STORM vs. =L.L=

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Rock lasa-i in pace ! :) Ca nu vezi fac cu randu... Adineauri si-a lu ISV 2 warnuri... acum vrea si Gina ca ea e Mega-Tru ! :)
Iar cu Anti-RR Squad sunt membru fondator si ma mandresc ! :D
 

DeletedUser

Clar... era sa zic acum ceva dar imi luam direct ban nu warn :) Si nu merite pentru niste ratze sa-mi compromit acest cont pe forum ! :)
 

DeletedUser

Clar... era sa zic acum ceva dar imi luam direct ban nu warn :) Si nu merite pentru niste ratze sa-mi compromit acest cont pe forum ! :)

8.gif
Rebelu' lu mama!!!
 

DeletedUser7708

Iată că simbolul raţelor, ISeeVoices a trădat tribul :eek:

ISeeVoices
Puncte: 211.778
Rang: 2081
Inamici învinşi: 2.420.415 (1224.)
Trib: Rebels

Din cauza noastră s-a speriat
Şi-a luat şi pufu' şi a plecat.

Cine spunea că războiul psihologic nu are efecte? :D
 

DeletedUser

Gina stiu ca mai iubesti dar mai usor ! :) Acum nu te pune bine sa intri in Storm ! :) Iar ISV e ceva de genu: "I'm noob!? o_O"... Raspuns corect !????
 

DeletedUser

Clar... era sa zic acum ceva dar imi luam direct ban nu warn :) Si nu merite pentru niste ratze sa-mi compromit acest cont pe forum ! :)
Analiza textului:
din punct de vedere al formei:
in primul rand se spune merita nu merite....in al doilea rand...nu stiu despre limbajut de chat cu tz sa fie mai bine privit ca poceala a limbii romane.

din punct de vede al continutului compromit acest cont pe forum cred ca spune deja ca exista mai multe conturi cu acelais propietar...

concluzie: mai are omul pitici...dar si albastri si cu x?:rolleyes:

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

Iată că simbolul raţelor, ISeeVoices a trădat tribul :eek:

ISeeVoices
Puncte: 211.778
Rang: 2081
Inamici învinşi: 2.420.415 (1224.)
Trib: Rebels

Din cauza noastră s-a speriat
Şi-a luat şi pufu' şi a plecat.

Cine spunea că războiul psihologic nu are efecte? :D

corect.Razboiul psihologic are efecte.Momentan doar pt tine,iti afecteaza rationamentul,pentru ca altfel nu ai fi aparut cu postarea citata mai sus.

Te-ai gandit macar o secunda la motivul pt care a plecat isv din trib sau daca era doar o tactica sau orice alt motiv decat cel prezentat de tine?

Nu iti limita gandirea doar la lucruri negative.Stiu ca poti si mai bine.

(daca cumva am jignit,imi cer scuze,deoarece nu acesta e scopul meu pe forum)
 

DeletedUser

Pana la urma, dilema existentiala a acestei ratuste este urmatoarea: Pentru ce acest topic? Unde vedeti voi un razboi STORM vs =L.L=?

Din ce vad pe harta..., in afara de un amarat de satuc in apropierea STORM, tribul mortii de sus n-are absolut nici o legatura cu LL.

Pana la urma, dfa, pentru ce ai deschis topicul asta? Ti-au murit laudatorii si iti faci reclama pe spinarea latustelor?

Poate va inchide un moderator topicul asta pentru irelevanta.
 

DeletedUser7708

Am deschis să prezint un conflict al lumii 7. Te deranjează? Puţin ne pasă. Nu mai citi, nu vom simţi lipsa. În următoarele 3 zile probabil vor exista sate cucerite în acest război, fiţi pe fază.
 

DeletedUser

fie ca cea mai buna ratusca , sau cea mai buna furtuna sa castige . imi iau niste popcorn si sa vedem primele rezultate :)
 

DeletedUser

Am deschis să prezint un conflict al lumii 7. Te deranjează? Puţin ne pasă. Nu mai citi, nu vom simţi lipsa. În următoarele 3 zile probabil vor exista sate cucerite în acest război, fiţi pe fază.

ati gasit si voi un sat de la LL de 500 pct sau cva de genu care e izolat pe k12 si aku te lauzi ca luati sat de la LL
 

DeletedUser

dar voi nu intelegeti "sensul acestui razboi" . aici nu conteaza cate sate se cuceresc, sau cum se cuceresc . nu se doreste asta... nu v-ati saturat sa vedeti ca tribul x a luat 1000 de sate de la tribul y si se cearta tot timpul?
 

DeletedUser

Un om, un ideal: paturile sa fie locatia tuturor !!!

Desigur, toţi ştim să ne facem trib cu care să ieşim pe forumul extern şi să ne facem de râs. Şi desigur, doar anumite persoane s-ar fi putut gândi la un asemenea proiect.

Mi-am dat seama... Esti suparat ca nu te-ai gandit si tu la asta.




Tot mai multe triburi mici caută la fel ca Monica pe Irinel, un punct de plecare să ajungă sus. Pe spinarea altora, sau în cazul nostru, a propagandei de prost-gust nemaiîntâlnită de ceva vreme nici pe la ţară, unde chiar şi regionalismele sună mai frumos decât un limbaj descentrat, pentru care ar trebui să se dea warn la fiecare postare.


Suntem atat de rai... Mi-am dat seama de ce eroare au facut latzustele si o sa incerc sa le convin sa renunte la haine, sa se imbrace in saci si sa isi puna cenusa in cap ca sa fim iertati de pacatele noastre atat de crunte impotriva umanitatii




Prin urmare şi ca urmare a recentelor apariţii a aşa-ziselor topice de războaie ale Raţelor Vinete(ce îşi spun, iertată-mi fie româna de baltă "lăţuştele loz") şi a nesancţionării pentru offtopic şi lipsă de legătură cu ceea ce se întâmplă pe hartă(pentru asta era forumul ăsta nu? discuţii de pe hartă), mă văd nevoit să declar război acestor specimene.

Yupiiii...un nou razboi..mi-e frica, mi-e frica sa dorm singurel... daca vine ursul ce-l rau si imi ia satele????





Războiul pe hartă nu a început oficial, însă hărţile spun că avem de-a face cu o viitoare luptă în nord-vestul şi în centrul hărţiii.

Evoluţia triburilor a început cam în acelaşi timp, însă lipsa de organizare a Raţelor face diferenţa(cum mergeţi voi la atac, în stol?=)) ). Furtuna se va abate asupra hărţii şi va aduce multă gripă aviară pentru raţe.

STOP triburilor făcute la mişto.
STOP limbii române pocite de raţe piţipoance.
STOP =L.L=



Vom reveni cu ştiri asupra efectelor gripei aviare. S-a dat decret de arderea tuturor păsărilor pe harta L7.
Din cate inteleg tribul tau , tu sunteti gripa aviara...ce "model" aveti si voi...Generatia asta care sta in pat...

batman batman....

Astept infruntarea cu tribul tau cu nespusa nerabdare... e o onoare ptr mine sa lupt contra unei legende vii a .ro-ului...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus