Stirile lumii 12 !

DeletedUser

STIRILE LUMII 12

Declaratii de razboi aliante,familii ,fuziuni,desfiintari.


Fara spam, posteaza doar purtatorii de cuvant ai triburilor,care ne vor tine la curent cu ce se intampla in tribul lor,implicit intre tribul in cauza si alt trib cu care are diferite relatii diplomatice ;)



Aceast topic nu este o metodă de propagandă, ci un istoric cu ştirile de pe Lumea 12! Cine dă odată o ştire greşită, a doua oară nu va mai putea da informaţii!

Distracţie plăcută!



* topicul va fi numai pentru informaţii, pentru păreri/idei/discuţii
puteţi să postaţi la topicul fără sticky numit:
Ştirile ro12 - Discuţii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Familia SOD :
Razboaie declarate->T~F~N(sunt vesnici atata tot :D )
->CRyder(am spus mai sus)
->VXL(ce pot sa spun sunt usor de influentat,le dai o gogoasa si
intorc armele sau eventual ii ameninti ;) )


(n-am mai trecut si academiile,dar implicit sunt si ele :) )
 

DeletedUser

Getii au dusmani urmatoarele triburi :
Duşmani
HTA-PG
TMH-A
TMH
HAYTA
TMH-N
TMH-B2
CRyder
CRydeA

Doar cu hayta nu ne intersectam deocamdata dar pe viitor nu se stie :D
 

DeletedUser

Luna noiembrie:
Fuziuni !

-Tribul NUCLEO impreuna cu o parte din familia VXL fuzioneaza formand noul trib THIS
-Tribul RockS si tribul Persia fuzioneaza formand noul trib EMPIRE
-Tribul Legacy impreuna cu tribul WRATH fuzioneaza formand noul trib L-W
-Tribul DEMENT impreuna cu tribul -SWWD- fuzioneaza formand noul trib T.B.S.


Razboaie !

-Noul trib EMPIRE mentine razboiul cu familia ~W.A~


Va rog sa ma iertati daca denumirile triburilor nu sunt cele originale,si daca fuziunile sau razboaiele nu s-au petrecut in special in luna noiembrie.
Voi avea grija de acest topic si va voi tine la curent cu tot ce se intampla
 

DeletedUser16887

"Oamenii susotesc cu teama in bezna pe la colturi , ca de
Vineri 13/13-2/anul de gratie al domnului 2009 ,ora 13.13 , lumea (12) nu va mai fi aceeasi...

۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩

L-W/TMH/T.B.S
va prezinta ...

13 Negru

De Vineri 13 noiembrie ora 13.13
numai pe L12


۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩

rome13n.jpg
 

DeletedUser16887

TMH Rupe PNA-ul cu Cryder.
Motiv : in urma atacurilor lor asupra jucatorilor TMH din k47.
Pretextul a fost ca s-au innobilat 1-2 sate de barbari dupa limita k-ului 47 in "teritoriul lor".
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Din prietenie si respect intre jucatorii care acum au devenit colegi se formeaza noul trib WALL (cu prescurtarea LWA) = LW+WA.

user_image.php
=
user_image.php
+
user_image.php


Ii uram succes :)
 

DeletedUser16887

TMH rupe relatiile diplomatice cu LWA/LW.

Am considerat ca e moral corect sa continuam cu cei ramasi in 13 Negru.
 

DeletedUser16887

In 48 de ore se poate considera ca TMH declara razboi oficial tribului Cryder.

Acesta este un preaviz.
Am lalait-o destul pana acum in acest caz existand deja destule conflicte "regionale" cu ei si consideram ca e timpul de actiuni organizate si tot ceea ce presupune un razboi.

Urmeaza si alte schimbari diplomatice.
 

DeletedUser29448

TBS parte a 13 Negru , intra in razboi cu tot ce inseamna LWA/LW , domnilor , la josnicia tribului LWA care ne-a trecut la dusmani , a rupt diplomatia si ne-a atacat fara previz , vom raspunde cum stim , vom lupta si o vom face pana la capat , oricat ar tine , oriune ne-ar duce !
Pentru tradatori si lasi am mesajul : Ab alio expectes, alteri quod feceris !
 

DeletedUser

Acum jumatate de ora,tribul White Angels a fost hackuit pentru a doua oara in istoria sa.O incercare jalnica a celor care din cauza incapacitatii lor in joc au incercat sa stearga "istoria" WA,pozitia de Number one la inamici invinsi si care in acest mod sperau sa destrame tribul cel mai longev de pe 12.Pacat ca nu a inteles niciunul din voi ca in felul asta ati admis infringerea voastra si ca ati recunoscut in acest mod ca tot ceea ce a postat Lord sau alt membru WA de-a lungul timpului vis-a-vis de minciunile,lasitatea si modul incorect de a juca impotriva noastra era adevarat.NOI suntem un grup de prieteni ce formam White Angels.Nu puteti dizolva asta dragi oameni de nimic care ati conceput "planul" asta avortat de a destrama miseleste WA.O zi buna si bafta in continuare.aveti nevoie de noroc doar asa sa jucati ca la bravura...........!
 

DeletedUser

pai ceva mai nou ar fi ca au aparut 2 triburi noi: Tribul 69 si tribul PCC
 

DeletedUser29448

No coment

Plictisitoare actiunile voastre si extrem de previzibile , o tineti doar in fuziuni si diplomatii
ati dat dovada prin alianta pe care ati realizat-o ca va este tema, de TBS si TMH ,
2 triburi distincte, care joaca de la inceputul L12 fara a isi pierde identitatea si care
stiu sa respecte si merg conform unor principii.
Nu va este teama de un nou esec ??
Nu v-ati plictisit , obosit de atatea fuziunii ? eu sincer m-am plictisit sa va vad ca pe niste salcii batute de vant ,
va tot blocati jucatorii sa nu ii atacam ...... dar rabdare salciilor , venim , incet si sigur .
Respectul se castiga in acest joc ...voi nu meritati nimik , numele triburilor vostre nu vor fi retinute de nimeni ,
vor fi uitate in timp deoarece NU AVETI IDENTITATE !

No coment



Side 1:
Tribes: T.B.S
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 286,151
Tabăra 2: 10,591
Diferență: 275,560

image.php
 

DeletedUser25042

Dupa cum i-am spus si pe privat lui neuro puteti scimba tribul dar tot aceiasi jucatori ramaneti.Trecutul va urmareste peste tot sub orice nume luptati!

Cum am invins LWA,un trib ce se anunta invingator de la bun inceput asa vom invinge si noua provocare decat ca acum si noi si TMH avem un scop cat mai comun!
 
Sus