sunt atacat non stop

  • Autor subiect DeletedUser20298
  • Data de început

DeletedUser20298

vreau sa ma dezvolt dar membrii unui alt trib ma ataca de 5-6 ori pe zi ;facand acust lucru de 2 saptamani
mi-au distrus armata si tot ca a venit sprijin pentru ca atacurile fiind dese nici sprijinul nu a avut cum sa se adune
in ultima saptamana am 30 de atacuri numai de la un jucator

ma poate ajuta cineva cu un sfat???
ca daca aveau nobili ma mutau la marginea hartii si gata ,dar asa nu pot nici sa ma dezvolt; nici sa imi fac armata nimic.
 

DeletedUser

fa`ti armata si trimite`o ca sprijin la un coleg... cand se aduna mai multa o retragi si poate ai sanse :p
 

DeletedUser6558

Trimite soldatii pe care ii recrutezi, pe măsură ce se recrutează, în alt sat, la cineva care nu e atacat, şi nu mai construi nimic în sat. Dacă o să vadă că nu mai ai destule resurse, poate că o să te lase în pace, ceva vreme, şi o să ai timp să aduni o armată decentă... sau poate nu, şi o să îţi distrugă satul. Dacă nu ai aliaţi în zonă, asta e tot ce poţi face tu d.p.d.v. strict militar.
Sau încearcă să intri în unul din triburile care te atacă.
 

DeletedUser9103

NU stiu cum ii sa fi ferma :D
Un sfat cred ca pot sa-ti dau, ridici ascunzatoare la 10 si fentezi toate atacurile pana se strange armata. Dar sfatul meu ar fi sa dai inceput nou si sa inveti din ce ai gresit, daca te ataca 6 nu cred ca o sa faci mare lucru :)
 

DeletedUser20298

nu ia nici o resursa de la mine ca le investesc in armate
dar nu sunt lasat deloc
adica : hai 10-20-30 de atacuri dar este unu singur care are 60 in 2 saptamani
am un atac la2-3 ore zi de zi
 

DeletedUser15358

ionelut. Un sfat practic,bun si usor de indeplinit.
setari => Început nou => scrii parola => dai OK
Dupaia ceri o invitatie in ABC,cu ocazia asta si inveti sa joci.
 

DeletedUser

=))) iar incepi :)) daca ai cumva un sat pe langa stelian te scapa de toate... grijile :)
 
Sus