Sunt curios daca ma blocheaza...:(...

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5068

:confused::confused:Bun, am inteles k nu am voie s fac referire l anumite persoane, sanctiuni...fac acest thread doar pentru a afla unde am gresit...dar fara presupuneri...vreau s stiu ce regula am incalcat de a necesitat acea pedeapsa...nu mai ocoliti mesajele, thread-urile acestea...moderatorul imi spune s apelez la suport...am facut asta...dar dak nu ma baga nimeni in seama...mesajele nu mi le citesc....vreau doar s stiu din c motiv m-a blocat respectivul...nu neaparat aici..oriunde numai s ma lamuriti...:confused::confused::confused:
 

DeletedUser4920

Probabil push account.....suport ticket altfel risti sa iti iei ban pe forum
 

DeletedUser5068

oo merci...unde ai vazut faza cu puch acount??...ti-am zis k nu vreau presupuneri..si pt c sa imi dea ban p forum?? ..nu am observat s fi incalcat vreo regula..:(...faza cu push acount --nu am vazut nici o regulaca re s sune asa..:-??...imi arati t rog unde e s m luminez??:confused:
 

DeletedUser

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
Daca esti atat de curios, in momentul de fata ai incalcat regulile mai sus mentionate. Daca vrei sa ti se si raspunda la mesaje, incearca, te rog sa le scrii in asa fel incat sa fie coerente si lizibile.
Daca adminul/moderatorul care ti-a dat o sanctiune primeste un asemenea mesaj, precum posturile tale, nu va avea cum sa iti solutioneze problema, de vreme ce nu intelege nimic din ce ai scris acolo.

A, da...si esti foarte aproape de incalcarea regulii care spune:


6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 

DeletedUser1195

rookye,iti inteleg dorinta de a sti ce se intampla si frustrarea de a nu primi un raspuns.Te rog sa intelegi ca si adminii sunt oameni cu problemele lor,cu nevoia de putin timp liber.Adminul care te-a banat lipseste in acest week-end,iar ceilalti admini nu intervin pe ticketele care nu le apartin.
Putina rabdare si spre seara vei primi un raspuns.
 

DeletedUser5068

precum spuneam...eu cer o lamurire...:(...d c nu raspunde nici un admin??..e tot ce vreau...
 

DeletedUser301

cum vine asta?.....daca ti un cont mai mult de o luna o sa luam ban? :confused:
 

DeletedUser5068

manu...ei presupun k dak tii un cont p sitter mai mult d o luna (lucru care nu contravine cu nici o regula) inseamna ca e push account (sincer nu am auzit d chestia asta..:-??)...:confused:
 

DeletedUser

ia gandestete u ce dusmani ai!!! si daca unu din ei, e si prieten cu vrun admin!e singura variata iti zic eu!
 

DeletedUser301

manu...ei presupun k dak tii un cont p sitter mai mult d o luna (lucru care nu contravine cu nici o regula) inseamna ca e push account (sincer nu am auzit d chestia asta..:-??)...:confused:

pushu` asta cum vine?.....daca ai contu de cand are 100 de puncte sau poate fi si atunci cand e de 1 milion si il ti mai mult de o luna?
am avut si eu un cont de la un prieten care s`a lasat de joc din cauza bacului si i`am zis sa mi`l dea mie pe sitter ca poate mai revine.......si n`a revenit......au trecut cele 120 de zile si nu s`a intamplat nimic .....apoi am intrebat un admin si uite ce mi`a raspuns

22.07.08 10:34
sunt sitter la un prieten de 115 zile....daca expira cele 120 de zile se intampla ceva?....se poate sa mi se i`a si mie sate sau doar contu` lui va expira?

Leutzu 22.07.08 13:31
Bună ziua Picaso,


Nu veti mai putea intra pe acel cont.
 

DeletedUser3986

Am vazut destul de mute metode de a trisa din partea jucatorilor. Nu vreau sa vin aici sa te acuz ca tu ai trisat sau nu. Dar in momentul in care un admin ia decizia de a inchide un cont te rog sa ma crezi ca sta verifica, anlizeaza si apoi aplica. E destul de simplu sa vi si sa zici ca esti nevinovat, ce pot sa``ti zic ca ai posibilitatea de a cere ca sa`ti analizeze cazul un alt admin.

Si o ultima cale e sa te adresezi cu un mail catre Carmi: Adresele au fost postate mai devreme, deci nu are rost sa ma repet.
 

DeletedUser

Momentan sunt inca in tranzit, cand voi ajunge acasa iti voi da explicatiile de care ai nevoie. Si crede-ma ca de data asta vei avea multe de justificat.
 

DeletedUser3986

Din pacate ne place sa petrecem jocul mai mult pe forum decat in joc :(

Poate un moderator ne face un pustiu de bine si inchide acest topic. :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus