Stirile lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33975






"pretene" nu joc de la inceput ca sa ajung cat tine 1 la mana

si crezi ca dovedesti ceva daca esti un nolifer pricajit care joaca de la inceput de lume pe luema 20?..pfai ma faci sa rad
:)))



in primul rand vezi ca nu te-am jignit:sad:


in al 2-lea rand nu joc de la inceput...si vezi ca ai o zi in minus fata de mine si esti de 5 ori mai " pricajit" ca mine:confused::rolleyes::confused:


Nu mai postez nimic ca acus imi iau ban pe aici din cauza ta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca te jignesc numindu-te "nolifer" e grav,pentru ca te simti
:)

o zi inaintea mea inseamna destul pe 1,5x,si in plus am avut sitter 80% din timp asa ca lasa teoriile te rog

EDIT: acum am verificat sunt 3 zile intre noi,pe 10 aprilie mi-am facut satul pe 8 doar contul



repet,hai sa terminam cu asta ca nu are rost

:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum asa ? Mai baiatule ? Lasa ne putin sa ne dezvoltam si noi si pe urma,te rog...:(
 

DeletedUser

Taranii sunt doar pioni in lupta aceasta...
Mai vin din urma vreo 400 luptatoti cu sapa,555 luptatoti cu harletul,300 carute,200 tractoare si 50 combine :D

"Luptatoti " ?! :eek: astia sunt luptatorii evoluati la nivel 3 cumva ?! Mooama ne terminati :|
 

DeletedUser

Pff stiam eu,mai crutati-ne o leaca ma va rog,pana ne mai ridicam si noi cotetele astea :|
 

DeletedUser

Daca ma superi,trimit pe voi si luptatorii pe vaci...Astia-s cei mai periculosi
Maine upgradez luptatorii pe vaci la nivelul 2 si imi fac si luptatoti pe vaci...Asa ca fii atent :D
 

DeletedUser

azi , va ploua cu cocktailuri molotov , pentru ca betivu spyes s-a imbatat si farmeaza in draci , dar tot pe acelasi sate !
 

DeletedUser4533

domnul mappetz carhaee ia fiecare topic la rand ca sa mai bage o replica ironica .
en: mister mappetz carhaee takes every topic in a row so he can post another shity reply.
 

DeletedUser

Dar tie nu iti e putin rusine omule?

Vorbesti de rusine gabytza ? :-o in prezenta lu' asta ? Nu vezi ca tot ce stie sa zica e "english please", foarte interesant , si "esti un cretin" si alte jigniri...De asta e atat de "bine" vazut .ro-ul din cauza unor oameni de genu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus