Styx versus k 45

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a fost deschisa o tema de catre still boys, cu privire la tribul de admini Styx. vad ca a fost imediat stearsa. de ce?

il sustin pe still boys. nu e normal ce se intampla. degeaba vine un neica pe aici si zice ca Styx nu sunt admini sau ca nu sunt 57 de admini pe L 26. tribul Styx a fost format din admini, au cucerit ce au putut, au crescut tribul ca fat frumos, cat ar fi crescut altii in 3 luni, ca apoi sa intre si fugarii si lasii din alte triburi, cum ar fi Eta Carinae sau mij76. sunt multe avantaje pe care le au playerii admini in dauna playerilor normali - cont premium, relatii la adminii lumii respective, faptul ca stau mai mereu pe joc (in timp ce noi mai avem serviciu, scoala. etc) citirea forumului. poate ne explicati si noua cum jucatorul din Stzx NMircea stia tot ce discutam noi pe forum. am si mesajele pastrate.
pe toate lumile unde am jucat si au fost triburi de admini a fost stricat echilibrul. una e sa intre 2-3 rataciti in nord est, altii prin sud vest, sa se distreze si ei si alta e sa faca trib de admini.

cer in mod oficial lui carmi deschiderea unul sondaj pe l 26. asa este normal si asa scrie la regulamentul jocului: regulile pe un server pot fi modificate de playerii acelui server daca voteaza nu stiu cati la suta. pur si simplu noi nu avem nicio sansa, noi k 45 si avem si noi playeri destul de buni, cu experienta de ani.
propun sa se faca servere speciale de admini si sa se lupte acolo cat vor, adminii romani cu cei din germania, cu cei din anglia etc. dar sa ne lase pe noi in pace, sa nu isi bata joc 10 insi de munca a zeci de playeri din K 45, lumea 26.

rog administratorii acestui joc sa inteleaga ca e un dezechilibru major si ca nu putem juca asltfel. daca vor disparea cei 5-10 admini din Styx lupta se va echilibra si vom continua. altminteri spun raspicat ca vom sterge conturile si eu personal voi renunta la acest joc. chiar nu am ches sa pierd timp si bani pt nimic, pt a nu avea macar o sansa in lupta. altminteri de la 300 de mii cati playeri erau acum 2 ani, s-a ajuns la 60 de mii si o sa se ajunga la 20 de mii in 2012.

deci rog pe carmi sa deschida tema de vot pe L 26: sunteti de acord ca adminii sa joace pe serverele normale? DA, NU. multumesc.
 

DeletedUser40739

Sunteti aiuriti si v-o spun fara nici un fel de jena.
Chiar daca unii au rol in administrarea jocului asta nu inseamna ca ei sunt favorizati.

Vino cu dovezi clare !!!!
 

DeletedUser

ce dovada mai vrei cand iti arat acest raport?

[report_display]http://ro26.triburile.ro/public_report/cd5679ec1b4a63eedb41016e3a772204[/report_display]

http://ro26.triburile.ro/public_report/cd5679ec1b4a63eedb41016e3a772204

crezi ca Knight sau Bru Ta sau NWO au vreo sansa? fii serios. o sa iti caut si discutiile cu NMircea sa vezi cum ne citea forumul. apoi contesti ca adminii au cont premium cat au pofta? sau macar suficient de mult cat sa isi injumatateasca clkadirile si sa se umfle ca gogoasa? eu trebuie sa platesc zeci de RON pt asta. urmaresc tribul Styx de cand au fost 10 playeri. zi de zi. pana sa inceapa sa iasa nobilii au crescut de 3 ori mai repede ca noi, in 2-3 sapramani ne intrecusera desi au intrat la 2 zile dupa noi.

si chiar daca e sa o luam si altfel: sunt buni nene, f f buni, administreaza jocul, il stiu la perfectie, sunt f mult timp on line. exact de asta cer si eu sa nu mai joace cu noi playerii normali. cer asta frumos, democratic, in mod civilizat. la vot.

asa ca te rog eu pe tine daca esti admin pe l 26 deschide tema de vot. daca nu sa o deschida carmi. noi nu putem juca astfel. clar?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Din păcate paranoia funcționează maxim. Poate ai și trădători în trib de aia știa de mesaje.Refuz însă să cred că adminii au vreo legătură!
Orice afirmație nesusținută de dovezi este acuzație fără fond și atrage dupa sine sancțiuni, așa că gândește-te mai bine ce scrii înainte să scrii!

ce dovada mai vrei cand iti arat acest raport?

[report_display]http://ro26.triburile.ro/public_report/cd5679ec1b4a63eedb41016e3a772204[/report_display]

http://ro26.triburile.ro/public_report/cd5679ec1b4a63eedb41016e3a772204

crezi ca Knight sau Bru Ta sau NWO au vreo sansa? fii serios. o sa iti caut si discutiile cu NMircea sa vezi cum ne citea forumul. apoi contesti ca adminii au cont premium cat au pofta? sau macar suficient de mult cat sa isi injumatateasca clkadirile si sa se umfle ca gogoasa? eu trebuie sa platesc zeci de RON pt asta. urmaresc tribul Styx de cand au fost 10 playeri. zi de zi. pana sa inceapa sa iasa nobilii au crescut de 3 ori mai repede ca noi, in 2-3 sapramani ne intrecusera desi au intrat la 2 zile dupa noi.

si chiar daca e sa o luam si altfel: sunt buni nene, f f buni, administreaza jocul, il stiu la perfectie, sunt f mult timp on line. exact de asta cer si eu sa nu mai joace cu noi playerii normali. cer asta frumos, democratic, in mod civilizat. la vot.

asa ca te rog eu pe tine daca esti admin pe l 26 deschide tema de vot. daca nu sa o deschida carmi. noi nu putem juca astfel. clar?


De ce să fie discriminați? Pentru că joacă mai bine? poate că unii au mai mult timp la dispozitie ...așa și? ce îi diferențiază de restul? ce dacă nu erau admini nu aveau timp...?
 
Ultima editare:

DeletedUser

ok, sunt paranoic. de acord cu tine. dar daca esti admin deschide tema de vot. daca nu vaya con dios (mergi cu Dumnezeu) si uita-ma. daca nu ai treaba cu tema in sine vezi-ti de ale tale. promit sa nu te deranjez.
 

Magie Noire

member
Scor reacție
3
degeaba vine un neica pe aici si zice ca Styx nu sunt admini sau ca nu sunt 57 de admini pe L 26

Am rugamintea la tine sa numeri cati admini sunt pe serverul .ro :

http://www.triburile.ro/team.php

ca apoi sa intre si fugarii si lasii din alte triburi, cum ar fi Eta Carinae
Eta joaca cu mine pe L13, cu alt nick, deci acuzatiile tale sunt GRATUITE !

Este interesant faptul ca nu vezi decat adminii din Styx. Mai sunt triburi unde joaca admini, nu este singurul!
 

DeletedUser

alex02dsa, nu ei sunt discriminati ci noi. pe orice joc on line administratorii nu au voie sa joace. asa era si la mzmanager. asa e si la concursuri, rudele pana la gradul 4 nu au voie sa participe. daca nu intelegi de ce mai trebuie sa capeti experienta de viata.
 

DeletedUser40739


Afla ca nu ne jucam baba oarba si nu ramanem indiferenti la cererile colegilor de sprijin ;) !
si chiar daca e sa o luam si altfel: sunt buni nene, f f buni, administreaza jocul, il stiu la perfectie, sunt f mult timp on line. exact de asta cer si eu sa nu mai joace cu noi playerii normali. cer asta frumos, democratic, in mod civilizat. la vot.
Asta nu e un criteriu dupa care sa inlaturi un jucator sau mai multi. Aici esti penibil.
N-ai timp, nu mai juca tata, fiecare face ce vrea cu timpul lui si daca unii aloca 20/24 pe joc e strict treaba lor. :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
alex02dsa, nu ei sunt discriminati ci noi. pe orice joc on line administratorii nu au voie sa joace. asa era si la mzmanager. asa e si la concursuri, rudele pana la gradul 4 nu au voie sa participe. daca nu intelegi de ce mai trebuie sa capeti experienta de viata.

Pe bune? poate nu ți-ai dat seama dar nu sunt admini pe lumea respectivă ci pe altele așa că nu au alte avantaje decât cele ale unui jucător normal :)
Te rog să aduci dovezi concrete sau altfel te așteaptă....
 

