Stirile lumii 36

  • Autor subiect DeletedUser44934
  • Data de început

DeletedUser

Dupa ce ca sunteti 2 triburi mari impotriva unui mai mic, te mai bati cu pumnul in piept?! :rolleyes:
Faptul ca si voi ii atacati confera mai multa "glorie" reusitei celor din Immo, chiar daca e ceva temporar.:p
 

DeletedUser

Dupa ce ca sunteti 2 triburi mari impotriva unui mai mic, te mai bati cu pumnul in piept?! :rolleyes:
Faptul ca si voi ii atacati confera mai multa "glorie" reusitei celor din Immo, chiar daca e ceva temporar.:p

nu ai nimerit cu batutul in piept..nu fac parte din nici unul din acele triburi.
 

DeletedUser40238

:)) Zaf1 a zis ca "am cu capu'", eu i-am zis ca "n-are valoare" si ne-am rosit reciproc... pe harta. Dar conducerea ma opreste din a ma arunca in detalii... niste mici corecturi insa: Ei ne-au luat de fapt 4 sate [jucatorul respectiv a parasit tribul dupa ce a pierdut un sat stiind ca nu se mai poate face nimic pentru al doilea atacat] si noi 10.

Cine???...Nu e adevarat =)))
cum poti sa spui ca le-a stricat cineva statistica ?:D
I'll Be Back Muhahaha
 

DeletedUser44200

Tribul High ! (sau familia... ma rog) satul de un razboi in care au o medie de doua sate pierdute / zi a fuzionat cu MVP s bagandu-se ba prin tribul mare, ba prin a 14-a academie. Ne-au lasat fara razboi... pentru moment.

Urat...
 

DeletedUser44743

Tribul High ! (sau familia... ma rog) satul de un razboi in care au o medie de doua sate pierdute / zi a fuzionat cu MVP s bagandu-se ba prin tribul mare, ba prin a 14-a academie. Ne-au lasat fara razboi... pentru moment.

Urat...

Poate urmeaza revansa :cool: . . .
 

DeletedUser44200

:) Da... poate nu revansa dar ceva urmeaza. Pacat doar ca n-au avut tupeul sa ramana si sa lupte si s-au adapostit repede sub numele MVPului.
 

DeletedUser

Tribul High ! (sau familia... ma rog) satul de un razboi in care au o medie de doua sate pierdute / zi a fuzionat cu MVP s bagandu-se ba prin tribul mare, ba prin a 14-a academie. Ne-au lasat fara razboi... pentru moment.

Urat...

Waterloo1815 în data de 11.11. la ora 21:09
Si totusi ai un avantaj fata de noi... din acest trib sunt doar 15 oameni cu care am jucat doua luni pe L34 iar restul sunt luati si slefuiti la fata locului.

Si da, am vazut vreo doua nume mari, printre care dimifcs cu carea am jucat pe 29 si Angel Dust...

----------------
Despre fuziune, vorbind in termeni mai utopisti, eu zic ca daca Hugo + High ! ar face o fuziune am castiga mult mai multe... voi aveti jucatori buni dar o diplomatie proasta si toata lumea are ceva cu voi. Jucatorii mei, poate putin mai neexperimentati sunt totusi foarte activi, inchegati si beneficiem si de o diplomatie sanatoasa... Noi vrem sa ajungem pe Kul vostru si voi deja sunteti acolo...


Daca nu am mers la voi .. ce sa zici si tu .. ti-am mai spus si-ti mai spun ai un caracter care lasa de dorit .. cel putin din punctul meu de vedere .
 

DeletedUser44200

Voiai sa vii la noi... doar ca voiai sa mai tragi alti 14 dupa tine... si asta cu caracterul, crede-ma ca asa-i cand joci Triburile. Ii multumesti pe unii si restul vin repede sa-ti judece caracterul.

Sa-i vezi pe aia de i-am bagat la interne ce mi-au zis... :))
 

DeletedUser

:) Da... poate nu revansa dar ceva urmeaza. Pacat doar ca n-au avut tupeul sa ramana si sa lupte si s-au adapostit repede sub numele MVPului.

Daca ne "adaposteam" sub numele Hugo , era mai bine ? va simteati voi mai "speciali" ? v-am fi dat sate pe moca ? interne cat de multe daca se poate ,
uite ca nu se poate , munciti pentru sate daca le vreti .

am zis ca nu mai ies sa postez pe Extern , doar ca nu ma pot abtine cand vad ce posturi si afirmatii faci ..

si mesajele pe care le-am avut noi doi + eu cu fastylio ar fi nuami bune de "Mesaje Amuzante" dar sa le pastram pentru noi ..
 

DeletedUser

Voiai sa vii la noi... doar ca voiai sa mai tragi alti 14 dupa tine...

Poi tu i-ai vrut nu asta ai zis ? vrei sa-ti reproduc cuvant cu , cuvant sau sa pun tot mesajul care l-am avut .. ca poate ai uitat ce ai scris ..

Waterloo1815 în data de 11.11. la ora 21:09

Despre fuziune, vorbind in termeni mai utopisti, eu zic ca daca Hugo + High !

High ! nu inseamna numai zaF1 , cum ziceam daca nu mai stii ce ai scris iti reproduc. si iti explic.
 

DeletedUser44200

Da... de parca m-am chinuit jumate de zi sa vorbesc cu Ibidem, cu tom si jerry, cu Snow.HD si cu fiecare om din conducerea mea plus dezbatere publica pe forum doar sa va aducem pentru interne... fi serios :) Cum v-am luat din sate pana acum, le puteam lua si de acum inainte.

Mi-a parut insa rau de tine si chiar mi-ar fi placut sa facem echipa. De asta toata truda sa te aduc in Hugo. Nu sa fim mai speciali. Suntem deja speciali prin natura noastra si legaturile create. Dar nici tata nu vine mie sa-mi bage 15 oameni pe gat de la care nu am vazut nicio miscare.

Iar ce-ai avut tu cu Fastylio, dumele cu organizatul lu' peste si bagarea la interne erau caterinca. Daca era on in ziua aia ii salvam satele. Si dupa ce a plecat dezamagit din Hugo s-a intors pentru ca baiatul ala cu care crezi tu ca faci misto pe privat are mai multa ambitie intr-un sat decat ai tu in 9.
 

DeletedUser

Asa o fi , de aceea va fi intereanta socializarea pe Triburile :)) , dar cred ca m-am obisnui prea mult cu lumea 35 :D
 

DeletedUser

laso moarta ca te contrazici pe tine ..

Daca veneam la voi era perfect , daca nu am venit la voi nu mai e perfect , sate ati luat de la inactivi , ca un jucator de unde ati luat voi sate are experienta cat tot tribul vostru la un loc , dar se mai satura si lumea dupa atatia ani de joc ..
[12/11/2013 13.49.17] Doru(Dimifcs): dar dupa 5 ani de triburi parca nu prea mai imi vine ...

cum am mai zis , noi am intrat aici mai mult pentru socializare , sa mai stam impreuna pe jocul unde ne-am cunoscut si unde am pertrecut cativa ani ca , colegi .. multora nu le-au placut setarile dar tot au intrat .. nu am intrat sa cucerim lumea , nu ne-am dat trib "mare" ( ca altii ) am stat in chenaru nostru , nu ma facut diplomatii , am jucat cat am putut si cam atat ...

nu ne pare rau ca pierdem , am pierdut am si castigat .. e normal ..

altii s-au plictisit de joc .. daca voi sunteti la "inceput" de cariera aici .. foarte bine succes ..
 

DeletedUser

Crede-ma si pe 35 a tot ceva de genu pe forum extern :)))) dar pe joc mama mama :))
 

DeletedUser44200

Waterloo1815 nov 02,2013 20:12
Lumi noi, oameni vechi.

Salut :) Sunt destul de sigur ca nu iti mai aduci aminte de mine - Am jucat pe L29 in tribul Anonymous o perioada. Daca nu ma insel, am fost si in Star Wars inainte de asta. Si dupa ce m-am lasat tu cu Hachik0 mi-ati luat satele... :))

Ce ai mai facut maestre?

dimifcs nov 04,2013 21:36
salut,imi aduc aminte,pai am castigat lumea,in curand se inchide

Waterloo1815 nov 04,2013 21:40
Bravo :) ma bucur ca iti mai aduci aminte ;)

De parca eu n-am jucat cu el pe 29... :) Ca trib suntem la inceput de cariera. Ca jucatori... se poate spune ca avem si noi cativa ani in spate.

Iar ca n-ati venit la noi nu-i problema... e deranjant doar ca ati ales sa continuati razboiul sub aripa MVPului...
 

DeletedUser

zimi si mie de cati ani joci ..sau pe ce lume ai inceput ?

si razboi nu a fost niciodata intre noi nu mai manca fursecuri ... am fost neutri ( MARO ). pe harta .
Si de ce e deranjant ?

am mai spus cand nu va convine voua , NU E BINE .
Cand va convine , E PERFECT !

am mai spus eu odata , gura lumii nu poate fi umpluta decat cu multa PU...ncte puncte ..


Si cu postu de mai sus ce rei sa-mi arati ? ca ai avut si tu onoarea sa schimbi 2 fraze cu Doru ?
 
Sus