~SUN~ vs Knight

DeletedUser

De cateva zile a inceput un nou razboi al ~SUN~ ... de data asta impotriva Knight . Acest razboi nu avantajeaza ~SUN~ , dar daca si-au dorit razboi , asta s-a intamplat ...
Si acestea sunt rezultatele ultimelor 48 de ore :
Side 1: ~SUN~

Side 2: Knight


Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 217
Diferență: 203

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 23
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,120,794
Tabăra 2: 1,105,123
Diferență: 2,015,671

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,340
Tabăra 2: 174,645
Diferență: 142,305

image.php
 

stou

member
Scor reacție
0
Nici nu trebuie sa le dati voi feresca Sfantul:D lasa ca va dau ei suficienta pentru toti :)))
 

DeletedUser

crips...sai sp lu printesa crioli..k ma las de joc...poate o intereseaza ceva sate de la mn... i le fac cadou...
 

DeletedUser

ma poti sa ii spui chiar u...

nu ma intereseaza...nici ce faci u nici ce face Crioli...si nu ma intereseaza de nimeni ....

faceti ce vreti....** vam zis ca postul asta la-ti facut degeaba....
noi nici macar nu am facut topic pe forum despre voi.....din 3-4 organizari pe Knight ...o sa fuga in stanga si in dreapta....
mare trib ce ati facut voi......jumate din NOBIL jumate din T.M aia..sau cum se numea........

si ati facut voi pe forum aici ...topic ca ati facut familia...."bate vantu..cade podu" si aproape nimeni...nu va luat inseama decat voi astia din trib intrati si ziceati "bravo ma ...a mai tare familie " ....nimeni nu va luat in considerare...vreti voi razboi...si voi aveti fata de razboi cu SUN ma ?
Va laudati voi...moama ce ii facem pastia...dar vad ca pana acum din zecile de razboaie nici macar o data ~EC~=SUN...nu sa destramat...sau sa piarda razboiul cu alt trib...asa ca usurel...stati pe burca ca e apa mica...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10256

este M.T.... nu T.M;)
Se vede ce respect ai tu pentru anumite triburi. Aveam o impresie mai buna despre tine... dar na oamenii se schimba imediat.
Aceasta statistica nu este deloc una relevanta... inca nu avem cine stie ce granita...

Iar noi nu ne laudam:D doar am postat o statistica ca oricare alta... nu vad care e problema:p
 

DeletedUser

este M.T.... nu T.M;)
Se vede ce respect ai tu pentru anumite triburi. Aveam o impresie mai buna despre tine... dar na oamenii se schimba imediat.
Aceasta statistica nu este deloc una relevanta... inca nu avem cine stie ce granita...

Iar noi nu ne laudam:D doar am postat o statistica ca oricare alta... nu vad care e problema:p

pai pot sa te intreb ce parere aveai tu despre mine....si de unde stii ca mam schimbat...poate asa am fost intotdeauna
 

DeletedUser

ai si tu puncte ca ti-a dat yosuntrau ...ca altfel...

ca altfel ce ?
mia dat 1 mil de pct....
dar vezi ca yosuntrau..mi lea dat mie..nu mam rugat sau iam cumparat contu ...
cum fac astia din UNITED...cumpara conturi intregi..

eu lam ajutat pe yosuntrau...decand a intrat in ~EC~ si dorinta lui a fost sa imi lase mie contu lui....

asa ca nu vad..ce e raw in 1 mil de pct care mi la dat...
daca cumparat conturi mai ziceam...asa ca gura mica....

u uitate pe satele tale..cand eram sitter la adaescu....aveai satele blindate cu intariri de la adaescu.....luptatorule....
si...gandestete ca am fost la granita cu PHX....cand a inceput razoiu EC vs PHX.....si atunci aveam 800.000 pct...si am facut mai multi jucatori .....vezi ca cele mai multe de la giulesteanu eu leam luat....mak3...lam facut singur..si apoi zicea ca se lasa....ft847...jumate de cont...cecene..mai mult de juma de cont...sunt multi pe lista uitate la mine...daca ai Premium....
asa ca gandeste ce vorbesti....cand atacam impreuna..cu castillo....masters..si altii..u plangeai la adaescu sa iti trimita sprijin nu ?
 

stou

member
Scor reacție
0
Crips in primul rand atacurile la persoana nu au ce cauta pe forumul general alea le faci impreuna cu sorinelhd pe PM in cadrul jocului !!
Cat despre statistica care e problema daca a fost postata ???Nu suporti statisticile negative ????
Aveti si voi destule !!!
Nu ati pierdut nici un razboi ???Va spun eu vreo doua dar ma abtin daca esti curios ia pe rand triburile din TOP 10 si ai sa fii uimit !!!
Tot respectul pentru ~SUN~ si pentru adversarii pe care ii avem acolo insa cand vad fumuri orice respect din partea mea catre oricine dispare !!!:mad:
 

DeletedUser

ULTIMELE 48 de ore ...
Side 1: ~SUN~

Side 2: Knight

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 465
Tabăra 2: 180
Diferență: 285

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 13
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,916,034
Tabăra 2: 754,896
Diferență: 3,161,138

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,865
Tabăra 2: 84,948
Diferență: 48,083

image.php
 

DeletedUser8950

crips draga nu cunosti unele lucruri asa ca taci acolo stiu mai multe decat ai tu ;)

Pana ne invingeti CIOCU' MIC SI JOG DE GLEZNE
 

stou

member
Scor reacție
0
sorinelhd si tu te poti abtine de la atacuri la persoana fumurile pentru orcine strica !!!
 
Sus