Stirile lumii 36

  • Autor subiect DeletedUser44934
  • Data de început

quz0r

member
Scor reacție
144
Din mesajul tău , lumea ar înţelege că noi avem ceva cu MVP s. Greşit. Noi suntem prieteni cu toată lumea.. :D

Mulţumim de încurajări.. :)
 

DeletedUser44130

Pai na, de noobi toata lumea incearca sa scape :]]
Asta daca nu scapa ei unii de altii, cum s-a mai intamplat.

Lume lume, hai bagati la pariuri, 100 pp-uri ca in urmatoarele 24 de ore se mai schimba de 2 ori conducerea mvp :]]]]
 

DeletedUser44200

Uite xts1s, poate te mai incurajam si noi putin...

Varianta simpla (24 de ore):

Parte 1:
Triburi: Hugo
Parte 2:
Triburi: Mvp s

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,631
Tabăra 2: 0
Diferență: 25,631

chart


Pacat ca nu ne intalnim la mijloc cu IMMO. Dar asta-i jocul. Sper sa avem noi mai mult noroc.
 

DeletedUser44130

Noi aveam 4 razboaie, simultan. Si totusi faceam fata, ni se cucereau satele a celor inactivi, cuceream ce era activ, si altii cucereau satele mai mult goale, de acolos si statistica unui anume trib.

Am reusit sa dizolvam un trib cu cele 2 academii ( noobz ) care acum ii vad in mvp, si toate astea, singuri, si se lauda ca ei sunt mari jucatori. Nu am intrat 3 zile pe cont, si tot 2 sate am :]]

Abia acum am pe un sat lansati nobilii :]]] Dar na...Bafta multa si voua, daca rezist, o sa joc doar pe deff :]]]
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Noi aveam 4 razboaie, simultan. Si totusi faceam fata, ni se cucereau satele a celor inactivi, cuceream ce era activ, si altii cucereau satele mai mult goale, de acolos si statistica unui anume trib.

Am reusit sa dizolvam un trib cu cele 2 academii ( noobz ) care acum ii vad in mvp, si toate astea, singuri, si se lauda ca ei sunt mari jucatori. Nu am intrat 3 zile pe cont, si tot 2 sate am :]]

Abia acum am pe un sat lansati nobilii :]]] Dar na...Bafta multa si voua, daca rezist, o sa joc doar pe deff :]]]


Ce ma amuza nubii cand se dau mari pe forum..Te rogi de toate triburile sa-i scoata pe aia din Mvp s ca voi nu ati fost instare..
Si mai gandeste-te putin cine i-a scos pe aia din Noobz,ca poate iti amintesti..
Stai linistit ca o sa te scot si pe tine cum l-am scot pe iubitul tau alkar.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Noi nu suntem periculoşi, suntem oameni pacifişti. :D Nu vezi că înnobilăm numai intern?
 

DeletedUser44130

L-ai scos pe alkar ca s-a lasat, nu pe meritul tau :]]
Asa ca, nu te mai lauda...Nu v-am scos, normal, cand un trib are 10 academii :]]]

Ideea e simpla, voi erati in jur de 250 de jucatori cand s-a inceput lumea, noi...80 maxim, si....n-ati facut nimic. Asa ca nu-mi venii cu argumente ca l-ai luat pe alkar cand era activ, stii bine ca s-a incercat si v-a lasat fara nobili...asa ca nu mai te ratoi acum, ca n-ai de ce.
 

DeletedUser44130

Ma scoti...am fost 3-4 zile in care n-am intrat deloc...n-am avut timp. Cu toate astea, ca eram si mai putini, atacati de 3-4 triburi, tot eram egali cu voi, asa ca ia si mai invata.

Ti-am propus sa te invat sa dai nobilii la 100 mls, n-ai vrut :]]]

Peseu: Nu in tribul meu se certau oamenii ca n-ai drepturi, gen tu blacklord :]]
 

DeletedUser44130

[11/17/2013 8:42:34 AM] alkar: sorine tata
[11/17/2013 8:42:51 AM] alkar: vezi ca eu renunt
[11/17/2013 8:43:21 AM] alkar: plus ca la munca am fost promovat, marire de salariu considerabila si vreau sa ma tin serios de treaba

Go hard or go Home! (485|451) K44 4,109 alkar [IMMO] baD rullz [Mvp A] 2013-11-19 01:48:53
Go hard or go Home! (488|453) K44 3,839 alkar [IMMO] baD rullz [Mvp A] 2013-11-18 15:15:05

N-ai ce mai comenta. Ti-am adus si argumentul.

Mai stii cand se ruga mrwhiskers de alianta? Si cand impressionante a atacat cand eram aliati?
Ai uitat? Vezi ca la farmacia inimii catena se vinde o lecitina foarte buna :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Discutii din astea pot sa editez si eu cat e ziua de lunga..Q:Cate academii are Mvp s-ul?A: Doua,una infintata de curand!
 
Ultima editare:

baD rullz

member
Scor reacție
98
[11/17/2013 8:42:34 AM] alkar: sorine tata
[11/17/2013 8:42:51 AM] alkar: vezi ca eu renunt
[11/17/2013 8:43:21 AM] alkar: plus ca la munca am fost promovat, marire de salariu considerabila si vreau sa ma tin serios de treaba

Go hard or go Home! (485|451) K44 4,109 alkar [IMMO] baD rullz [Mvp A] 2013-11-19 01:48:53
Go hard or go Home! (488|453) K44 3,839 alkar [IMMO] baD rullz [Mvp A] 2013-11-18 15:15:05

N-ai ce mai comenta. Ti-am adus si argumentul.

Mai stii cand se ruga mrwhiskers de alianta? Si cand impressionante a atacat cand eram aliati?
Ai uitat? Vezi ca la farmacia inimii catena se vinde o lecitina foarte buna :D

Eu decat atat stiu !

nov 22
21:50 Tribul The IMMORTALS (dizolvat) a fost învins.
nov 22
21:50 Tribul The IMMORTALS (dizolvat) a fost învins.
 

DeletedUser44130

=]]]
Doar nu era sa tin tribul cand colegii s-au transferat la aliatii din united? Nu am avut timp, si a trebuit sa le asiguram un loc.

Dar nu ma complic cu tine, stii prea bine de pe speciala 2 cat de repede te-am scos, si stii ca in fata celor din IMMO de acolo n-ai sanse, si niciodata nu o sa ai.

Te las, ai o lume a ta in care te crezi zeu :D

Peseu: Mvp ne-a declarat razboi cand mai erau cativa in trib, se pune asa? :]]]
De ce nu ne-ati declarat cand eram activi, a da, nu aveati curaj :D


Titlu Primit
Tribul Most valuable Players a declarat război tribului The IMMORTALS! (nou) nov 21,2013 13:15


Eram sigur ca o sa spui asta, asa ca am pastrat acel raport, special pentru voi :D
 

DeletedUser44130

Hai, ca nu mai e nimic de spus, accepta ca nu s-a putut scoate immo asa cum era el, cu cativa membrii activi, si putini.
Asta e, nu o sa stau sa plang, cine joaca de cativa ani triburile, stie majoritatea jucatorilor din immo de pe 10, si la fel de bine stiu ca aici au ramas...5-6, care v-a pus pe jar tribul mare si academiile. Voi cucereati sate de 2.000 de puncte, noi de 5000...

Vorba romanului: Las-o balta, mai sunt si alte lumi
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Avand in vedere ca te lauzi decat cu ce ai facut pe o lume este clar ce fel de jucator esti. Inafara de L10 mai ai cu ce te lauda?
 

DeletedUser44130

Sa stii ca mai am. Insa nu vad unde m-am laudat :D

Am spus ceva de genul cine cunoaste acei jucatori, stie...

E grele romaneasca :D

Hai, serios, las-o balta.
 

DeletedUser44130

Daca nu esti in stare sa accepti adevarul, asta e, te cred, e normal, dupa ce 250 de jucatori "mari" s-au chinuit sa scoata jucatori "mici".

Apreciez jucatorii BUNI, care mai stiu sa isi pastreze demnitatea, SA NU MINTA si sa aiba putina onoare. Care stiu sa ramana oameni, nu altceva.

Ti-am adus probe la orice, tu nimic. In acest caz, consider discutia incheiata. In cazul tau nu mai ma chinuiam sa dau explicatii, deja deveniti...cum se spune in mvp!? "Jucatori buni".??

Cu bine rullz, oameni gasesti rar, jucatori, peste tot.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Daca stiam cine este ne distram noi de mult..Acum abia incepe distractia..Apucate sa ceri sprijin ca vin :)
Felicitari pentru recuperare!N-o sa se mai intample :))
 
Sus