Sunteti multumiti de felul in care este moderata Lumea 2?

  • Autor subiect Earl Diamondback
  • Data de început

Sunteti multumiti de felul in care este moderata Lumea 2?


  • Total votanți
    61

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Datorita faptului ca sunt de ceva vreme moderatorul lumii doi as fi curios sa aflu parerea voastra despre moderarea lumii 2 de aceea Intrebarea saptamanii: Sunteti multumiti de modul in care este moderata L2?

As dorii sa va motivati alegerea printr-un mesaj pe forum!
 

DeletedUser

daaa... mai degraba trebuia sa intrebi daca esti multumit de cum te moderezi tu pe tine insuti :)
 

DeletedUser13259

bine ca modereaza....acum nu mai conteaza pe cine :p, daca modereaza pe altii sau se automodereaza :D
 

DeletedUser

este de apreciat efortul tau de a resuscita forumul extern al lumii L2 - dar ti-as sugera mai degraba sa iti faci si un trib (MOD de ex.) pe L2 si sa iti dam acces la forumurile comune ... asa ai avea acces la mult mai multe informatii din interiorul L2
 

DeletedUser

este de apreciat efortul tau de a resuscita forumul extern al lumii L2 - dar ti-as sugera mai degraba sa iti faci si un trib (MOD de ex.) pe L2 si sa iti dam acces la forumurile comune ... asa ai avea acces la mult mai multe informatii din interiorul L2
Crede-ma as face si asta dar cati n-ar crede ca sunt spion sau ceva de genu?

Am primit ca mesaj cand am incercat sa iau un interviu:
Umblati noaptea cu mesaje sa vedeti daca sunt on....etc.
 

DeletedUser

haha, tare asta :)) si James Dunnes e la fel de tare... presupun ca era ironic deasupra :))
 

DeletedUser

Am primit ca mesaj cand am incercat sa iau un interviu:
Umblati noaptea cu mesaje sa vedeti daca sunt on....etc.

pai invita-i pe forumul extern sa vada ca e pe bune :))

nici n-as fi crezut ca sunt jucatori pe L2 care merita sa li se ia interviu si nu stiu unde e forumul extern :) ioi ioi!
 

DeletedUser

ehe..pai cum sa fim multumiti... a trecut saptamana si e acelasi poll aici :p
 

DeletedUser

parere

buna ziua sunt nou in acest joc sunt multumit de felul in care este moderata lumea 2 .Cred ca ar trebui moderat numarul de sate pt fiecare jucator asa toti jucatori ar avea sanse egale si totul ar depinde de modul in care isi folosesc resursele. Va multumesc si cred ca nu va suparati pt parere:)
 

DeletedUser8144

Sunteti multumiti de felul in care este moderata Lumea 2?
-Da , da nu prea :))
 

DeletedUser

buna ziua sunt nou in acest joc sunt multumit de felul in care este moderata lumea 2 .Cred ca ar trebui moderat numarul de sate pt fiecare jucator asa toti jucatori ar avea sanse egale si totul ar depinde de modul in care isi folosesc resursele. Va multumesc si cred ca nu va suparati pt parere:)

da, da... vreau si eu un moderator sa se ocupe de satele mele, sa mi le modereze. se poate? :confused:


dealul negru, poll-ul acesta se refera strict la forum si la cum e moderat forumul lumii 2, nu are legatura cu jocul.
 
Sus