STORM vs. =L.L=

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

70.gif
Sa va vad! N'ai tupeu, domnule carlionti!

Ladies first, --- after.

@nihilius: Sunt Death From Above, nu legendă vie. Cel mult jucător longeviv şi atât.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ladies first, bit+++ after.

@nihilius: Sunt Death From Above, nu legendă vie. Cel mult jucător longeviv şi atât.

Ai grija cu limbajul , ca daca tot faci atat caz ca moderatorii nu intervin ar fi bine sa fii un exemplu si tu...

Esti batman, superman si carmi..3 intr-unul...


"Copii in ziua de azi... iau totul prea in serios.." Citat dintr-o prietena ;)


PS: Multumim ptr publicitate, orice fel de publicitate, chiar si una negativa e buna...:rolleyes:
 

DeletedUser

batman batman....

Astept infruntarea cu tribul tau cu nespusa nerabdare... e o onoare ptr mine sa lupt contra unei legende vii a .ro-ului...

Tin sa te corectez, draga ratoi: e vorba de o fosila vie (vezi unul din posturile anterioare). Acum 5 ani, pe cand carmi traducea prin versiunea beta, intre 2 randuri de tradus, hop! un atac de la dfa...

ce ti-e si cu moartea asta de sus. N-a avut loc pe lacul lebedelor..pardon ratustelor si acum se simte indatorat sa declare "razboi". uhuuu, ce frica mi-e.

app, dfa, daca=mi trimiti niste atacuri de acolo din nord-vest de la tine, dupa cele 300 de ore pe care le faci pana la mine, iti promit ca fentez. Nu de alta, dar sa se plictiseasca trupele pe drumul de intoarcere.
 

DeletedUser

pai mai dfa1..tocmai tu faci spam? sa fim seriosi?
deschizi tema si declari razboi ratustelor, ca fac spam si tocmai tu?
exemplu ca scrii cu diacritice? da numai atat?
on-topic si eu: tin cu ratustele
 

DeletedUser7708

pai mai dfa1..tocmai tu faci spam? sa fim seriosi?
deschizi tema si declari razboi ratustelor, ca fac spam si tocmai tu?
exemplu ca scrii cu diacritice? da numai atat?
on-topic si eu: tin cu ratustele

Nu ţii cu cine trebuie :D De fapt de ce mă miră, şi poneii din capul tău sunt roz. Cu alte cuvinte, eşti dusă pe conductă.
 

DeletedUser

Ok....asadar si prin urmare, pentru ca e vorba de =L.L=, din motive momentan necunoscute, le declar personal razboi.

De ce, ma mai gandesc. Colegul meu de trib va ramane neutru in acest conflict mondial ;)

Ah, stiu! ati avut nesimtirea sa puneti la dusmani tribul caruia ii suntem academie! Asa ca, razbel sa fie si cea mai mare rata sa ajunga in cuptor!

P.S. Mi-am gasit ocupatie pe ro7 :D
 

DeletedUser

au, BlooM, ce-ai facut? :(

Regret sa imi anunt oficial demisia din LL. A fost amuzant, roz, plin de spam si de glume, multumesc pentru timpul petrecut acolo si rasetele alaturi de colegi.

Chitz-mac!
dixit.
 

DeletedUser

Cand s-or schimba setarile lumii si va circula nobilul cat pe clasica.
 

DeletedUser

dupa cum scria si pe profilul unui trib, stiu ei care "Plotestam pe aceasta cale contla celol fala simtul umolului!" , au dreptate, unii i-au prea in serios jocul asta, din pacate, in tot timpul asta in care am jucat triburile mi-a ramas ceva in minte de la o persoana (Karautopia).
Va rog sa aveti rabdare sa cititi!
"Jucand un joc ciudat, in care vezi perindandu-se oameni decenti, deosebiti, ori pusti plini de frustrarile exploziei acneice, jucandu-l intr-o retorica ciudata si imposibil de argumentat logic, ajungi sa vezi ca nu mai exista cuvinte ori ganduri de impartasit, ci doar mici victorii intr-un joc penibil, ce dau mari senzatii intr-o viata reala patetica. E bine ca micii isi dezvolta simtul animalic, tendinta justificata de-a se apropia de pozitia alpha. E rau ca nu invata despre verticalitate, pedanta ori eleganta de-a fi nobil. Nu intotdeauna istetimea ori calitatile de strateg implica si maretie, cu asta te nasti ( sau nu). Pacat ca nu se invata..."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

dfa1 si cu ce iti ajuta daca declari deja razboi?:confused:

te face sa te simti bine?:rolleyes:
 

DeletedUser

Va rog sa reveniti la tema topicului si anume razboiul dintre STORM si =L.L=. Discutiile despre lumea 10 le veti putea purta in sectiunea P&P specifica atunci cand va fi disponibila.
In caz contrar ma vad nevoit sa trec la aplicarea sanctiunilor pe care le consider necesare.
Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus