Stirile lumii 3

DeletedUser

Pentru cei interesati, am considerat ca ideea avuta de colega mea (puteti vedea aici) ar aduce un plus de interes acordat forumului.

In cazul in care doriti sa contribuiti la un asemenea proiect, sunteti rugati sa imi trimiteti in privat anunturile oficiale ale triburilor, le voi posta aici. Ma voi ocupa de stirile lumii 2,3,7 si clasica. Pentru alte lumi, va rog apelati la colegii mei.


Pe scurt, regulamentul este foarte simplu:
1. Acesta va fi un topic inchis, in care vor posta doar moderatorii care se vor ocupa de acest proiect.
2. Topicul va fi destinat strict anunturilor oficiale (razboaie, aliante, fuziuni, desfiintari de triburi).

Prin urmare, pentru a preveni zvonurile, rog intemeietorii sau diplomatii triburilor interesate sa ma contacteze pe forum (specificand pozitia in trib) sau in joc (ma gasiti pe L1, L3 si L6, cu acelasi nick).

Las topicul deschis pentru pareri timp de 72 de ore.

Rog colegii din echipa de moderare, care joaca pe Lumea 3 , sa ma ajute, avand in vedere ca nu toti liderii au cont pe forum si nu pot verifica cele spuse de utilizatorii care imi transmit informatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca sa nu fiu acuzata de lipsa de obiectivism alt moderator de va ocupa de stirile L3.
Mesajele (stirile) le voi primi eu in joc si le voi trasnsmite moderatorului care se va ocupa de aceasta sectiune.
 
Sus