Suntem Trib de Femei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Initial vroiam sa joc singura... fara trib, fara stres, sa imi dau singura circulare si sa imi cer tot mie sprijin. Dar, spamerul din mine a zis ca m-as plictisi groaznic daca m-as apuca singura sa vorbesc pe forum. Nu de alta, dar n-as putea sa vad ca se aprinde beculetu ala albastru cum ca e ceva nou pe forum si nu as stii cand sa-mi raspund.
Am mai vorbit cu o colega si a zis ca vine si ea sa-mi tina de urat si sa mai dea jos paienjenii dupa forum. Dupa ceva vreme, ii mai spun unei gagici ca intru si... vrea si ea. Hopa... deja 3 femei... seamana a Ingerii lui Charlie. Vine seara, ma apuc de un ginisor si mi se falfaie o idee pe partea stanga a neuronului care pana atunci dormise ca era obosit dupa cate oua si carnaciori avusese in ultimele zile... oare sa fac un trib de amazoance? Oare sa incerc sa demonstrez ca intotdeauna femeia e deasupra? Asa a luat nastere STF, un trib in care forumul va fi plin de retete de checuri si cozonaci, un trib ce va da atacuri cu sarmale si va trimite trupele sa arunce gunoiul in curtea vecinului, sa bata covoarele celor ce nu vor da inceput nou in prima zi de joc si sa intinda rufele pe gardurile celor suficient de indolenti ce vor incerca in vreun fel sa atenteze la bunastarea noastra.

Lista de membrii nu o sa o postez, pentru ca nici eu nu o stiu.
Zona: Acelasi Sud Est
Ora: 14:00


Va asteptam cu drag sa ne faceti declaratii de amor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus