STORM vs. =L.L=

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@Mater: micutza ratzusca inocenta... Te referi cumva ca eu sunt xThundeRx? :eek: Asta da descoperire... In fine ai luat numele meu "la misto" si eu am continuat in acelasi ritm... Poate nu te-ai prins asta e... Totusi ai grija ratzusco ca nu esti vultur, ai aripioare dar degeaba...

Mie mi-a placut...si n-am facut nici un secret din apropoul pe care-l bati tu. Ba dimpotriva, sunt chiar autoarea profilului :)
Nici n-am sustinut ca sunt vultur. Sunt doar o ratzusca nedreptatita de vicisitudinile sortii, si cu o briza calduta pe sub aripioare. zbrrr-zbrr-zbrrr eu ma distrez ;)
In legatura cu degetu ai grisit-o... Eu nu am nimic cu nimeni (dupa cum sti bine), poate doar cu ISV dar e prea mica (inca un pui de ratzusca) si nesemnificativa... Totusi ai nimerit-o cu x trebuie sa recunosc... x-ul reprezinta mania mea de mic copil, acum noul "nickname" se termina tot cu x...

X marks the spot! vezi ca de obicei X-ul inseamna tinta ;) Sa nu prinda vreo pusca furtunita voastra intr-un pahar cu apa ;)

pupici pe X! :) MACCHITZ!
 

DeletedUser7708

Mie mi-a placut...si n-am facut nici un secret din apropoul pe care-l bati tu. Ba dimpotriva, sunt chiar autoarea profilului :)
Nici n-am sustinut ca sunt vultur. Sunt doar o ratzusca nedreptatita de vicisitudinile sortii, si cu o briza calduta pe sub aripioare. zbrrr-zbrr-zbrrr eu ma distrez ;)


X marks the spot! vezi ca de obicei X-ul inseamna tinta ;) Sa nu prinda vreo pusca furtunita voastra intr-un pahar cu apa ;)

pupici pe X! :) MACCHITZ!

Hmm, pupici pe care x? pe ăsta? xXx
 

DeletedUser

@Mater: Fiecare intelege ce vrea... Adevarul din vorbele mele e la mine ! :) Oricum x mark the spot !? NOT or If You Say !

@Vasy: Si mai aiurea... Total trist ! :( Cum ziceam din noobs in L.L e chiar grava treaba ! :)

@DFA: Frate suntem colegi de trib dar nu te lua de x-uletzele ! :)
 

DeletedUser7708

Puteam pune orice altă literă acolo, dar mi s-a părut interesant x-ul :D

Şi iată că am reperat o raţă azi :D Mâine o ard :D
 

DeletedUser

Gelosule! Stiu eu ca vroiai sa vin la tine'n trib
15.gif
!

Peseu: Nu's tradatoare, domnule carlionti!! Bampirii astia!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar daca tin cu poneii le urez succes ratustelor [ISee sper ca nu ma faci gasca iar:)))]
Ceea ce nu a inteles multa lume e ca =L.L= este o incercarea de a ne aduce zambetul pe buze. Ca oricum stam incrancenati in fata calculatorului si uitam ca intram pe triburile ca sa ne destindem.
\\m//(-_-)\\m//
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

Cate un avertisment pentru: fragzor si ralf36.
 

DeletedUser

5 pagini de vorbarie :D dar s-a luat vre-un sat pana acum sau statistica e tot 0-0 ? :))
 

DeletedUser

Storm e pe k4 din cate stiu sau in zona aia

si LL e pe k71 k82

crezi ca poti sa iei sate ??
 

DeletedUser

Se transforma domnu' carlionti in liliac si fal fal pana in k71...82...fara numar!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Gina: Tu esti protejata de lege (din pacate), dar nu ca esti ratza ! :) Si oricum wrong... Ratzele sunt impuscate si mancate ! :) Acum incearca sa impusti sau sa mananci un fulger ! Daca reusesti call me !? :confused:

@scheis: Tu chiar nu-ti dai seama ca vorbesti fara logica? Doar daca te uitai la satele lu DFA (Care desigur au si k-ul unde sunt amplasate) iti dadeai seama ca doar el se intinde pe destule continente... si el nu inseamna tot tribul STORM ! :)
 

DeletedUser

@Gina: Tu esti protejata de lege (din pacate), dar nu ca esti ratza ! :) Si oricum wrong... Ratzele sunt impuscate si mancate ! :) Acum incearca sa impusti sau sa mananci un fulger ! Daca reusesti call me !? :confused:

Adlitelam'ul asta te omoala!!! Lelaxeaza'te!!

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adlitelam'ul asta te omoala!!! Lelaxeaza'te!!

Chiar trebuie să stâlceşti limba română în aşa hal?

uitaţi-vă ceva mai în urmă că a dat zeitate avertismente... chiar le-a dat degeaba?

anti-RR Campaign... zbura-v-ar penele!
@ mater, dacă x-ul e ţintă eşti bună de atacat;;) xyz >:)

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus