Stirile lumii 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru cei interesati, am considerat ca ideea avuta de colega mea (puteti vedea aici) ar aduce un plus de interes acordat forumului.

In cazul in care doriti sa contribuiti la un asemenea proiect, sunteti rugati sa imi trimiteti in privat anunturile oficiale ale triburilor, le voi posta aici. Ma voi ocupa de stirile lumii 2, si clasica. Pentru alte lumi, va rog apelati la colegii mei.


Pe scurt, regulamentul este foarte simplu:
1. Acesta va fi un topic inchis, in care vor posta doar moderatorii care se vor ocupa de acest proiect.
2. Topicul va fi destinat strict anunturilor oficiale (razboaie, aliante, fuziuni, desfiintari de triburi).

Prin urmare, pentru a preveni zvonurile, rog intemeietorii sau diplomatii triburilor interesate sa ma contacteze pe forum (specificand pozitia in trib) sau in joc (ma gasiti pe L1, L3 si L6, cu acelasi nick).

Las topicul deschis pentru pareri timp de 72 de ore.

Rog colegii din echipa de moderare, care joaca pe Lumea 2 , sa ma ajute, avand in vedere ca nu toti liderii au cont pe forum si nu pot verifica cele spuse de utilizatorii care imi transmit informatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

astept mesajele. nu am cont pe l2 si nu stiu foarte multe detalii. sper ca o sa compensez aceasta lipsa cu ajutorul dumneavoastra.
 

DeletedUser

HELL + GT = FUZIUNE
Însuşiri
Porecla: EU ce caut?
Prescurtare: Ceeee?

Noul trib declara razboi tribului Acv!la.

Inca se discuta numele tribului.
multumesc celui care mi-a dat informatia
 

DeletedUser

19.12.2008

Tribul Acv!la tine sa anunte ca incheie razboiul cu tribul GT (714.147 puncte) si academia acestuia, »GT (3.270.212 puncte). Acv!la se declara tribul castigator odata cu imprastierea membrilor GT in alte triburi.

Totodata mentionam ca tribul Acv!la nu recunoaste noul trib eToons si academiile acestuia ca fiind succesorul tribului GT. Drept urmare pozitia fata de acest trib este de neutralitate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

20.12.2008

Tribul NOW declara razboi tribului ~ARH~.
Motivul:
- Primeste refugiati din fostul trib Acv!la.

Incheierea razboiului:
- Cand in ~ARH~ nu mai exista nici macar un refugiat, adica nimeni din Acv!la.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus