Suspect?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

T3ribilu astăzi la ora 00:49
:))) ba am ** eu cu stil ma dobitocule:)) hai de strau ta de dimamovist .runda votoare luati toti ban:))

T3ribilu în data de 04.10. la ora 20:22
haha e banat ala de pe loc 1.. daca va mai puneti cu mine o sa luati toti ban..pa n00bule


Am anuntat jignirea, alti colegi au anuntat jignirile din mesajele lor, dar nimic!
Asta e Romania, pana si intr-un banal joc se practica traficul de influenta, sunt scarbit!!!!!
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer , si eu sunt scarbit!
De astia ca t3ribilu!
Si lui aty966 , cand era pe locul 2 i`a dat un mesaj de genul:
``Ai vazut ce a patit ala de pe locul 1 !
Tu urmezi!``

Faceti ceva adminilor!
 

DeletedUser

cei precum t3ribilul se dau mari, dar nu au nici o putere...tot ce poate sa faca e sa il anunte pe stil ca cineva incalca o regula si atunci il baneaza (pe buna dreptate).
Il cunosc pe stil de 1 an, e un om de nota 20, are familie/copii, nu se tine el de prostii.
 

DeletedUser

Ce sa zic...

Nu prea il cunosc eu pe tip asa de bine dar nu ar trebui sa scrie astfel de lucruri si sa invete si el sa scrie:D...in fond eu cred ca putini sunt jucatorii caresunt sinceri si sunt corecti in jocul asta. Sunt putini cei care spun ca sunt prieteni si putini cei care sunt cu onoare. Asta e...fiecare isi merita soarta dupa greselile pe care le face.:p
 

DeletedUser

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.

4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.


6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Ca sa va reamintesc, sunteti in sectiunea Triburi si membri. Mai verificati odata ce scrie in descrierea sectiunii. Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus