Stirile lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser184

am observat ca ea stie de gluma - dar voi stiti? eu cred ca nu.

dar acum sa revenim la subiect - v-ati anuntat punctul de vedere, ati primit raspunsul oficial.

spor la joc si la mai putin spam - asta daca nu doriti o mica vacanta.

pentru spam aveti sectiunea special creata.
 

DeletedUser

haideti mai lasati o data cearta ca tot mai frumos e spamul.
Bine ai venit, noule moderator, sa fi blanda cu noi cand o dam prin balarii! Vad ca pana si lamine spameaza pe aici, asa ca hai sa fiu eu macar o data in viata on topic. stirea zilei (pentru mine mai mult):
Până acum, ai învins 3.963 trupe.

Agresorul zilei
Astăzi ai învins, ca agresor, cel mai mare număr de trupe pe lumea aceasta (3.963 trupe)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

Asa sa-mi ajute Dumnezeu si pe mai departe! Tin sa le multumesc pe aceasta cale fermelor mele care au urlat disperate sa li se blindeze satucul amarat, fara ele nu as fi ajuns aici :D
 

DeletedUser

haideti mai lasati o data cearta ca tot mai frumos e spamul.
Bine ai venit, noule moderator, sa fi blanda cu noi cand o dam prin balarii! Vad ca pana si lamine spameaza pe aici, asa ca hai sa fiu eu macar o data in viata on topic. stirea zilei (pentru mine mai mult):
Până acum, ai învins 3.963 trupe.

Agresorul zilei
Astăzi ai învins, ca agresor, cel mai mare număr de trupe pe lumea aceasta (3.963 trupe)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

Asa sa-mi ajute Dumnezeu si pe mai departe! Tin sa le multumesc pe aceasta cale fermelor mele care au urlat disperate sa li se blindeze satucul amarat, fara ele nu as fi ajuns aici :D
frumoasa stire :) felicitari "agresorul zilei" ce esti :)
te mai asteptam cu alte stiri :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus