Subiectul zilei, pareri despre..

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Frigul din ultima perioada a afectat si forumul se pare, asa ca tre sa punem osu la treaba :rolleyes:, mai "aruncam" si noi niste vorbe pe aici sa ne incalzim.

Subiectul zilei conteaza mai putin, atat timp cat ne putem da cu parerea.

Primul subiect:

Tezeus.
Puncte: 1.755.286
Loc: 4
Inamici învinşi: 6.530.605 (12.)
Trib: Aka !


Jucatorul de pe locul unu la ODA, asteptam pareri in limita bunului simt.
 

DeletedUser44364

Pentru mine, stirea zilei este aceasta invitatie primita ieri, la ceas de seara:

Stimate Eisberg!

Prietenul tău Marin Iordan dorește să joace Triburile cu tine! Intră în batălie și ajută tribul să învingă acești dușmani pentru a crea un imperiu gigantic.

Marin Iordan ți-a trimis următorul mesaj personal:

sal vi pe lumea 40?

WTF?! :eek: Scuze, dar nu-mi vin in minte alte cuvinte. Adica, dupa ce timp de 6 saptamani m-a atacat la foc continuu (ba singur, ba impreuna cu colegul lui minutzu), in speranta ca va reusi sa ia vreun sat, si chiar a reusit la un moment dat, pentru…vreo ora, acum ma invita pe L40?
De ieri ma tot gandesc care ar putea fi motivele si am identificat mai multe variante:

1. Este masochist.
2. Nu invata din greseli, deci trebuie sa le repete.
3. Isi imagineaza ca va primi 3 zile CP gratis cand ajung la 500 de puncte – teapa!
4. Se gandeste ca, avand un avans de 2000 de puncte, va putea sa ma innobileze.
5. Crede ca daca a ajuns rang 1 in tribul lui pe L40, inseamna ca a invatat sa joace.
6. Si-a protejat atat de mult memoria, ca a ramas fara ea – apropo de un schimb de mesaje de care, probabil, nu-si mai aminteste.
7. E telepatic - a simtit ca ma gandeam la el aseara in timp ce-i stresam pe cei de la suport sa-mi restaureze un raport de atac de-al lui, tare amuzant. Raspunsul: Nu l-am salvat in formatul corect. Mare pacat. :(
8. Se pregateste pentru sesiunea din toamna a bacului alcatuind propozitii simple. :rolleyes:
9. Altele (mentionati)

Poate ma lamureste domnul Marin care este raspunsul corect. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus