Subforum-uri

  • Autor subiect DeletedUser30910
  • Data de început

DeletedUser30910

Cred ca ar fi benefic in joc daca s-ar putea face si subforum-uri, nu stiu daca se poate realiza dar incerc
Aici vor fi adaugati doar cativa membri, sa zicem o grupa, cu posibilitatea de a adauga/elimina in orice moment, doar conducerea poate face asta, ca si cum ar da un "drept", ar fi mai usor sa se rezerve aici satele atacate de grupa respectiva, decat sa intrebi pe fiecare membru in parte ce sate poate ataca, pe skype, sau prim PM joc, si multe altele care includ actiuni ale unor jucatori

Sa se poata face mai multe subforum-uri, nu unul sau 2.

Toata lumea (sau majoritatea) nu mai face planuri pe forumul tribului din cauza spionilor, jocul a evoluat, multe lumi jucate, e imposibil sa nu se intample ca pe o lume sa fii coleg, pe alta dusman...de aici si scurgerea de informatii

Se va lucra mult mai usor cand doresti sa organizezi atacuri/sprijinuri.

Evident ca nu se elimina in procent de 100% "spionajul", dar acesta nu este eliminat nici daca planifici pe conferinte skype sau prin mesaje in joc.


Astept pareri, sper sa se realizeze asta.
 

DeletedUser

Aici vor fi adaugati doar cativa membri, sa zicem o grupa, cu posibilitatea de a adauga/elimina in orice moment, doar conducerea poate face asta, ca si cum ar da un "drept",

pentru asta exista dreptul de forum ascuns sau membru de incredere ( cel cu drept de membru de incredere nu poate vedea forumul daca imi amintesc bine ).


contra
 

DeletedUser30910

sunt 8 grupe intr-un trib, cum imparti forumul pentru fiecare grupa in parte?
nu am zis forum pentru conducere sau pentru membri de incredere, ci pentru fiecare grupa in parte, separat, cate o rubrica, sa nu vada tot tribul ce planuieste o grupa, sa nu aiba multe batai de cap cel ce organizeaza.


citeste bine ce am zis, nu stiu daca termenul folosit (subforum) este corect, insa sper ca s-a inteles ce am vrut sa zic
 

DeletedUser8140

contra, sunt alternative si solutii chiar, si nu in ultimul rand, skype
 
Sus