DeletedUser

Am rugamintea la tine sa numeri cati admini sunt pe serverul .ro :

http://www.triburile.ro/team.php


Eta joaca cu mine pe L13, cu alt nick, deci acuzatiile tale sunt GRATUITE !

Este interesant faptul ca nu vezi decat adminii din Styx. Mai sunt triburi unde joaca admini, nu este singurul!

nu am zis ca eta e admin, am zis ca ea e doar lasa si fugara. daca avea demintate juca in tribul ZERO, trib in care a crescut si din care a luat sate. trib la adapostul caruia a ajuns sa fie recrutata de Styx. citeste cu atentie daca te bagi in seama. mie putin imi pasa de Eta, adia astept sa ne batem cu ea dupa ce dispare Soul Collector cu adminii lui. adica sa vedem atunci cat stie jocul de bine.

Pe bune? poate nu ți-ai dat seama dar nu sunt admini pe lumea respectivă ci pe altele așa că nu au alte avantaje decât cele ale unui jucător normal :)
Te rog să aduci dovezi concrete sau altfel te așteaptă....
cum pot eu dovedi ca au cont premium? imi lasa mie siter? hai fii serioasa, te rog eu. daca nu fa misto pe altundeva. ce ma asteapta? banarea, mare lucru. apoi inchiderea contului, mare lucru. si asa e bataie de joc si pierd timpul si banii aiurea.

o sa ramai sa joci numai tu :))

Afla ca nu ne jucam baba oarba si nu ramanem indiferenti la cererile colegilor de sprijin ;) !

Asta nu e un criteriu dupa care sa inlaturi un jucator sau mai multi. Aici esti penibil.
N-ai timp, nu mai juca tata, fiecare face ce vrea cu timpul lui si daca unii aloca 20/24 pe joc e strict treaba lor. :)
hai te rog eu fa-ti serverul Admini. ai cuvantul meu ca nu te deranjez acolo. acolo o sa ataci si tu sate cu 10 sate de sprijin in ele, sa vedem cum le cuceresti.
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Deci până la urmă faptul care te deranjează și singurul tău argument e faptul că au premium!
Credeam că ai argumente ceva mai pertinente
 

DeletedUser40739

Pe deasupra esti vrajitor. Spune-mi si mie ce fac peste 10 ani cu viata mea te rog !
 

DeletedUser

inainte de a-l bana pe emil, emil, te rog arata-mi 3 rapoarte in care tu ataci cu nobil la un interval de timp foarte apropiat si satul ala e gol... si eu te cred. sincer.
 

DeletedUser

Deci până la urmă faptul care te deranjează și singurul tău argument e faptul că au premium!
Credeam că ai argumente ceva mai pertinente
premium, relatii, timp. si mai ales ca sunt f f f buni. nu ma pot lupta cu unii f buni, eu paranoic, habarnnist si invidios. tema de vot te rog, daca esti admin. oricum am deschis tichet si la carmi si daca nu mergem si in Germania. vreau sa joc fara adnmini. vreau vot democratic cum scrie la regulament. ce nu e clar in asta?
 

Magie Noire

member
Scor reacție
3
adia astept sa ne batem cu ea dupa ce dispare Soul Collector cu adminii lui. adica sa vedem atunci cat stie jocul de bine.

Soul Collector nu e admin si NU va dispare prea curand :D

crezi ca Knight sau Bru Ta sau NWO au vreo sansa?

Tribul are 323 sate din care cel putin 200 sunt sate de aparare! Ce ti se pare anormal ca s-a sprijinit un sat cu 30k, adica mai putin de 8 ferme? Este un joc de echipa, in primul rand !
 

DeletedUser

eu am zis. ori tu emil imi arati mie ca ai atacat satul ala cu putin timp in urma cu nobil (de unde e aproape imposibil sa vin 10 sprijiniri intr-o fractiune de secunda la ultimul nobil), ori tu esti de-a dreptul idiot ca ataci cu asa ceva.
yuhuuu...sunt admin...sunt admin :D

si eu cu taipei de cand suntem?.. si nu ne laudam asa des.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus