Superioritatea jocului defensiv vs all

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

Aici vorbim deja de altceva.De experienta.Daca ca nivel de experienta doi jucatori sunt egali atunci, intotdeauna (si pururea) va castiga cel care are mai multi jucatori de partea lui.Apoi e vorba de timpul de care dispun jucatorii si asa mai departe.
Nu poti sa compari pe x care acum a venit pe lumea 27/26 si face numai principala cu y care a jucat de cand lumea.
Atata timp cat eu stiu sa imi contruiesc defensiva (pe care dealtfel o si construiesc in functie de vecini) poate fi atacantul cat de bun ca tot se rupe in mine si eu in el.
Topoarele sunt in medie mai scumpe care lancierii de exemplu.Partea urata la defensiva este "greaua" care costa mult dar, in rest defensiva iese in medie mai ieftina decat ofensiva.

Dupa cum am spus si in primul post, pentru primul sat aleg mixt.


joyman2 daca pina acum nu ti-ai dat seama ca topicul e facut la misto pentru spam si ca putin ne pasa de sistemul si felul in care joci,apoi te anunt eu.

man ne doare undeva daca jucam mixt ofensiv defensiv. craus,cafea,radu au baut ceva probabil si o ard pe aicea.revin-o si tu cind vei gasii pe careva care sa trateze o idee serios.
 

DeletedUser6077

joyman2 daca pina acum nu ti-ai dat seama ca topicul e facut la misto pentru spam si ca putin ne pasa de sistemul si felul in care joci,apoi te anunt eu.

man ne doare undeva daca jucam mixt ofensiv defensiv. craus,cafea,radu au baut ceva probabil si o ard pe aicea.revin-o si tu cind vei gasii pe careva care sa trateze o idee serios.

Ce uameni!
Mai Modele,adica daca eu fac tactica asta si ti iau toate satele,tu vi acu si ne dai peste bot?!
 

DeletedUser18865

joyman2 daca pina acum nu ti-ai dat seama ca topicul e facut la misto pentru spam si ca putin ne pasa de sistemul si felul in care joci,apoi te anunt eu.

man ne doare undeva daca jucam mixt ofensiv defensiv. craus,cafea,radu au baut ceva probabil si o ard pe aicea.revin-o si tu cind vei gasii pe careva care sa trateze o idee serios.

Si la baza misto-ului stau chestii serioase :D.
Momentan sunt prea obosit ca sa imi dau seama de ce intorsatura ia carciuma durerii :sarcasmul.

revin-o si tu cind vei gasii pe careva care sa trateze o idee serios.
Noroc ca am dubla personalitate ;).
 

DeletedUser

nu cred. da cred ca as putea fi dat in judecata pentru molestarea handicapatului :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus