Styx versus k 45

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32745

Emile, in cazul in care nu stiai, o sa-ti raspund cu un citat aproximativ din ce mi-a spus un admin: " Eu pe jocul asta fac ce vreau, cand vreau, ca doar cine o sa ma sanctioneze? Colegul sau colega, care si ei fac acelasi lucru?:)))"
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
premium, relatii, timp. si mai ales ca sunt f f f buni. nu ma pot lupta cu unii f buni, eu paranoic, habarnnist si invidios. tema de vot te rog, daca esti admin. oricum am deschis tichet si la carmi si daca nu mergem si in Germania. vreau sa joc fara adnmini. vreau vot democratic cum scrie la regulament. ce nu e clar in asta?

Eu zic să scoți în afara regulamentului și primele 10 triburi din clasament pe motiv că sunt prea bune!:eek:
 

DeletedUser

inainte de a-l bana pe emil, emil, te rog arata-mi 3 rapoarte in care tu ataci cu nobil la un interval de timp foarte apropiat si satul ala e gol... si eu te cred. sincer.
de ce crezi ca as tine astfel de rapoarte ca poate candva unul ca tine vine si imi cere acele rapoarte? eu nu folosesc scripturi sau adonuri de piata. joc normal, civilizat, aranjez ferestrele si dau. astfel sunt 1-2 secunde intre atacuri si un player bun poate baga sprijin. ceea ce se permimte acum, cu scripturile din Opera e bataie de joc. ia toata frumusetea acestui joc. am deschis si tichete pt rezolvarea acestei probleme. se spunea clar acum 2 ani ca folosirea scripturilor de piata e interzisa. ce altceva este 2 Enter, 2 Enter, 2 Enter si mai ales ce declari tu acolo la short cut? un script de piata.

P.S. pt curiozitatea ta am configurat si eu Opera de pe forummul unde m-a trimis adminul si am si exersat, merge. dar e bataie de joc, poate deasta s-a redus numarul de playeri de 5 ori.

cat despre banat, baneaza-ma de acum. jucati voi adminii, mie si la prietenii mei nu imi mai trebuie.
 

DeletedUser

de ce crezi ca as tine astfel de rapoarte ca poate candva unul ca tine vine si imi cere acele rapoarte? eu nu folosesc scripturi sau adonuri de piata. joc normal, civilizat, aranjez ferestrele si dau. astfel sunt 1-2 secunde intre atacuri si un player bun poate baga sprijin. ceea ce se permimte acum, cu scripturile din Opera e bataie de joc. ia toata frumusetea acestui joc. am deschis si tichete pt rezolvarea acestei probleme. se spunea clar acum 2 ani ca folosirea scripturilor de piata e interzisa. ce altceva este 2 Enter, 2 Enter, 2 Enter si mai ales ce declari tu acolo la short cut? un script de piata.

P.S. pt curiozitatea ta am configurat si eu Opera de pe forummul unde m-a trimis adminul si am si exersat, merge. dar e bataie de joc, poate deasta s-a redus numarul de playeri de 5 ori.

cat despre banat, baneaza-ma de acum. jucati voi adminii, mie si la prietenii mei nu imi mai trebuie.
1. eu sunt jucator, si iti dau premisa de nevinovatie. un jucatorbun poate baga sprijin inre 1-2 secunde dar 10 in exact acele secunde te-ar face mai credibil pe tine.
2. nici eu nu folosesc scipturi, dar nu ma laud cu asta. fiecare joaca cum ii place.
edit:ce shortcup?:O
 

DeletedUser18865

Stiu ca unora l-i (sper ca am scris bine) se poate parea o discutie elevata si de bun gust, in schimb eu sincer cred ca nu va avea nici un rezultat (nici in sensul pozitiv, nici in cel negativ).
Odata jucau si adminii pe lumile unde adminau (Ce Dumnezeu, erau 2 lumi) si tot felul de jucatori s-au revoltat.Parca carmi a restructurat echipa si a interzis adminatul pe lumile unde administratorii joaca.
Un timp a fost bine, dar se pare ca se adevereste proverbul: "Ce nu te omoara, va mai incerca odata".
Repet, aceasta nu este o discutie constructiva.
 

DeletedUser

eu am zis. ori tu emil imi arati mie ca ai atacat satul ala cu putin timp in urma cu nobil (de unde e aproape imposibil sa vin 10 sprijiniri intr-o fractiune de secunda la ultimul nobil), ori tu esti de-a dreptul idiot ca ataci cu asa ceva.

ala a fost fake, un fake destept cu nobil. e mai greu sa inteleaga un n00b ca tine. satul l-au atacat altii. si pe mine m-a interesat sa il spionez, sa vad ce pot adminii. si am vazut. de altfel nu au bagat spioni in sat tocmai ca sa rada de noi.

rog un administrator de forum sa il sanctioneze pe acest individ care m-a facut idiot - vladseria.
 

DeletedUser

emile emile, unul incerca sa te inteleaga si tu pe ala sari :) in fine, daca tie iti convine sa dai fake-uri cu nobil in stadiul asta al jocului e problema ta. ai o problema de atitudine, asta e clar. toti sunt rai, numai tu esti sfant. rog adminii sa ma sanctioneze daca, condiera ca merit
 

DeletedUser

Eu zic să scoți în afara regulamentului și primele 10 triburi din clasament pe motiv că sunt prea bune!:eek:
era o ironie, chiar ieftina si usor de inteles. pacat ca ai ratat ocazia. cand eu luptam de pe 20 de mii de sate in Knight, pe l clasica, probabil multi admini cresteau sate de barbari.
 

DeletedUser40739

era o ironie, chiar ieftina si usor de inteles. pacat ca ai ratat ocazia. cand eu luptam de pe 20 de mii de sate in Knight, pe l clasica, probabil multi admini cresteau sate de barbari.

Bine Valjane ! chiar imi era dor de tine :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
O discuție fără sens care nu duce nicăieri și din păcate tu, emil32 nu ai reușit să aduci vreo dovadă.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus