sunt atacat de Agramati :)) Top

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început

DeletedUser3919

se numeşte offtopic, nu spam

da, e mesaj electronic, dar nu are caracter publicitar... sau are?

Dupa cum am spus, spam-ul nu are intotdeauna caracter publicitar.
spam = mesaj electronic nesolicitat

Si nu neaparat offtopic... prin extensie, agramat inseamna si incult, ignorant.
Avand in vedere ca il stiu pe Sylvestru de pe alte forumuri de discutii, stiind cat si ce poate, invatata sa-i citesc si printre randuri, pot sa spun ca mesajele lui au fost cat de cat ontopic...
 

DeletedUser

Multumesc Megara dar crezi ca dandu-le indicii flacailor astora chiar vor intelege?

Crezi ca vor intelege ca eu aveam nevoie ca intrinsecu sa posteze definitia de dictionar a verbului a defula ca sa-mi pot exercita sarcasmul? Eu nu cred. Guvidelui de cate ori ii arunci nada de atatea ori va musca...
 

DeletedUser13069

Si aici ca peste tot in forumul asta ......
Care este mai destept...?
Ala eu ala eu...vorbiti despre joc nu despre desteptaciunile voastre....k...?
 

DeletedUser

este plina lumea de frustrati de genul tau silvestre. dupa ce ca tu ai inceput cu jignirile aiurea fara sa fii provocat, dupa ce ca tu ai inceput sa dai explicatii despre notiuni pe care nu le cunosti, dupa ce ca ti-ai luat-o in freza constant, tot tu esti cu gura mare. stii tu... capra raioasa. descarca-ti hormonii si etalaza-ti egoul pe forumuri gen proteveu, tzupa tzup si prietenii lui sau in alte zone de succes. aci ai deja eticheta.
pupa tata.
 

DeletedUser

este plina lumea de frustrati de genul tau silvestre. dupa ce ca tu ai inceput cu jignirile aiurea fara sa fii provocat, dupa ce ca tu ai inceput sa dai explicatii despre notiuni pe care nu le cunosti, dupa ce ca ti-ai luat-o in freza constant, tot tu esti cu gura mare. stii tu... capra raioasa. descarca-ti hormonii si etalaza-ti egoul pe forumuri gen proteveu, tzupa tzup si prietenii lui sau in alte zone de succes. aci ai deja eticheta.
pupa tata.

Lasa, ma, omu', ca a luat si el un 9 in carnetel si i-a cumparat taticu' masinuta cu flacari din vitrina de la brutarie. La asa realizare, inseamna ca esti destept, nu gluma. De ce sa nu te dai rotund? :rolleyes:

Ferme jucause la fermier botos... :D
 

DeletedUser

4041 *TW* Mori! 14.018 -3- 4673

8842 intrinsecu Narf! 4.266 -1- 4266

Helyass, flacau, pe tine nu te gasesc in Rankings. Daca nu ai cont pe Lumea a7a, STFU

Si ca sa n-o mai frecam cu experienta pe care unul sau altul ar putea s-o aiba...
24361.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

4041 *TW* Mori! 14.018 -3- 4673

8842 intrinsecu Narf! 4.266 -1- 4266

Helyass, flacau, pe tine nu te gasesc in Rankings. Daca nu ai cont pe Lumea a7a, STFU

Si ca sa n-o mai frecam cu experienta pe care unul sau altul ar putea s-o aiba...
24361.png

Cand o sa-mi puna restrictie pe forumul L7, atunci n-o sa mai discut aici. Pana atunci, obisnuieste-te cu ideea.

Si la faza cu "ass", vad ca ai o problema cu acest cuvant... De ce, prietene? Asa de multe suturi in fund iti iei de la colegi? :eek:
 

DeletedUser1969

Sylvestru imi place de tine , mai continua sa ** si o sa ajungi la fel ca danimaxx....
 

DeletedUser6110

:D:D:D nu pot sa cred....orice tema pe forum, aceeasi finalitate : DANIMAXXX !!!:p
 

DeletedUser1195

:) corect.Numarul 1 este si va ramane madalin 2009,alias *HIM*.
Cunoscatorii stiu de ce.:)
 

DeletedUser

eu am jucat pe l1 demult.si am revenit pe l5 si am lipsit mult...oricum cine ii danimaxxx?am inteles ca ii un tip cu nnn mii conturi?
 
Sus