Sunteti multumiti de modul in care este moderata L6 ?

Sunteti multumiti de modul in care este moderata L6 ?


  • Total votanți
    27
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Sunteti multumiti de modul in care este moderata L6 ?


V-as ruga sa si spuneti motivele pentru care ati ales una din cele doua optiuni.
 

DeletedUser13059

Da - pentru ca se fac unele teme interesante si care te fac sa mai intri pe extern si pentru altceva nu doar sa pui statistici si sa te razboiesti prin mesaje cu dusmanul ...
 

DeletedUser

e bine structurata si temele sant bine puse pe langa cele aduse de tine cu poll urile si restul de noutati
felicitari
 

DeletedUser

cutu cutu ca voi ... ce sa faceti , sint prea urmarit general de voi , altceva nu aveti de facut , pfoai ... ia sa va las sa fiti voi smecheri aici decit " inghetate " in joc
 

DeletedUser13059

TLW am auzit ca vrei sa mergi in Light =)) dar nu te primesc acolo ii adevarat ? :)))
 

DeletedUser

tlw...ti-am cerut cateva exemple sa vad daca ai argumente pt raspunsul dat sau ai dat raspunsul la ala bala portocala:D
 

DeletedUser6580

da.sunt multumit dar asta nu inseamna ca trebuie sa si postez din cazua unora care isi spala rufele in public,daca e ceva personal nu cred ca trebuie vorbit in public ci vorbesti in privat pana rezolvati si in public se vorbesc chestii decente,fara ofense si alte cele ! dar unii nu inteleg asta si ptr asta multi nu mai posteaza pe forum !

si ceea ce am vrut sa zic,este ca degeaba e lumea multumita daca nu e si activitate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

daca am fi oameni si nu ne-am injurat pe mess si in alte parti am comunica si cu dusmanii la fel ca si cu cei din trib ...

Atentia la limbaj. Urmatoarea abatere va fi sanctionata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14726

E ok ;)

Incepe sa fie activitate... oricum, asteptam spam-ul adevarat.. ;))
 

DeletedUser

mi se pare oke,de cand ai venit tu john forumul extern al lumii 6 ii mult mai utilizat..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus