sunt atacat de Agramati :)) Top

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început

DeletedUser

E foarte naspa sa nu stii sa scri nici macar o mica injuratura dar nu e permise injuraturile asha ca e mai n sa nu le scrii.

altu

si mai spune de ceilalti


RobertGRC în data de 27.09. la ora 17:45
eu zis sa te razgandesti ca si pritenu tau ax22 a incercat si tare imi e fica ca o sa primesc ajutor in curand...mai gandeste-te

si asta a fost mesajul dupa spionaj:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aaa

roby gandacu astăzi la ora 14:08
nuti dai seama ceai facut
ai intrat intrun trib doar ca sa fii pe primul loc
dar ai devenit dusmanul nostru
Sunt in acel trib de cand aveam 70 de puncte, dar am fost iesit din el pentru o saptamana
 

DeletedUser

uff..jocu asta nu se joaca prin cuvinte :) asa ca nu inteleg ce faceti atata show,eu sunt analfabet care e problema cui ii convine se chinuie sa inteleaga ce zic eu :) cui nu ma evita.......asa ca numai va datii voi genii :-j sau ce vreti voi sa reiasa din topicu asta,dar si daca intelegeti sau nu ce vreau sa zic sate tot iau asa ca...
 

DeletedUser7708

Aveam dubiu în privinţa inteligenţei tale, cu acest mesaj ai confirmat ceea ce credeam, crede-mă că nu e de bine.
 

DeletedUser

geniule:)ce dubii aveai?, tu nu intelegi ca nu suntem toti la fel uni mai ..inteligenti alti ..........
na..tu esti superior dfa2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

offf...exista o vorba din popor care suna cam asa : cel mai destept cedeaza...ia sa vedem care e mai destept...si mai inteligent...
 

DeletedUser

ia cauta pe google prietene si ai sa vezi si ti-am zis sunt analfabet;) nu treb sa te chinui sa deduci , din ce cauza nu scriu eu corect ca am lipsit si..bla bla...
BINEÎNŢELÉS adv. v. desigur
bíne înţelés (priceput bine) adv. + part. (acest lucru a fost ~)
bineînţelés (desigur) adv.
Sursa: Dicţionar ortografic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13069

poi tu copii de pe google..!? :confused::)
Bine inteles ca stii asa...

glumesc...:D
 

DeletedUser

Instigare la cultura ...

......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Logica imi spune ...

..........................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13973

CIne stie cum se face k sa ai am multe puncte

sa va zic eu..............:confused::confused::confused:innobilezi cat mai multi :) am vazut un trib avveau 30 de miide puncte si aveaub 83 de omanei in el :) toti in alte parti ale harti:)
 
Sus