar caer sa lasat din cauza valorii conducerii actuale:d..A-ti dus de rapa istoria TMH...A-ti facut tribul de ras mai pe scurt:(Si aici ma refer doar la nicusim.

O sa ajungem oi TBS-ul langa voi si atunci veti vedea diferenta dintre calitate si cantitate...
 

DeletedUser

:))Inca odata,TMH este subestimat de catre toti...foarte bine baieti...;)mie imi convine aceasta situatie...:)deocamdata tmh cu jucatorii ei noobi se descurca pe toate granitele...
piticule...tu ar trebui sa taci din gura si sa nu iti dai cu parerea despre ceva care in mod cert,te depaseste ;)
cat despre yesco...ce putem spune...e acea persoana care se lauda ca da stergere cont din cauza scumpirilor...dar ghiciti ce...el inca e pe harta cu cp...:))
 
Sus