Super Trib:))

  • Autor subiect DeletedUser2250
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2250

... a spus:
BigMac în data de 07.08. la ora 17:03
Aliaţi
SEPIA
*KMD*
~BD~
~ARM~
MON~2
MASTER
Tra~K
M.I.R.
NOI
L*T*R
I~MON
C.M.R.
~M.T.~
*T.S*
CFH
J-H-G
*?*
~DARK~
ELITE»
M-Goth
S.K
~L~S~
shadow
~END~
TSS
~S-F~
nxt
K1
LIONS
SC
~T.L~
Devils
O~D
~NG~
~U~

Pact de neatacare (PNA)
K.L.
Rvansa
RE-NWO
~CRM~
AsaS
~TkC~
Rvnsa2
L-R
DF
HacK
~UTD~
KL~ac~

Duşmani
KoH
_________

Diplomatia tribului [ally]P~B[/ally].
 

DeletedUser2250

oameni buni,voi chiar figurati la diplomatia acestui maret trib?
NOI da FIGURAM:)))))))
 

DeletedUser

Au 2 intemeietori, 4 conducaatori, 35 de aliati, dar nu au nici macar un diplomat. :D

Mie imi plac textele de la profilul lor:

P~B a fost infiinţat de către mario91c pe data de 27.05.08 care el a plekat si a ramas intemeietor Hanibal Pin pe data de 16.07.08, si Bogdan074cu dorinta de a domina aceasta lume!

Acest trib a fost infiintat de mario91c si Hanibal Pincare au plecat si acum este intemeietor Bogdan074.!
Este cel mai prietenos trib, deci care intra in trib o sa-i primeasca cu cea mai mare placere :X:X: si tradarile o sa fie pedepsite DRASTIC mai bn ziceti-ne problema,se discuta si se va rezolva cumva :)
La noi veti gasi o atmosfera buna si buna de joc.
Orice membru va fi tratat la fel de catre conducere...fiecare membru este egal,fiecare are drepturile egale...

Nu nu refuza
vei avea de pierdut!
 

DeletedUser

parerea mea e ca ar trebui sa dam toti parasire trib si sa cerem invitatie :))
 

DeletedUser

eu nu stiu ce va bateti capul,e pe locul 160 si,de ce ii luati in seama?
 

DeletedUser10105

am impresia ca cel ce a scris insusirile acelui trib , era atunci ...cam ciufulit , sa spun asa !
 

DeletedUser2250

dar cine ii ia in seama?mi sa parut doar ff amuzant,toata treaba asta:)))
 

DeletedUser2250

stiu asta
si credema k peste jumate din triburile astia nu-i au:))
 

DeletedUser8715

asta e tactica...sa vada baietasii care intra: "moamaa, la astia suntem in siguranta, stam aici" ....
@dogaru, tu vezi cati aliati au?in locul tau mi-as face griji:))
 

DeletedUser

da si cand vor incepe a tipa cate unu..."SUNT ATACAT DE ALIATII NOSTRI...CUM E POSIBIL?" =)))
 

DeletedUser

Ca sa fiu sincer si eu la inceput ma simteam foarte confortabil cu multe puncte albastre si mov pe harta, dar acum imi provoaca disconfort daca le vad pe harta:p doar rosi si albastru inchis, atat:D
 

DeletedUser

acu inchei alianta cu ei ca ma oftica ca tribul mason nu este acolo :))) uiiiii:rolleyes:
 

DeletedUser2250

asta e tactica...sa vada baietasii care intra: "moamaa, la astia suntem in siguranta, stam aici" ....
@dogaru, tu vezi cati aliati au?in locul tau mi-as face griji:))



ooo salutare edyy:)
normal k am de-ce sa-mi fac griji:)))
daca fiecare trib de la ei de la diplomatie ar trimite cate 20 de lancieri pe mine m-ar face praf:)))
 

DeletedUser

parerea mea e ca ar trebui sa dam toti parasire trib si sa cerem invitatie :))

Daca apartii deja unui trib esti loial acestuia de ce sa-l parasesti pentru altul?
Asta inseamna ca esti ca o pasare...nu ai un loc permanent si depinzi de putere....care e mai tare acolo esti si tu pana cand asi dau seama ca nu esti statornic si vei fi dat afara din trib(dupa parerea mea) Nu ma refer la o persoana anume..ci in general :) :D
 

DeletedUser9249

lol :eek::eek::eek:
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2250

Daca apartii deja unui trib esti loial acestuia de ce sa-l parasesti pentru altul?
Asta inseamna ca esti ca o pasare...nu ai un loc permanent si depinzi de putere....care e mai tare acolo esti si tu pana cand asi dau seama ca nu esti statornic si vei fi dat afara din trib(dupa parerea mea) Nu ma refer la o persoana anume..ci in general :) :D


valyDLR a spus ce a spus in spirit de GLUMA;)
in rest da ai dreptate in ceeace spui;)
 

DeletedUser

intervin si eu , dar mi s'a parut amuzanta chestia ....... aliantele alea si pna-urile sunt facute pentru noobi ..... intemeietorul sa'i zica: "ba nenea,hai la mine in trib, sa ezi ca hara e albastra" , dar nu spune ca e albastra de aliati .....asta e , poate cineva isi va gasi sa ii rupa
 

DeletedUser

Haide`ti mah..c ave`ti cu el?
Adica n`ati vrea o alianta cu tribu`lui..:eek:
La naibaaaa..:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus