Stirile lumii 36

  • Autor subiect DeletedUser44934
  • Data de început

DeletedUser44200

am mai spus eu odata , gura lumii nu poate fi umpluta decat cu multa PU...ncte puncte ..



Da... ai ajuns la o concluzie desteapta. Demna de tine...
Noapte buna Aline.

EDIT: La noi erati cu rosu... :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da... ai ajuns la o concluzie desteapta. Demna de tine...
Noapte buna Aline.

EDIT: La noi erati cu rosu... :)


degeaba macani pe-aici, alinushu e jucator bun , acuma stiu ca nu o sa recunosti , dar el nu a bagat 5000 pp-uri in 30 zile ca voi , eu sunt realist :) ti pup.
 

DeletedUser44200

Stiu si eu ca-i jucator bun... si de unde stii tu ca am eu bani de 5000 de pp? Si vorba lui Isahar? De unde ai aparut? De la Fisc? Imi citesti declaratiile de avere?
 

DeletedUser40238

hehe !! daca studiezi bine harta , afli de unde a iesit !!!
Man daca inca ti se pare ca ai "condus" acea conversatie ,ramane sa imi schimb GRAV opinia despre tine si sa ramai doar un player!
ai reusit sa imi cuceresti 2 sate(cu noroc dar face parte din joc) , sunt inca pe harta si voi ramane in coasta ta pana vei fi cucerit sau vei da stergere! am eu un talent al meu, poate unii din colegii tai ti-au povestit mici amanunte despre mine, ramane sa ti-l arat pe harta!
 

DeletedUser

nenea fastylio , cred ca nu stii cu cine vorbesti .. ai gresit emisiunea .. aia cu talente e la PROTV :)))

si cine sa-mi zica ce despre tine ? tanc'u ? ce ai facut tu pe L31 ? :)))

Si ca sa-ti spun contul meu inca rupe topu pe L31 , nu mai sunt eu pe el , dar inca e in top , si face legea . :)
 

DeletedUser

1. Nu la asta m-am referit .. ma refeream ca e mai vechi el pe jocul asta decat tine.
2. nu mi-am vazut inca lungul nasului , dar iti pot da tine sa vezi ceva lung ...
3. Vezi cum vorbesti ..
 

DeletedUser44200

Oke... eu recomand membrilor Hugo (inclusiv mie) sa nu mai folosim forumul pentru astfel de discutii... sunt interesante la primele doua, trei replici dar apoi isi pierd farmecul si ne facem de ras colectiv.

Haidam la niste discutii mai elegante :D Ce se intampla prin alte colturi de lume? Cum mai merge cu SKIN/ul oscandura?
 

DeletedUser

O fi mai vechi el [(s'a inscris acum 6-7-8 ani ,no me importa)sac] dar degeaba .nu prea l'am vazut in ultimii 3 ani pe joc .probabil ca manuta e trib de starteri si joaca din 5 in 5 lumi si se cred mari valori .:D
 

DeletedUser

chiar sunt jucatori foarte buni si niste oameni FOARTE OK . dar nu ia de unde sa stii daca nu ai jucat alaturi de ei . nici nu stii ce nume are @oscandura pe joc , logic ca nu l-ai vazut .... :|
 

DeletedUser

:)) nimic nou ..

app. prezinta te , ca vrea lumea sa te cunoasca :D =]]
 

DeletedUser44200

Pe granita K44 / K54 risca sa se intample o gramada de lucruri...

wwjf3p.png
 

DeletedUser

O stire cu adevarat interesanta: intemeietorul AUR a dat dizolvare trib!
Ne poate spune si noua vreo careva ce s-a intamplat?
 

DeletedUser44130

Bafta quzor, Ibidem, Hugo, Potop si United. Scapati de nobii din mvp :]]]

Din pacate majoritatea care au fost in immo si pe lumea 10, nu mai avem timp...

Daca si aur sunt impotriva lor, bafta si lor :]]
 

DeletedUser44130

Parte 1:
Triburi: IMMO, RTALS
Parte 2:
Triburi: Mvp s, MVP A, Mvp B

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,991
Tabăra 2: 20,913
Diferență: 5,078

chart



Go IMMO !!!


Getic multumim de incurajare, din pacate cei care am fost pe lumea 10 nu mai avem timp, majoritatea satelor luate de mvp au fost de la cei care intrau odata pe zi, noi am luat ce era mai important...din pacate, nu mai avem timpul de pe 10.

Multumim de incurajare, si sper si eu sa mai avem candva echipa de pe 10.

Bafta tuturor afara de mvp. :]]
 
Sus